ISB International School Of Business Dublin

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Dünya küresel bir köy daha fazla olur gibi uluslararası eğitim artık norm haline gelmiştir. ISB Biz de uluslararası öğrencilere bir zorlu anlamlı ve ilgili eğitim deneyimi sunan hakkında tutkulu Dublin. Gibi ISB mükemmel akademik standartların emin olabilirsiniz devlet tanınan bir kurumdur.

Bizim programları profesyonel kariyerine artıracaktır bilgi, beceri ve yetkinliklerin sağlamak için tasarlanmıştır. Biz bağlamını ve çok kültürlü bir ortamda bir birey olarak gelişmesine yardımcı olacak malzeme sağlamak için çalışırlar.

öğrenciler Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa Her dönem bir araya gelip ISB Bu deneyimi paylaşmak. İlimiz merkezi olanakları bir kalabalık ve kozmopolit şehrin kalbinde olmasını sağlayacaktır. personel ve öğretim elemanlarının Deneyimli ve kalifiye ekibi İrlanda'da zaman ödüllendirici ve zorlu hem de olmasını sağlamak için endişeli.

ISB Dublin Uluslararası öğrenciler için yurt dışında dönem programlarında uzmanlaşmış özel bir iş okuludur. Biz Kalite ve Yeterlilik İrlanda (- eskiden HETAC QQI) tarafından akredite edilmiştir. Biz 2009 yılında kurulan ve şu anda dönem başına yaklaşık 135 öğrenci var edildi. Biz 17 öğretim elemanı part-time öğretim var. Bizim ortak kurumlarda yakından çalışmak Fransa, Almanya, İSPANYA, Rusya, Danimarka, Avusturya, Portekiz ve Letonya.

Biz de CEA (Kültür Deneyimler Yurtdışı), Phoenix, Arizona merkezli bir Amerikan yurtdışında eğitim organizasyonu için Dublin merkezi bulunmaktadır. Bizim Amerikalı programlar New Haven, Connecticut Üniversitesi tarafından akredite edilmiştir. Biz de EAIE (Eğitim Enstitüleri Avrupa Birliği), Businet (uluslararası işletme okulları bir ağ) ve Eğitim Forumu'nda (ABD merkezli yurt dışında çalışma örgütü) bir üyesi.

Konumlar

Dublin

Address
International School of Business,
Wicklow House,
84-88 South Great Georges Street

Dublin, Dublin ili, İrlanda

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: