Code Institute

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kariyerinize bugün üniversite kredi derecelendirmeli kampımızla başlayın. Mezunlarımızın% 88'i 6 ay içinde işe alınır.

Kariyer değişikliği mi düşünüyorsunuz?

Adım 1: Sizin için kodlama mı?

Ücretsiz 5 Gün Kodlama Yarışmamızı alın - her gün yalnızca bir saat video tabanlı teori ve pratik öğrenme. Facebook grubumuz aracılığıyla ve uygulamalı danışmanlık ile sizi destekleyeceğiz.

2. Adım: Kalifiye olun

Özel olarak yapılandırılmış zaman çizelgelerimiz, kendinizi tam zamanlı çalışmaya adayabileceğiniz veya çalışıyorsanız, kursu tamamlamak için 60 haftaya kadar zamanınız olduğu anlamına gelir. Öğrenci desteğimiz, takipte kalmak ve hedeflerinize ulaşmak için ihtiyacınız olan yardımı sağlayacaktır.

3. Adım: Hayalinizdeki işi alın

Bir sonraki adımınızı planlamak için teknoloji işverenleriyle olan yakın bağlantılarımızdan yararlanın. Mezun olduktan sonra size sürekli destek, öneri ve özel ders vereceğiz.

Neden Code Institute seçmelisiniz?

1. Üniversite kredi notu

Mezun olduğunuzda Edinburgh Napier University tarafından verilen yazılım geliştirme alanında diploma alacaksınız. Avrupa'daki tek üniversite kredi derecelendirmeli kodlama kampıyız.

2. Kanıtlanmış sonuçlar

Mezunların% 88'i 6 ay içerisinde çalışıyor. Kurslarımız kariyerinizi başlatmak ve geliştirici olarak hayalinizdeki işi kurmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

3. Parlayan yorumlar

“ Code Institute kariyerime el attı.” Andres Correa “Aldığım en iyi kararlardan biri.” Patrick Monks

4. Kariyer hazırlığı

İşverenlerle ağ oluşturma ve Endüstri Danışma Konseyi teknolojilerimizin ve dillerimizin doğrulanması dahil olmak üzere her şey istihdam edilebilirliğinizi artırmaya yöneliktir.

5. Acemi dostu

Kodlama deneyimi yok mu? Stream Zero tanıtım modülümüz, kursa başladığınızda koşuya başlamanız için gereken bilgileri size sağlayacaktır.

6. Esnek öğrenme

Size uygun bir yerde ve zamanda eğitim alın. Özel yaklaşımımız kendinizi tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışmaya adayabileceğiniz anlamına gelir. Öğrenci desteğimiz, yolda kalmanız ve kariyer hedeflerinize kararlaştırılmış bir zaman dilimi içerisinde ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz yardımı sağlayacaktır.

Konumlar

Siyah Kaya

Address
1st Floor, Block 8 Blackrock Business Park, Carysfort Ave
Siyah Kaya, Dublin ili, İrlanda

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: