Technological and Higher Education Institute of Hong Kong

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

128995_THEi_0002.jpg

Technological and Higher Education Institute of Hong Kong ( THEi ), Hong Kong'un yüksek fark THEi yüksek öğretim kurumudur. 2012 yılında kurulan THEi , Mesleki Eğitim Konseyi üyesidir. Önemli endüstri girdisi ile mesleki ve profesyonel odaklı lisans programları sunuyoruz. "İşe Entegre Öğrenme" nin altını çizerek, öğrencileri gerçek dünyaya uygulayabilecekleri bilgi ve becerilerle çalışmaya hazır profesyonellere dönüştürmeyi amaçlıyoruz.

128007_THEi_0002.jpg

Programlarımız güçlü endüstri bağlantılarına sahiptir. Öğrenciler, yerel veya uluslararası firmalarda staj programlarına katılmak için birçok fırsata sahiptir. Gerçek iş deneyimi, öğrencilere en son endüstri trendlerini sağlar ve diğer lisans mezunlarından bir adım önde olmalarını sağlar. İşgücünde, THEi mezunları gerçek dünyadaki pratiklikleri için işverenler tarafından büyük ölçüde takdir edilmiştir. Sonuç olarak, THEi mezunları 2017 yılında% 93 istihdam oranına sahipti.

THEi ayrıca dünyanın dört bir yanından dünyaca ünlü üniversitelerle bir takım ortaklıklar kurmuştur. Bu ilişkilerin öğrencilerimize değişim, çalışma turları ve proje tabanlı öğrenme yoluyla daha fazla yarar sağladığını düşünüyoruz. Öğrencilere çeşitli öğrenme fırsatları sunmayı taahhüt ediyoruz.

128008_THEi_0011.jpg

Lise mezunları için 20'den fazla lisans programı sunuyoruz. Bu programlar, birçok endüstri alanında yakın tasarımla işbirliği ile geliştirilmiştir: Tasarım ve Çevre, Yönetim ve Otelcilik ve Bilim ve Teknoloji. Lise mezunları, THEi ile öğrenme ve gelişme fırsatlarını keşfetmeye ve farklı olmaya sıcak karşılarlar.

Konumlar

Hong Kong

Address
THEi Chai Wan Campus
133 Shing Tai Road

Hong Kong, Hong Kong

Hong Kong

Address
THEi Kowloon Tong Campus
20A Tsing Yi Road,
Tsing Yi Island, New Territories
Hong Kong

Hong Kong, Hong Kong