Resmi açıklamayı okuyun

Çağdaş ve kenar eğitimi kesme

A Willem de Kooning Akademisi Değişen kompleman çağdaş ve kesme kenarı sanat kursları, uluslararası uygulama sunuyor. Dış dünya artık değil kendi özgün disiplin sınırlarının ötesine bakmak yetenek ve beceri ve kim çok sayıda sahip insanlar için, özerk sanatçı ya da grafik tasarımcı arıyor. Bunlar 'oluşturarak öncü' vardır. hız ve teknolojik gelişmelerin karmaşıklığı güçlü, çağdaş ve gelecekteki profesyonel uygulama etkilemektedir. Öğrencilerimiz yerel düzeyde açık ve sanal ortamlarda farklı disiplinlerden uzmanları ile uluslararası düzeyde çalışacaktır.

Kişisel Gelişim

Biz geliştirmek ve ilgi alanlarını genişletmek hangi bir ortam yaratmak. Sen çalışma farklı yollarını öğrenme ve nasıl yetenek geliştirmek için size uygun atama türünü seçebilirsiniz. Tüm öğrenme süreci her öğrenci için farklı olabilir, ama kazanmak derece eşittir. Sen anda seviyesine uygun teori sınıfları katılacak ve bir seçmeli programının bir parçası olacaktır. en Tasarımı diyelim - - ve büyük bir - ama aynı zamanda profesyonel bir rolü ve buna karşılık gelen bir staj ve küçük bir program ile profesyonel bir bağlam - Reklamcılık diyelim o yalnızca belirli bir çalışma programı seçmeyin önemlidir.

Ayrıca bir onur programına girmek ve / veya yurt dışında bir akademi ya da üniversitede bir değişim programı seçerek mezuniyet uzmanlık tamamlayabilirsiniz. Bu size kendi tercihlerinize ve kendi yetenek gelişimine akademi eğitim programını uyarlamak için fırsat verir.

Çalışma kariyer koçluğu

WdKA bir öğrenci iken, bir çalışma kariyer koçu ilerlemeyi izlemek ve kişisel çalışma seçimler yapmak yardımcı olacaktır. Sizin çalışma kariyer koçu bir profesyonel olarak hayata hazırlanmalarına yardımcı olacaktır. Birlikte seçimlerinizi ve çalışmalar alacak kursu karar verecektir.

Rotterdams Onderwijs Modeli (ROM)

A Willem de Kooning Akademisi Uygulamalı Bilimler Rotterdam Üniversitesi 14 enstitülerinden biri olan ve Rotterdams Onderwijs Modeli (ROM - Rotterdam eğitim modeli) ile çalışır. Bu model bilgi odaklı, pratik odaklı ve öğrenci odaklı eğitim faaliyetleri CQ birbirinden ayırır. hedefleyen ve hedefleri.

Binbaşı ve uygulamaları

senin büyük üstüne, Reklamcılık veya Güzel Sanatlar, öğrenim seçmeli küçüklerin de içerecektir diyelim. Çağdaş konuların ve sorunların geniş bir yelpazede seçim olabilir. Özerk Uygulamaları, Sosyal Uygulamaları ve Ticari Uygulamalar: Üç mezuniyet profilleri size tanıtacaktır. Küçüklerin seçimi ilk yıl sınırlıdır, ancak ilerleme olarak onlar lisans programı artan bir rol oynayacaktır.

Böylece, kendi konu içinde ve Uygulamaları içinde hem de çalışma olacak. Gerçek atamaları üzerinde çalışacak ve staj ve değişim sırasında pratik deneyim kazanabilir.

Sonuçta, bilgi, beceri ve uzmanlık kendi geniş bir paket derlemek olacak. Mezun olduğunuzda size yaratıcı sektörde ya da sanat dünyasında, işgücü piyasasında öne çıkmasını sağlayacaktır mesleki uygulama benzersiz bir vücuda sahip olacaksınız.

BAŞVURU VE KABUL

Eğer bir lisans alarak ilgilenen varsa Güzel Sanatlar, Tasarım, Güzel Sanatlar ve Tasarım Öğretmenliği veya Boş Zaman Yönetimi en Willem de Kooning Akademisi, 1 Mayıs 2018'den önce başvuru prosedürü için çevrimiçi kayıt olmalı ve Studielink'te kayıt olmalısınız. Bu başvuru ve Studielink kaydı, en geç 1 Mayıs 2018 tarihine kadar tamamlanmalıdır. AB dışı öğrenciler için kayıt son tarihi 1 Mart 2018'dir.

Sen …

  • görsel sanatlar alanında yetenekli?
  • bağımsız ve sorumlu?
  • adanmış ve motive?
  • girişimci?

Ardından 11 Kasım 2017 ve 10 Şubat 2018'de Açık Günlerimizden birini ziyaret edin ve portföyünüzü getirin! - Kabul için başvuruda bulunun.

Portföy kontrol listesi

Ne

bir yaratıcı süreç öncesinde edildi 10-15 eserlerin seçimi

Örneğin: tasarımlar, objeler, fotoğraflar, filmler, oyunlar, animasyonlar, moda (aksesuarlar), mobilya, modelleri, çizimler, posterler, kampanyalar, resimler, kullanışlı eserler ve heykeller. Yayımlamak ve düzgün bir geleneksel portföy klasöründeki tüm bu mevcut, ama aynı zamanda farklı yöntem kullanabilirsiniz edebilirsiniz: 3D çalışma (karton) kutuda getirilebilir, dijital çalışma bir dizüstü bilgisayar veya tablet sunulabilir.

Lütfen dikkat: dışında bu eserlerden, bize oluşturduğunuz bazı başka şeyler göstermek lütfen. ikisi arasında dikkatli bir seçim yapın. Bu şekilde, kendi nitelikleri ve kendi çalışmalarında bir anlayış var ne ölçüde değerlendirmek.

kabul günlerde, biz bakmak ve değerlendirecektir: - senin anlamlı ve yaratıcı yeteneklerini; - Renk, biçim ve malzeme için duygu; - Çalışmalarınızda özgünlük ve yaratıcılık.

getirmek portföy, skeçler ve diğer eserler, bize bu bilgileri vermek gerekir. Yani (örneğin) malzemeler, teknikler, temalar ve kavramlar için tam kapasiteye ve potansiyele yanı sıra, kişisel ve özel hayranlık tercih majör ve tercihleri ​​hem göstermek olup olmadığını kontrol edin.

Nasıl

Skeçler, testler, deneme-çıkışları ve deneyler arkasındaki çizilmiş buluşlar, malzeme deneyleri, prototip, ölçekli modeller test baskılar ve ilk sürümleri ile skeç, fikirler, scrapbooks, bardak koleksiyonları getirin. Tüm bu yukarıda belirtilen 10-15 işleri ile ilgili olabilir.

Biz tasarım ve oluşturma sürecinde fikir edinmek istiyorum. Eğer, eskiz çalışırken, test ve ilk denemeler yoluyla son sürümünü ya da tasarım oluşturmak için nasıl geldi biz görmek istiyoruz. Biz Kendinizi meydan okumak ve daha ilk fikirler keşfetmek mümkün olduğunu görmek istiyorum. Bizim görmek için önemlidir: - Eğer eleştirel işinize yansıtmak ve kendinizi meydan okuyabilir; - Gördüğünüz ve etrafınızdaki dünyayı gözlemlemek ve fark ne olursa olsun tepki; - Eğer ve kendini yönlendirme ve kendi kendine öğrenme ve seçimler yapmak mümkün nasıl; - Olası oluşturma ve görüntüleri aracılığıyla iletişim kurabilir eğer ne şekilde.

Niye ya

Başvurunuzun sonra, emelleri ve motivasyon hakkında Çevrimiçi anket, biz bir online anket için size giriş kodu göndereceğiz. Biz büyük seçimi ve ne bizden beklediğiniz düşünüyorum hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum. Kim size ilham? Ne bizden öğrenmek istiyorsunuz? senin anket çıktı ve kabul gündüzleri yanınızda getirmeyi unutmayınız. Biz şahsen sizinle soruları ve emelleri tartışacağız.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Flemenkçe

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Willem de Kooning Academy

Terim 'animasyon' 'ruh' anlamına gelen Latince kelime 'anima' türetilmiştir. Böylece, 'animasyon' anlamıyla 'hayata getirmek için, tahrik' anlamına geliyor. Serbestçe çev ... [+]

Bölümümüz ANİMASYON Öğrencinin işçiliği ve becerilerinin geliştirilmesine ek olarak, uygulanabilirlik ve konsept gelişimine yoğun bir şekilde odaklanır.

Animasyon, filmler, televizyon dizileri, oyunlar, güçlendirilmiş gerçeklik, sanal gerçeklik, etkileşimli uygulamalar / uygulamalar, reklamlar, simülasyonlar ve bilgilendirici filmlerde görülür. Geleneksel 2D animasyon ve 3D bilgisayar tekniklerinden durdurma hareketi ve dijital kesme animasyonuna kadar çok çeşitli formatlar vardır. Animasyon, teknoloji ile anlatımları birleştirir. Animasyon, illüzyonistlerin film yapımcıları haline geldiği 19. ve 20. yüzyılın başlarındaki teknolojik gelişmeler sayesinde mümkün oldu. Sanat formu teknolojik gelişmelerle şekillenmeye devam ediyor. Animasyon ayrıca, toplumların işlev ve iletişim yolları üzerinde derin bir etkiye sahiptir. Bu evrimsel gelişmelerin farkında olan animatör, mesleğin geleceğini de biliyor ve belki de daha önemlisi, toplumdaki ilgili gelişmelere uyuyor.... [-]

Hollanda Rotterdam
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Willem de Kooning Academy

Bireysel ve sorgulayıcı bir şekilde - - Sen bir görüntü uzmanı kim dönüşecek düşündürücü ve görsel zorlu yollardan bir dünya tasvir için bir araç olarak fotoğraf kullanır ... [+]

Kendi gerçeklik vizyonunu düşünceye ve kişisel yollarla görsel olarak ifade etmek için fotoğraf ve diğer medyayı kullanan bir görüntü uzmanı olarak gelişeceksiniz.

Fotoğraf Çalışımı, yeni düşünme ve görme biçimlerini geliştirme anlamına gelir. Siz (fotoğrafik) görüntülerle dünyayla bağlantı kurarsınız ve profesyonel bir fotoğrafçı olarak bu güçlü medyayla nasıl başa çıkacağınızı bilmeniz gerekir. Fotoğraf ve medya aracı olarak kişisel vizyonunuz nedir?

Bireysel ve sorgulayıcı bir şekilde, fotoğrafı, düşünce kışkırtıcı ve görsel açıdan zorlayıcı yollarla dünyayı canlandıran bir araç olarak kullanan bir görüntü uzmanı olarak gelişeceksiniz. Fotoğraf ortamının özelliklerine ilişkin bilgilerinizi uygulayarak, imgeler aracılığıyla dünyayla ilişki kurarsınız. Fotografik görüntülerin kendine özgü karakterleri vardır, belirli fırsatlar sağlar ve çağdaş görsel kültür içinde özel bir konuma gelirler. Bir fotoğrafçı olarak, kendi amaçlarınız için uygulayabildiğiniz imajların dil ve genel anlamları hakkında bilgi sahibi olursunuz.... [-]

Hollanda Rotterdam
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Willem de Kooning Academy

Grafik tasarımcılar iletişim kurmak istiyorum. Onlar kelimelerin ve resimlerin bilgilere şekil vermek ve çeşitli medya aracılığıyla belirli bir hedef kitleye bir hikaye a ... [+]

Bir grafik tasarımcı olarak, büyü ve gözlemlerini müşterilerinizin, diğer tasarımcıların ve halkın görüşlerine bağlarsınız.

Grafik Tasarımı, nişanlı, eleştirel, merak uyandıran ve sanatsal ve bağımsız bir konumdan halka ve müşterilere ilişki kurabilen yeni nesil tasarımcı yetiştirmektedir. Grafik tasarımın sorumluluğunu ve gücünü keşfederek çağdaş toplumdaki sosyal, kültürel, siyasi, ticari ve teknolojik konularla bağlantı kurabilen yapıcıları eğitiyoruz.

Grafik tasarımcılar iletişim kurmak istiyorum. Kelimelerin ve imajların biçimlendirmesine şekil verin ve çeşitli medya vasıtasıyla belirli bir kitleye bir hikaye anlatın. Kimliği tasarlayın ve kullanıcılar ile etkileşim kurun. Bir grafik tasarımcı olarak, büyü ve gözlemlerini müşterilerinizin, diğer tasarımcıların ve halkın görüşlerine bağlarsınız. İletişimin gerekli olduğu her yerde var olmasını istiyorsunuz.... [-]

Hollanda Rotterdam
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Willem de Kooning Academy

Görsel-işitsel medya bilgi sağlanması, eğitim ve eğlence önemli bir rol oynamaktadır. Bölümümüzde görüntüleri ve sesi geliştirmek için öğreneceksiniz. Ses ve kamera tekni ... [+]

Operasyonel ve sanatsal boyutlar el ele gider

Görsel-işitsel medya, bilgi sağlama, eğitim ve eğlence alanlarında önemli bir rol oynamaktadır. Büyük Görsel-İşitsel Tasarım size görüntü ve ses kullanarak tasarım yapmayı öğretir. Ses ve kamera teknikleri, yazılım teknikleri, üretim yöntemleri ve konsept geliştirme konularını öğreneceksiniz.

Öğretmenlerimizin hepsi sağlam bir teorik ve mesleki geçmişe sahip: Araştırmacılar, senaryo editörleri, görsel-işitsel tasarımcılar, hareketli grafik tasarımcıları, etkileşimli tasarımcılar, görsel sanatçılar, editörler ve kamera veya ses teknisyenleri.

Öğrencinin görsel-işitsel tasarım ve görüntülerle çalışmanın yanı sıra öykü anlatımına da ilgi duyan temel bir ön bilgi düzeyine sahip olması bekleniyor. Öğrencilerin başarısızlığı kabul etmeleri (ve hatta kabul etmeleri) için riskleri keşfetmeleri ve almaları beklenir. Kendi eserinizi ve diğer öğrencilerinizin üzerine düşünmeyi öğrenirsiniz. ... [-]

Hollanda Rotterdam
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Willem de Kooning Academy

sanat sanatsal araştırma, kavramsal geliştirme, teknik beceri, iletişim ve sunum ve girişimciliği uygulamalı: Sen mesleğin tüm yönleriyle çok yönlü eğitim yoluyla sanatsa ... [+]

Sanat teorisi, araştırma ve deneme, çalışma programınızda belirgin bir rol oynamaktadır

Sanat, çapraz referanslar ağı içerisinde mevcuttur: sanatçı, dünyayı büyük ölçüde yansıtır. Güzel Sanatlar çalışma programında, sanatın - ya da olabildiğince - toplumla ilişkili olarak tanımlanıp yeniden tanımlanmayı öğrenirsiniz. Mesleğin her alanında çok yönlü bir eğitimle sanatsal yeteneklerinizi geliştireceksiniz: uyguladığınız sanatsal araştırma, konsept geliştirme, 'yapma' becerileri, işinizin iletişim ve sunumunun yanı sıra özellikle sanat alanıyla ilgili girişimci beceriler . Böylelikle kendi kendine yönettiği görsel araştırma projeleriniz üzerinde çalışarak bir öncü öncülük edeceksiniz.... [-]

Hollanda Rotterdam
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Willem de Kooning Academy

Şehirler, binalar, iç. Bunlar bizim dünyayı nasıl yaşadıklarını önemli etkileri vardır. mekansal tasarım, kentsel ortamda ve küçük ve büyük ölçekli kapalı ve açık alanlar ... [+]

Mekansal tasarım, kültürel ve sanatsal farkındalık, sosyal katılım, ekonomik sorumluluk ve teknik anlayışı yaratıcı bir biçimde birleştiren bir disiplindir.

Şehirler, binalar, iç mekanlar: bunların hepsi dünyayı nasıl deneyimlediğimiz konusunda büyük etkiye sahiptir. Mekansal tasarımda, kentsel çevreyi olduğu kadar kapalı ve açık alanlarda küçük ve büyük ölçekte düşünüyoruz. Kültürel ve sanatsal farkındalık, sosyal katılım, ekonomik sorumluluk ve teknik anlayışı yaratıcı bir biçimde birleştiren bir disiplindir.

Çağdaş toplumun karşılaştığı karmaşık görevler ve durumlarla baş etmeyi öğreneceksiniz. Kişisel bir vizyon geliştirmeyi ve bu vizyonu bir tasarım pratiğinde somut olarak uygulayacağınızı öğreneceksiniz. Öğretim yöntemi, sürdürülebilirlik, kimlik ve binaların yeniden yapılandırılması gibi çağdaş temaları ele alan projelere odaklanmaktadır. Geçmiş yıllardaki projeler arasında, yeni bir marka için amiral gemisi deposu, Rotterdam'daki bir sanayi bölgesinde uzun süre kalacak bir otel, Rotterdam'daki Zuidwijk bölgesinde bir kilisede çokkültürlü bir tiyatro ve anıtın içinde boş alan yaratıcı kullanımı olan bir "anlık müze" yer alıyordu. Rotterdam şehir merkezi.... [-]

Hollanda Rotterdam
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Willem de Kooning Academy

kendi tasarımları, moda tasarımcıları, moda ve toplumun güncel gelişmeleri yaratıcı ve eleştirel vizyonu çalışmak. Moda görsel iletişim hakkında: nasıl çeşitli medya tasa ... [+]

Bir tur Moda Tasarımı Bölümü Moda trendlerini tahmin etmek ve sınırları zorlamak için bilginizi ve zanaatkârınızı nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz.

Moda tasarımcıları, moda ve toplumdaki çağdaş gelişmelerin yaratıcı ve eleştirel bir bakış açısı ile çalışırlar. Moda Tasarımı öğrencisi olarak, Eğilimleri tanımlamak ve keşfetmek ve tüketicilerin pazar ihtiyaçlarına cevap vermek. Gerçek giyim ürünleri, koleksiyonlar ve çok yönlü sunumlar üzerine proje tabanlı bir müfredat içerisinde çalışacaksınız.

Moda tasarımcıları, moda ve toplumdaki çağdaş gelişmelerin yaratıcı ve eleştirel bir bakış açısı ile çalışırlar. Moda da görsel iletişimle ilgilidir: tasarımlarınızı çeşitli medya aracılığıyla nasıl iletirsiniz?... [-]

Hollanda Rotterdam
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Willem de Kooning Academy

Willem de Kooning Akademi Reklam bir ana dal vardır Hollanda'da sadece sanat akademisi olduğunu. WdKA güçlü bir kavramsal bükülme ile bir çok yönlü olmak için size öğrete ... [+]

Willem de Kooning Academy, Hollanda'da Reklamcılık alanında uzmanlaşmış tek sanat akademisidir.

Reklamcılık ve yaratıcı düşünceyle kariyer yapmak ister misiniz? Rotterdam'daki Willem de Kooning Akademisini seçin! Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve mezunlarımız, uluslararası ödüller ve adaylıklar kazanarak dikkatleri üzerine çekti. Disiplinlerarası reklamlar ve müşteriler arasındaki temel kavramlar, çok yönlü reklam veya kavramsal yaratıcı olmayı öğreneceksiniz. Güçlü bir vizyon, tutku ve gücün var ve en son haberler, sanat, markalar ve eğilimlerle her zaman gündemde. İletişim ve medya stratejileri ve yaratıcı teknik olanaklar hakkında bilgi sahibi olmak için bir yetenek var.... [-]

Hollanda Rotterdam
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Willem de Kooning Academy

Sen uygulamalı görüntüler ve görseller oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir tasarımcı dönüşecek. İllüstrasyon bizim güçlü görsel odaklı iletişim kültürü giderek daha görün ... [+]

Çeşitliliği benimseyerek, öğrencilerin kendi yönlerini keşfedebilecekleri esnek bir ortam yaratma konumundayız inanıyoruz.

Willem de Kooning Akademisi'ndeki (WdKA) İllüstrasyon bölümünün öğrencileri, birlikte çalışıp bir topluluk olarak öğrenmeyi öğrenirler. Bu toplum içinde, departman, çeşitli geçmişlerin kişiliklerinden ve illüstrasyona yönelik çeşitli yaklaşımlardan katkılar sağlayarak, mümkün olan en geniş öğrenme fırsatlarını teşvik etmektedir.

Öğrencileri illüstrasyonun belirli dallarında kısıtlamamayı hedefliyoruz. Çeşitliliği benimseyerek, öğrencilerin kendi yönlerini keşfedebilecekleri esnek bir ortam yaratma konumundayız inanıyoruz. Bölüm içindeki odağı, mesleğin üç özel alanıyla ilgilidir: öyküleyici, bilgilendirici ve resmi illüstrasyon. ... [-]

Hollanda Rotterdam
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Willem de Kooning Academy

Yaşam moda ve iç ticari pazarında önemli bir yer alır, ancak pazar çok daha çeşitlidir. Sanat ve kültür, beslenme ve sağlık, medya ve siyaset bunun bir parçasıdır. ... [+]

Yaşam Tarzı Dönüşüm Tasarım

Artık yaşamlarımızı kişisel, sosyal ve ekonomik düzeyde derinden etkileyecek bir dizi yeni dönüşüme doğru ilerliyoruz.

Yaşam biçimleri bugünün toplumlarının dinamik doğasından nasıl etkilenir? Yeniliğin günlük hayatımıza etkisi nedir? Yaşam tarzlarını değiştirebilir miyiz, geleceğin sorunlarıyla daha iyi karşı karşıya kalabilir mi?

Yaşam Tarzı Tasarımı öğrencileri yenilikçi, hayalperest ve kararlı olmalı.

Öğrenciler, gelecek düşünme, tasarım düşüncesi ve öykü anlatma gibi yöntemlerle kendilerini tanımış ve bu yöntemleri araştırmalarına uygulamayı öğrenmiş olurlar. Kavramsal düşünme ve vizyon tasarlama ve geliştirme becerisi gibi temel becerileri geliştirecek ve bu becerileri tasarım sürecine nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz.... [-]

Hollanda Rotterdam
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Willem de Kooning Academy

Ürün Tasarımı sürekli ürün ve kullanıcıları arasındaki ilişkiyi inceleyen ilgilidir. Orada ürünlerin her türlü ve onlar bir açıklama yapmak o kadar saf fonksiyonel dan, h ... [+]

Yeni dağıtım ve üretim yöntemlerinin yaygın olarak uygulanması bugünün ürün tasarımcıları için büyük yeni fırsatlar sağlamaktadır.

Ürün Tasarımı, kullanıcı ile ürün arasındaki ilişkiyi sürekli olarak incelemektir. Her çeşit ürün var ve bunlar her yerde; Tamamen işlevsel olanlardan bir açıklama yapan veya bir hikaye anlatanlara kadar. Yeni dağıtım ve üretim yöntemlerinin yaygın olarak uygulanması bugünün ürün tasarımcıları için büyük yeni fırsatlar sağlamaktadır.

Ürün Tasarımı sürekli ürün ve kullanıcıları arasındaki ilişkiyi inceleyen ilgilidir. Her çeşit ürün var ve hepsi işlevsel olanlardan bir açıklama yapana kadar her yerde bulunuyorlar. Özünde, ürün tasarımı, zaten var olanın sorgulanması ve yeniden tanımlanması ile ilgilidir. Bu yüzden ürün tasarımcıları anlam geliştirir ve görünüş hakkında düşünürler.... [-]

Hollanda Rotterdam
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

How would you describe 'the vibe' at school?

What was the admission process like?

Willem de Kooning Academy; it's yours!