Willem de Kooning Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Çağdaş ve kenar eğitimi kesme

A Willem de Kooning Akademisi Değişen kompleman çağdaş ve kesme kenarı sanat kursları, uluslararası uygulama sunuyor. Dış dünya artık değil kendi özgün disiplin sınırlarının ötesine bakmak yetenek ve beceri ve kim çok sayıda sahip insanlar için, özerk sanatçı ya da grafik tasarımcı arıyor. Bunlar 'oluşturarak öncü' vardır. hız ve teknolojik gelişmelerin karmaşıklığı güçlü, çağdaş ve gelecekteki profesyonel uygulama etkilemektedir. Öğrencilerimiz yerel düzeyde açık ve sanal ortamlarda farklı disiplinlerden uzmanları ile uluslararası düzeyde çalışacaktır.

Kişisel Gelişim

Biz geliştirmek ve ilgi alanlarını genişletmek hangi bir ortam yaratmak. Sen çalışma farklı yollarını öğrenme ve nasıl yetenek geliştirmek için size uygun atama türünü seçebilirsiniz. Tüm öğrenme süreci her öğrenci için farklı olabilir, ama kazanmak derece eşittir. Sen anda seviyesine uygun teori sınıfları katılacak ve bir seçmeli programının bir parçası olacaktır. en Tasarımı diyelim - - ve büyük bir - ama aynı zamanda profesyonel bir rolü ve buna karşılık gelen bir staj ve küçük bir program ile profesyonel bir bağlam - Reklamcılık diyelim o yalnızca belirli bir çalışma programı seçmeyin önemlidir.

Ayrıca bir onur programına girmek ve / veya yurt dışında bir akademi ya da üniversitede bir değişim programı seçerek mezuniyet uzmanlık tamamlayabilirsiniz. Bu size kendi tercihlerinize ve kendi yetenek gelişimine akademi eğitim programını uyarlamak için fırsat verir.

Çalışma kariyer koçluğu

WdKA bir öğrenci iken, bir çalışma kariyer koçu ilerlemeyi izlemek ve kişisel çalışma seçimler yapmak yardımcı olacaktır. Sizin çalışma kariyer koçu bir profesyonel olarak hayata hazırlanmalarına yardımcı olacaktır. Birlikte seçimlerinizi ve çalışmalar alacak kursu karar verecektir.

Rotterdams Onderwijs Modeli (ROM)

A Willem de Kooning Akademisi Uygulamalı Bilimler Rotterdam Üniversitesi 14 enstitülerinden biri olan ve Rotterdams Onderwijs Modeli (ROM - Rotterdam eğitim modeli) ile çalışır. Bu model bilgi odaklı, pratik odaklı ve öğrenci odaklı eğitim faaliyetleri CQ birbirinden ayırır. hedefleyen ve hedefleri.

Binbaşı ve uygulamaları

senin büyük üstüne, Reklamcılık veya Güzel Sanatlar, öğrenim seçmeli küçüklerin de içerecektir diyelim. Çağdaş konuların ve sorunların geniş bir yelpazede seçim olabilir. Özerk Uygulamaları, Sosyal Uygulamaları ve Ticari Uygulamalar: Üç mezuniyet profilleri size tanıtacaktır. Küçüklerin seçimi ilk yıl sınırlıdır, ancak ilerleme olarak onlar lisans programı artan bir rol oynayacaktır.

Böylece, kendi konu içinde ve Uygulamaları içinde hem de çalışma olacak. Gerçek atamaları üzerinde çalışacak ve staj ve değişim sırasında pratik deneyim kazanabilir.

Sonuçta, bilgi, beceri ve uzmanlık kendi geniş bir paket derlemek olacak. Mezun olduğunuzda size yaratıcı sektörde ya da sanat dünyasında, işgücü piyasasında öne çıkmasını sağlayacaktır mesleki uygulama benzersiz bir vücuda sahip olacaksınız.

BAŞVURU VE KABUL

Eğer bir lisans alarak ilgilenen varsa Güzel Sanatlar, Tasarım, Güzel Sanatlar ve Tasarım Öğretmenliği veya Boş Zaman Yönetimi en Willem de Kooning Akademisi, 1 Mayıs 2018'den önce başvuru prosedürü için çevrimiçi kayıt olmalı ve Studielink'te kayıt olmalısınız. Bu başvuru ve Studielink kaydı, en geç 1 Mayıs 2018 tarihine kadar tamamlanmalıdır. AB dışı öğrenciler için kayıt son tarihi 1 Mart 2018'dir.

Sen …

  • görsel sanatlar alanında yetenekli?
  • bağımsız ve sorumlu?
  • adanmış ve motive?
  • girişimci?

Ardından 11 Kasım 2017 ve 10 Şubat 2018'de Açık Günlerimizden birini ziyaret edin ve portföyünüzü getirin! - Kabul için başvuruda bulunun.

Portföy kontrol listesi

Ne

bir yaratıcı süreç öncesinde edildi 10-15 eserlerin seçimi

Örneğin: tasarımlar, objeler, fotoğraflar, filmler, oyunlar, animasyonlar, moda (aksesuarlar), mobilya, modelleri, çizimler, posterler, kampanyalar, resimler, kullanışlı eserler ve heykeller. Yayımlamak ve düzgün bir geleneksel portföy klasöründeki tüm bu mevcut, ama aynı zamanda farklı yöntem kullanabilirsiniz edebilirsiniz: 3D çalışma (karton) kutuda getirilebilir, dijital çalışma bir dizüstü bilgisayar veya tablet sunulabilir.

Lütfen dikkat: dışında bu eserlerden, bize oluşturduğunuz bazı başka şeyler göstermek lütfen. ikisi arasında dikkatli bir seçim yapın. Bu şekilde, kendi nitelikleri ve kendi çalışmalarında bir anlayış var ne ölçüde değerlendirmek.

kabul günlerde, biz bakmak ve değerlendirecektir: - senin anlamlı ve yaratıcı yeteneklerini; - Renk, biçim ve malzeme için duygu; - Çalışmalarınızda özgünlük ve yaratıcılık.

getirmek portföy, skeçler ve diğer eserler, bize bu bilgileri vermek gerekir. Yani (örneğin) malzemeler, teknikler, temalar ve kavramlar için tam kapasiteye ve potansiyele yanı sıra, kişisel ve özel hayranlık tercih majör ve tercihleri ​​hem göstermek olup olmadığını kontrol edin.

Nasıl

Skeçler, testler, deneme-çıkışları ve deneyler arkasındaki çizilmiş buluşlar, malzeme deneyleri, prototip, ölçekli modeller test baskılar ve ilk sürümleri ile skeç, fikirler, scrapbooks, bardak koleksiyonları getirin. Tüm bu yukarıda belirtilen 10-15 işleri ile ilgili olabilir.

Biz tasarım ve oluşturma sürecinde fikir edinmek istiyorum. Eğer, eskiz çalışırken, test ve ilk denemeler yoluyla son sürümünü ya da tasarım oluşturmak için nasıl geldi biz görmek istiyoruz. Biz Kendinizi meydan okumak ve daha ilk fikirler keşfetmek mümkün olduğunu görmek istiyorum. Bizim görmek için önemlidir: - Eğer eleştirel işinize yansıtmak ve kendinizi meydan okuyabilir; - Gördüğünüz ve etrafınızdaki dünyayı gözlemlemek ve fark ne olursa olsun tepki; - Eğer ve kendini yönlendirme ve kendi kendine öğrenme ve seçimler yapmak mümkün nasıl; - Olası oluşturma ve görüntüleri aracılığıyla iletişim kurabilir eğer ne şekilde.

Niye ya

Başvurunuzun sonra, emelleri ve motivasyon hakkında Çevrimiçi anket, biz bir online anket için size giriş kodu göndereceğiz. Biz büyük seçimi ve ne bizden beklediğiniz düşünüyorum hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum. Kim size ilham? Ne bizden öğrenmek istiyorsunuz? senin anket çıktı ve kabul gündüzleri yanınızda getirmeyi unutmayınız. Biz şahsen sizinle soruları ve emelleri tartışacağız.

Konumlar