Windesheim University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

En popüler Uygulamalı Bilimler Üniversitesi
Windesheim, Hollanda'nın en çok puan alan lisans programlarına sahip enstitülerden biridir. Windesheim, 25.000'den fazla tam zamanlı ve yarı zamanlı öğrenciyle Hollanda'da uygulanmış en büyük bilimsel üniversitelerden biridir.
Windesheim, bilgi alışverişi ve uzmanlık alışverişinde bulunmak için insanları bir araya getiren dinamik bir topluluktur. Uluslararası emek piyasasına girmeye hazır nitelikli profesyonellerin öğrencilerini eğitmeye çalışıyoruz. Bu amaçla, eğitim yeniliği ve öğrenci gelişimi için sürekli yatırım yapıyoruz.


Windesheim'in öğrenci nüfusu giderek artıyor ve öğrenciler, uzmanlar ve işverenler tarafından oldukça beğeniliyor. Hollanda yüksek öğrenim sektörü ile ilgili iki bağımsız bağımsız yıllık araştırma, 'Elsevier' ve 'Yüksek Öğretim Seçimi Rehberi', bizler üst üste üç yıldır üst üste sıralamış bulunuyoruz. Başarı faktörlerinden biri kişisel yaklaşımımızdır: Öğrenciler küçük gruplar halinde çalışmaktadır ve her yetenek önemlidir. Öğretim görevlileri sadece öğretmen değil, aynı zamanda antrenörler. Öğrencileri düşünmeye, düşünmeye, düşünmeye ve kendilerini en iyi şekilde değerlendirmeye meydan okuyorlar. Öğrencilerimizin, işgücü piyasasının ve genel olarak toplumun gereksinimlerini karşılayan kişiselleştirilmiş eğitim içindir. Yaklaşımımızın temel taşları, yetkinlik temelli öğrenme ve her öğrenci için bir kişisel gelişim planı içermektedir.

Windesheim'in yenilikçi ve girişimci yaklaşımı ve işletmeler ve kurumlarla olan yakın işbirliği, bilgimizi derhal uygulanabilir hale getirmektedir. Stajlarla pratik deneyim kazanmak çalışma programlarının ayrılmaz bir parçasıdır.

Öğrenci tesisleri
Windesheim canlı bir öğrenme topluluğudur. Uluslararası öğrencilerin çoğunluğunun kalacağı Zwolle kampüsünün her yerinde, özel çalışma ve grup çalışması için alanlar bulunmaktadır. Öğrenci danışmanlığı, bir medya merkezi, haberler ve bilgilerle dolu intranet, sanal bir öğrenme ortamı, bilgisayar odaları, dizüstü bilgisayarları ve AV ekipmanını ödünç vermek için görsel-işitsel bir merkez olan bir öğrenci vasıtasıyla en son teknoloji olanakları sunuyoruz. kopya dükkanı ve ofis gereçleri, tatlılar ve hediyeler satan bir dükkan. Öğrencilerimiz kampüsteki harika spor tesislerimizden etkilendiler: Spor salonlarımız, fitness salonlarımız, karate ve judo dojo, kapalı futbol salonları, ısıtmalı yüzme havuzu ve tırmanma duvarı var. Kampüste taze yiyecek ve içecek sağlayan restoranlar var. Dahası, bir spor kafe ve kendi beğeni toplayan Starbucks kahveyi sunan kendi Grand Café'imiz var. Bütün uluslararası öğrencilere "Hollandaca dili" kursu verilir, böylece Hollandaca'nın dil ve tipik alışkanlıklarını öğrenebilirler. Ayrıca, bisiklet sürerek Hollandalılara gerçekten gidecek olanlar için kampusda bir bisiklet tamir atölyemiz var.


Konaklama
Windesheim, kampüste bulunan öğrenci merkezlerinde ve öğrencilerin birlikte yaşayabildiği ve birlikte çalışabileceği şehir merkezine yerleşen uluslararası öğrencilere konut sunmaktadır. Öğrenci konutunda uzmanlaşmış, uygun odaları makul fiyatlarla sağlayan bağımsız bir konut dernekiyle ortak çalışıyoruz.


Zwolle Hakkinda

Windesheim, Amsterdam, Utrecht ve Groningen'den sadece bir saat uzaklıkta olan canlı ve konuksever orta ölçekli bir şehir olan Zwolle'de yaşam masrafları için makul fiyatlara dayanmaktadır. Yaklaşık 30.000 öğrenci, Zwolle'de, Uygulamalı Bilimler Dört Üniversitesinden birinde eğitim görmektedir. Güzel bir tarihi merkezin yanı sıra, şehrin birçok parkı (piknikler için gerçekten güzel!) Artı atmosferik kafeler ve yemek yiyebileceğiniz yerler var. Zwolle ayrıca tüm büyük zincir mağazaları ve bağımsız butiklerle alışveriş yapmak için harika bir yerdir. Aynı zamanda güvenli bir şehir: Bir kez bisiklet sürmeyi öğrendiğinizde, etrafta dolaşmak kolay. Zwolle'deki öğrenci hayatı, cazip kafe ve restoranlarla dolu şehir merkezine ve çevresine odaklanmıştır. Zwolle'de müzik ve kültür festivalleri, tiyatro gösterileri, filmler ve müzeler de dahil olmak üzere pek çok kültürel etkinlik vardır. Zwolle ayrıca yıllık Kurtuluş Festivali (ücretsiz erişim), Ritim ile ünlüdür

Burslar
Ne yazık ki, Windesheim burs sağlamıyor.

Konumlar

Zwolle

Address
Windesheim University of Applied Sciences
Campus 2

8017 CA Zwolle, Overijssel, Hollanda