Tio University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İlgilendiğiniz program hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bir sonraki çevrimiçi açık günlerimiz:

 • Ticaret Girişimciliği ve Organizasyonları - 15 Nisan
 • Uluslararası İşletme Yönetimi - 15 Nisan
 • Otel ve Etkinlik Yönetimi - 6 Mayıs
 • Uluslararası Turizm İşletmeciliği - 6 Mayıs

Daha fazla bilgiyi href = "https://www.tio.nl/tr/open-days/ adresinde bulabilirsiniz.

Otel, etkinlik, turizm ve iş

Tio University of Applied Sciences hoş geldiniz. Tio size kişisel, hızlandırılmış ve mükemmel bir eğitim sunar ve yıllardır tanınmış bir eğitim kurumu olarak seçkin bir isim olmuştur. Tio'nun lisans programları yıllardır Hollanda'nın en iyileri arasındadır ve çeşitli sıralamalarda 1. sıradadır. Hangi program size en uygun?

28814_Tio-location_Amsterdam.jpg

Tio'yu ve mükemmel çalışma kurslarını keşfedin

Benzersiz Tio konsepti, Tio'nun öğrencileri, öğretim görevlileri ve mükemmel çalışma kurslarıyla tanışın

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz uygulamalı bilimler üniversitesi Tio'ya hoş geldiniz. Tio harika bir atmosfer, hızlandırılmış çalışma seçeneği ve eşsiz Tio konsepti sunar. Öğrenciler Tio'nun küçük ölçekli ve kişisel eğitimine bayılır.

Tio University of Applied Sciences aşağıdaki alanlarda lisans dereceleri sunar:

 • Otel yönetimi
 • Olay yönetimi
 • turizm

Baştaki Tio

Tio, yoğun, küçük ölçekli ve kaliteli eğitim anlamına gelir ve uzun yıllardır ünlü bir eğitim kurumu olarak mükemmel bir üne sahiptir.

Hollanda'daki en iyi eğitim programları

Tüm Tio lisans ve mesleki eğitim kursları, Yükseköğretim Rehberi ve Mesleki Eğitim Rehberi (Keuzegids Hbo en Mbo) tarafından kendi alanlarında en iyi seçildi. “Birincisi, beş şehirde yer alan özel Tio University of Applied Sciences var. Öğrenciler bu okul hakkında çok olumlu, ”diyor.

Tio aşağıdaki lisans derecelerini sunar:

 • En İyi Ağırlama Okulu
 • En İyi İşletme derecesi
 • En İyi Turizm Derecesi

Danışmanlıkta 1 Numara

Tio'nun öğrencilerine mükemmel danışmanlık sunduğu gerçeği, Tio'nun yıllarca engelli çalışmayı kolaylaştırmak açısından sıralama listesinde 1. sırada yer alması gerçeğinden açıktır. Tüm kategorilerde Tio, Hollanda ortalamasının üstünde ve aynı zamanda en yüksek toplam puanı elde ediyor. Bunun yanı sıra, Tio özel bir onur programı ile fazlasıyla meydan okuma yapmak isteyen öğrencilere sunmaktadır.

Öğrenciler neden Tio’yu seçtiler?

Öğrencilerin neden Tio'yu seçtiklerini bilmek ister misiniz? Tio'nun ne anlama geldiği ve öğrencilerin neden Tio University of Applied Sciences ve sunduğu çeşitli çalışma kurslarını sevdiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

 1. Küçük ölçekli ve kişisel
 2. Çok sayıda rehberlik
 3. Uyarıcı mükemmellik
 4. Hızlandırılmış eğitim
 5. Motive öğrenciler
 6. Uluslararası fırsatlar
 7. Herkese özel eğitim
 8. Tio önderlik ediyor
 9. Endüstri öğretim elemanları
 10. Ulusal organizasyon

Tio kampüslerinde açık günlerimizden birine gelemez misiniz? Sorun değil! Tembel sandalyenizden çevrimiçi açık bir güne katılma imkanı sunuyoruz. Arkanıza yaslanın ve rahatlayın, size io ve sizin için olasılıkları hakkında her şeyi anlatacağız!

Kayıtlı çevrimiçi açık günleri burada bulabilirsiniz .

Neden Tio'da özel bir çalışma kursu seçmelisiniz?

Hangi ekstraların diğer derece programlarından ayrı bir Tio çalışma kursu oluşturduğunu merak ediyor musunuz? Aşağıda, öğrencilerin neden Tio'nun küçük ölçekli, kişisel ve kaliteli eğitimini seçtiğini ve benzersiz yaklaşımımızdan nasıl yararlanabileceğinizi okuyabilirsiniz.

Tio University of Applied Sciences size keyifli ve güvenli bir ortamda hızlandırılmış çalışma seçeneği sunar. Alanında kapsamlı pratik deneyime sahip motive öğrenciler ve öğretim görevlileri tarafından kuşatılmışsınız.

Tio University of Applied Sciences hem lisans hem de mesleki eğitim kursları sunmaktadır. Bu, ortalama olarak ders başına on bir öğrenci, ortalama olarak küçük gruplar halinde eğitim almanız ve birçok kişisel ilgi ve rehberlik almanız anlamına gelir. Sübvansiyonlu eğitimin aksine, Tio öğrencilere çalışmalarını daha kısa sürede tamamlama fırsatı sunuyor. Özel bir eğitimin, devlet tarafından sübvanse edilene kıyasla çeşitli yararlarına genel bir bakış:

Küçük ölçekli ve kişisel eğitim

Öğretmenler küçük grupları öğretir ve öğrencilerini ismiyle tanır. Bu kişisel rehberliği mümkün kılar.

Kapsamlı denetim

Öğretim görevlileri, kendiniz için en iyisini ortaya çıkarmak için sizi teşvik eder. Hem teori hem de pratikte uzmanlaşmak için optimum denetim ve rehberlik alırsınız.

Hızlandırılmış eğitim

Tio hızlandırılmış eğitim sunar: sadece üç veya dört yılda lisans dereceleri ve bir veya iki yılda mesleki eğitim kursları. Böylece derecenizi daha hızlı elde edersiniz, bu da kariyerinize daha erken başlamanıza izin verir veya bir yüksek lisans derecesi için çalışmaya devam edebilirsiniz.

Endüstri öğretim elemanları

Öğretmenler, edindikleri teorik bilgiler ve pratik uygulamaları arasında bağlantılar oluşturmak için sektördeki deneyimlerini kullanırlar.

mükemmellik

Her Tio eğitim kursu, Yüksek Öğretim Rehberi tarafından en yüksek notlarla ödüllendirilmiştir. Tio, örneğin en iyi otel okul derecesi, en iyi hostes, turizm ve işletme dereceleri ve en iyi Ticari Ekonomi çalışma kursu sunar! Tio, öğrencilerinde aynı mükemmellik yolunu aşılamak istiyor. Bunun da ötesinde, Tio'nun mükemmel olmak isteyen yetenekli öğrenciler için bir onur programı var.

28816_Tio-Utrecht.jpg

Yüksek mesleki eğitim veya araştırma üniversitesi arasında seçim yapmak?

Henüz uygulamalı bilimler üniversitesinde ya da araştırma üniversitesinde bir lisans derecesi arasında karar vermediniz mi? Aşağıda, lisans derecesi ile üniversite derecesi arasındaki çeşitli farklılıkları açıklayacağız. Seçim senin.

Lisans Üniversite derecesi
Bir meslek için öğrenme Araştırma yapmayı öğrenmek
Açık kariyer olanakları Belirsiz kariyer olanakları
Çok fazla temas saati Daha az temas süresi ve daha bağımsız çalışma
Temelde pratik ve pratik odaklı Temel olarak teorik
Bilgiyi uygulamaya koymak Yeni bilgileri keşfetme ve paylaşma
Beceriler ve pozisyon / mesleğe karşı tutum Araştırma ve bilim becerileri
Birçok farklı konular Daha az konu, daha derinlemesine yaklaşım
Kurs içeriği yayıldı Kurs içeriği genellikle konsantre, yüksek tempoda
Kişisel rehberlik Daha az kişisel, kendiniz için her şeyi bulun
Bir grubun parçası olarak öğrenin Bağımsız öğrenmeye odaklanmak
(Küçük) sınıflarda ders anlatımı Büyük konferans salonlarında ders anlatımı
Birden fazla staj ve bitirme tezi İsteğe bağlı staj / final tezi
Öğrenciler bir pozisyon / meslek için eğitilmişlerdir. Öğrenciler uzmanlık alanında eğitim almışlardır.

Kaliteyi seçme

Bir çalışma kursu seçimi, geleceğiniz için önemli bir seçimdir. Bu kararı nasıl verirsin? Örneğin bir lisans derecesine sahip olup olmadığınızı bulmak için araçlar vardır. Studiekeuze123 eğitim kurslarını karşılaştırmanıza ve mevcut öğrencilerin ders çalışmalarını nasıl değerlendirdiklerini görmenize izin veren bir web sitesidir. Yüksek Öğretim Rehberi, Hollanda'daki her yıl en iyi eğitim kurslarına genel bir bakış sunar. Her iki araç da geleceğiniz için doğru kararı vermenize yardımcı olabilir.

28813_Tio-Keukenhof.jpg

Eğitim seçimi kontrolü

Doğru seçimi yaptığınızdan emin olmak istiyorsanız, Tio eğitim seçim kontrolü sizin için mükemmel. Bir çalışma kursunun sizin için uygun olup olmadığını öğrenmek için, Tio'dan bağlayıcı olmayan bir çalışma seçimi kontrolüne kaydolabilirsiniz. Bu çalışma seçimi kontrolü, örneğin açık bir güne veya bir deneme çalışma gününe katılmak, bir Tio öğrencisi ile birlikte bir gün boyunca etiketlemek, kişisel bir toplantı yapmak veya bir finansal danışmadan oluşabilir. Tio'ya kabul edildikten sonra, çalışma tercihinizi görüşmek üzere gelecekteki çalışma koçunuzla bağlayıcı olmayan bir toplantıya çağrılabilirsiniz.

Eğer önceki eğitiminiz, kaydolmak istediğiniz çalışma kursu ile yeterince bağdaşmazsa, bir alım görüşmesi ve bir değerlendirme yapılacaktır. Bu röportajın sonucuna ve değerlendirmesine dayanarak, sonuçta çalışma kursuna kabul edilebilirsiniz.

1 Mayıs'tan sonra bile

Tio'nun çalışma seçimi kontrolü 1 Mayıs'tan sonra bile yapılabilir. Tatil dönemlerinde ve yaz aylarında, Tio her iş günü açıktır. Tio'ya uğramaya ve kendiniz deneyimlemeye davetlisiniz.

Konumlar

Amsterdam

Address
Tio Amsterdam
Tempelhofstraat 5

1043 EA Amsterdam, Kuzey Hollanda, Hollanda

Utrecht

Address
Tio Utrecht
Oudenoord 2

3513 ER Utrecht, Utrecht, Hollanda

Rotterdam

Address
Tio Rotterdam
Weena 457

3013 AL Rotterdam, Güney Hollanda, Hollanda

Eindhoven

Address
Tio Eindhoven
Begijnenhof 8-12

5611 EL Eindhoven, Kuzey Brabant, Hollanda

Hengelo

Address
Tio Hengelo
Julianalaan 9

7553 AB Hengelo, Overijssel, Hollanda