Resmi açıklamayı okuyun

İlgilendiğiniz program hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bunlar bir sonraki çevrimiçi açık günlerimiz:

 • Uluslararası Turizm Yönetimi - 3 Ekim
 • Uluslararası İşletme Yönetimi - 13 Kasım
 • Otel ve Etkinlik Yönetimi - 4 Aralık

Daha fazla bilgiyi href = "https://www.tio.nl/tr/open-days/ adresinde bulabilirsiniz.

Otel, olay, turizm

Tio University of Applied Sciences hoş geldiniz. Tio size kişisel, hızlandırılmış ve mükemmel bir eğitim sunar ve tanınmış bir eğitim kurumu olarak yıllardır seçkin bir isim olmuştur. Tio'nun lisans programları yıllardır Hollanda'da en iyiler arasında ve çeşitli sıralamalarda 1. sırada. Hangi program size en uygun?

28814_Tio-location_Amsterdam.jpg

Tio'yu ve mükemmel çalışma kurslarını keşfedin

Benzersiz Tio konsepti, Tio'nun öğrencileri, öğretim görevlileri ve mükemmel çalışma kurslarıyla tanışın

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz uygulamalı bilimler üniversitesi Tio'ya hoş geldiniz. Tio harika bir atmosfer, hızlandırılmış çalışma seçeneği ve eşsiz Tio konsepti sunar. Öğrenciler Tio'nun küçük ölçekli ve kişisel eğitimine bayılır.

Tio University of Applied Sciences aşağıdaki alanlarda lisans dereceleri sunar:

 • Otel yönetimi
 • Olay yönetimi
 • turizm

Baştaki Tio

Tio, yoğun, küçük ölçekli ve kaliteli eğitim anlamına gelir ve uzun yıllardır ünlü bir eğitim kurumu olarak mükemmel bir üne sahiptir.

Hollanda'daki en iyi çalışma programları

Tüm Tio lisans ve mesleki eğitim kursları, Yükseköğretim Rehberi ve Mesleki Eğitim Rehberi (Keuzegids Hbo en Mbo) tarafından kendi alanlarında en iyi seçildi. “Birincisi, beş şehirde yer alan özel Tio University of Applied Sciences var. Öğrenciler bu okul hakkında çok olumlu, ”diyor.

Tio aşağıdaki lisans derecelerini sunar:

 • En İyi Ağırlama Okulu
 • En İyi İşletme derecesi
 • En İyi Turizm Derecesi

Danışmanlıkta 1 Numara

Tio'nun öğrencilerine mükemmel danışmanlık hizmeti sunması, Tio'nun yıllardır engelli çalışmayı kolaylaştırmak için sıralama listesinde 1. sıraya oturduğu gerçeğinden açıkça anlaşılıyor. Tüm kategorilerde, Tio Hollanda ortalamasının üzerinde puan alır ve aynı zamanda en yüksek toplam puanı alır. Bunun yanı sıra, Tio, özel bir onur programı ile yeterince zorluk çıkarmak isteyen öğrencilere sunuyor.

Öğrenciler neden Tio’yu seçtiler?

Öğrencilerin neden Tio'yu seçtiklerini bilmek ister misiniz? Tio'nun ne anlama geldiği ve öğrencilerin neden Tio University of Applied Sciences ve sunduğu çeşitli çalışma kurslarını sevdiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

 1. Küçük ölçekli ve kişisel
 2. Çok sayıda rehberlik
 3. Uyarıcı mükemmellik
 4. Hızlandırılmış eğitim
 5. Motive öğrenciler
 6. Uluslararası fırsatlar
 7. Herkese özel eğitim
 8. Tio önderlik ediyor
 9. Endüstri öğretim elemanları
 10. Ulusal organizasyon

Tio kampüslerindeki açık günlerimizden birine gelemez misiniz? Sorun değil! Tembel sandalyenizden çevrimiçi bir açık güne katılma imkanı sunuyoruz. Sadece arkana yaslan

Kayıtlı çevrimiçi açık günleri burada bulabilirsiniz .

Neden Tio'da özel bir çalışma kursu seçmelisiniz?

Bir Tio eğitim kursunu diğer lisans programlarından ayıran ekstralar hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıda, öğrencilerin neden Tio'nun küçük ölçekli, kişisel ve kaliteli eğitimini seçtiğini ve benzersiz yaklaşımımızdan nasıl yararlanabileceğinizi okuyabilirsiniz.

Tio University of Applied Sciences size keyifli ve güvenli bir ortamda hızlandırılmış çalışma seçeneği sunar. Alanında kapsamlı pratik deneyime sahip motive öğrenciler ve öğretim görevlileri tarafından kuşatılmışsınız.

Tio University of Applied Sciences hem lisans hem de mesleki eğitim kursları sunmaktadır. Bu, ortalama olarak ders başına on bir öğrenci, ortalama olarak küçük gruplar halinde eğitim almanız ve birçok kişisel ilgi ve rehberlik almanız anlamına gelir. Sübvansiyonlu eğitimin aksine, Tio öğrencilere çalışmalarını daha kısa sürede tamamlama fırsatı sunuyor. Özel bir eğitimin, devlet tarafından sübvanse edilene kıyasla çeşitli yararlarına genel bir bakış:

Küçük ölçekli ve kişisel eğitim

Öğretmenler küçük grupları öğretir ve öğrencilerini ismiyle tanır. Bu kişisel rehberliği mümkün kılar.

Kapsamlı denetim

Öğretim görevlileri, kendiniz için en iyisini ortaya çıkarmak için sizi teşvik eder. Hem teori hem de pratikte uzmanlaşmak için optimum denetim ve rehberlik alırsınız.

Hızlandırılmış eğitim

Tio hızlandırılmış eğitim sunar: sadece üç veya dört yılda lisans dereceleri ve bir veya iki yılda mesleki eğitim kursları. Böylece derecenizi daha hızlı elde edersiniz, bu da kariyerinize daha erken başlamanıza izin verir veya bir yüksek lisans derecesi için çalışmaya devam edebilirsiniz.

Endüstri öğretim elemanları

Öğretmenler, edindikleri teorik bilgiler ve pratik uygulamaları arasında bağlantılar oluşturmak için sektördeki deneyimlerini kullanırlar.

mükemmellik

Her Tio eğitim kursu, Yüksek Eğitim Rehberi tarafından en iyi notlara layık görülmüştür. Tio, örneğin en iyi otel okulu derecesi, en iyi hosteslik, turizm ve işletme dereceleri ve en iyi Ticari Ekonomi eğitim kursu sunmaktadır! Tio, öğrencilerine mükemmeliğe aynı atılımı uygulamak istiyor. Bunun da ötesinde, Tio'nun mükemmel olmak isteyen yetenekli öğrenciler için bir onur programı var.

28816_Tio-Utrecht.jpg

Yüksek mesleki eğitim veya araştırma üniversitesi arasında seçim yapmak?

Henüz uygulamalı bilimler üniversitesinde ya da araştırma üniversitesinde bir lisans derecesi arasında karar vermediniz mi? Aşağıda, lisans derecesi ile üniversite derecesi arasındaki çeşitli farklılıkları açıklayacağız. Seçim senin.

Lisans

Kaliteyi seçme

Bir çalışma kursu seçimi, geleceğiniz için önemli bir seçimdir. Bu kararı nasıl verirsin? Örneğin bir lisans derecesine sahip olup olmadığınızı bulmak için araçlar vardır. Studiekeuze123 eğitim kurslarını karşılaştırmanıza ve mevcut öğrencilerin ders çalışmalarını nasıl değerlendirdiklerini görmenize izin veren bir web sitesidir. Yüksek Öğretim Rehberi, Hollanda'daki her yıl en iyi eğitim kurslarına genel bir bakış sunar. Her iki araç da geleceğiniz için doğru kararı vermenize yardımcı olabilir.

28813_Tio-Keukenhof.jpg

Eğitim seçimi kontrolü

Doğru seçimi yaptığınızdan emin olmak istiyorsanız, Tio eğitim seçim kontrolü sizin için mükemmel. Bir çalışma kursunun sizin için uygun olup olmadığını öğrenmek için, Tio'dan bağlayıcı olmayan bir çalışma seçimi kontrolüne kaydolabilirsiniz. Bu çalışma seçimi kontrolü, örneğin açık bir güne veya bir deneme çalışma gününe katılmak, bir Tio öğrencisi ile birlikte bir gün boyunca etiketlemek, kişisel bir toplantı yapmak veya bir finansal danışmadan oluşabilir. Tio'ya kabul edildikten sonra, çalışma tercihinizi görüşmek üzere gelecekteki çalışma koçunuzla bağlayıcı olmayan bir toplantıya çağrılabilirsiniz.

Eğer önceki eğitiminiz, kaydolmak istediğiniz çalışma kursu ile yeterince bağdaşmazsa, bir alım görüşmesi ve bir değerlendirme yapılacaktır. Bu röportajın sonucuna ve değerlendirmesine dayanarak, sonuçta çalışma kursuna kabul edilebilirsiniz.

1 Mayıs'tan sonra bile

Tio'nun çalışma seçimi kontrolü 1 Mayıs'tan sonra bile yapılabilir. Tatil dönemlerinde ve yaz aylarında, Tio her iş günü açıktır. Tio'ya uğramaya ve kendiniz deneyimlemeye davetlisiniz.

Program dili:
 • Ingilizce
 • Flemenkçe

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Tio University of Applied Sciences

En iyi oteller, yıldız restoranları, festivaller ve spor etkinlikleri dünyasına hoş geldiniz. Otelcilik sektörü sizi arıyor! Otel ve Etkinlik Yönetimi lisans derecesini t ... [+]

Bir sonraki çevrimiçi açık gün 4 Aralık'ta olacak

Daha fazla bilgiyi href = "https://www.tio.nl/tr/open-days/ adresinde bulabilirsiniz.

Birinci sınıf oteller, yıldız restoranları, festivaller ve spor etkinlikleri dünyasına hoş geldiniz. Ağırlama sektörü sizi arıyor! Otel ve Etkinlik Yönetimi lisans derecesini tamamladıktan sonra, çevrimiçi ortamda bile misafirleriniz için mükemmel bir deneyim yaratabileceksiniz. Her türlü konaklama ve etkinliği başarıya dönüştüreceksiniz. Örneğin, otel müdürü, etkinlik yöneticisi, yemek

Bu lisans programı sizin için uygun mu?

Tio's Otel ve Etkinlik Yönetimi lisans programı size iki dünyanın en iyisini sunar: etkinlik yönetimi yönleriyle birlikte geleneksel bir otel yönetimi derecesi. Kendinizi aşağıdaki açıklamayla tanıyor musunuz? Sen:... [-]

Hollanda Amsterdam Utrecht Rotterdam Eindhoven Hengelo  + 2 Daha fazla
Ocak 2020
Ingilizce,Flemenkçe
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tio University of Applied Sciences

Dubai, Botsvana, New York, Venedik; bütün dünya ayaklarınızın altında. Seyahat sektörü sizi arıyor! Uluslararası Turizm Yönetimi lisans derecesini kazandıktan sonra, düny ... [+]

Bir sonraki çevrimiçi açık gün 3 Ekim'de olacak

Daha fazla bilgiyi href = "https://www.tio.nl/tr/open-days/ adresinde bulabilirsiniz.

Dubai, Botsvana, New York, Venedik; bütün dünya ayaklarınızın altında. Seyahat sektörü sizi arıyor! Uluslararası Turizm Yönetimi lisans derecesini kazandıktan sonra, dünyayı çevrimiçi ve çevrimdışı satacaksınız. Gezileri tasarlıyor, keskin fiyatlardan satın alıyor ve dünyanın her yerinden bağlantı kuruyorsunuz.

Örneğin, bir ürün yöneticisi, etkinlik yöneticisi, seyahat danışmanı veya şehir pazarlamacısı olarak çalışabilirsiniz. Kendi işinizi de başlatabilirsiniz.

Bu lisans programı sizin için uygun mu?... [-]
Hollanda Amsterdam Utrecht Eindhoven Rotterdam Hengelo  + 2 Daha fazla
Ocak 2020
Ingilizce,Flemenkçe
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BBA

Tio University of Applied Sciences

Şanlı bir gelecek: Bir Amerikan örgütü ile bir anlaşmayı kapatır ve Asya'da iş yapma olasılıklarını araştırırsınız. İş dünyası seni arıyor! Uluslararası İşletme Yönetimi ... [+]

Bir sonraki çevrimiçi açık gün 13 Kasım'da olacak

Daha fazla bilgiyi href = "https://www.tio.nl/tr/open-days/ adresinde bulabilirsiniz.

Şanlı bir gelecek: Bir Amerikan örgütü ile bir anlaşmayı kapatır ve Asya'da iş yapma olasılıklarını araştırırsınız. İş dünyası seni arıyor! Uluslararası İşletme Yönetimi lisans derecesini tamamladıktan sonra, uluslararası temaslar kurma ve kendi imkanlarınızı yaratma konusunda en iyisi olacaksınız. Bu lisans programı, uluslararası başarıya bir adım daha yaklaştırıyor.

Örneğin, bir hesap yöneticisi, bir finans yöneticisi veya bir satış veya bölge müdürü olarak çalışabilirsiniz. Kendi işinizi de başlatabilirsiniz.... [-]

Hollanda Amsterdam Utrecht Rotterdam Eindhoven Hengelo  + 2 Daha fazla
Ocak 2020
Ingilizce,Flemenkçe
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Projects @ Tio University

Internships all over the world

Career opportunities after studying at Tio

Visiting Tio Utrecht

Visiting Tio Amsterdam

Location address
Tio Amsterdam
Tempelhofstraat 5

Amsterdam, North Holland, 1043 EA NL
Social Media
Location address
Tio Utrecht
Oudenoord 2

Utrecht, Utrecht, 3513 ER NL
Location address
Tio Rotterdam
Weena 457

Rotterdam, South Holland, 3013 AL NL
Location address
Tio Eindhoven
Begijnenhof 8-12

Eindhoven, North Brabant, 5611 EL NL
Location address
Tio Hengelo
Julianalaan 9

Hengelo, Overijssel, 7553 AB NL