The Hague University of Applied Sciences - Undergraduate Programmes

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hadi değiştirelim

Hadi değiştirelim. Sen. Bize. Dünya. Lahey Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde (THUAS) mesajımız bu.

Öğrencilerimizi yaşadıkları dünyayı değiştirme ve iyileştirme konusunda güçlendirmek istiyoruz, ancak bu ancak birlikte çalışırsak - gelişir ve değişirsek gerçekleşebilir.

Şimdiki ve gelecekteki zorlukları çözmek için sürekli olarak yeni perspektifler ve çözümler uygulamamız gerekiyor. Eğer birbirimizin görüşlerini, becerilerini ve yöntemlerini paylaşmaya ve uygulamaya hazırsak, cevapları daha çabuk bulacağız.

Küresel vatandaşlar

Öğrencilerimizi, öğretim üyelerimizi ve ortaklarımızı, açık fikirli küresel vatandaşlara dönüşmeye, kendi inançlarına sadık kalmaya ve dünyayla yüzleşmeye teşvik ediyoruz. Kendi profesyonel taahhüdümüzün fark yarattığını fark ediyoruz ve yaratıcı çözümler geliştirmek ve uygulamak için birlikte çalışmalıyız.

THUAS, küresel vatandaşlar olarak gelişebileceğimiz ve yenilik yapabileceğimiz güvenli, uygulamalı bir ortamdır - kalkınma, ağ oluşturma ve uygulamada paylaşmak için bir araya gelmek. Kendi bilgi ve becerilerimizi geliştirirken, içinde yaşadığımız dünyayı bu şekilde şekillendirmeyi ve değiştirmeyi planlıyoruz.

"Kendi inançlarında kararlı olan ve dünyayla yüzleşen insanlar."

127350_127313_studentsHaagseHogeschool.jpg

Bunu nasıl yapıyoruz?

Öğretim üyelerimiz, ortaklarımız ve yaklaşık 150 farklı ülkeden 26.000 öğrencimiz her gün bu gelişmeye adanmıştır. Küresel, yenilikçi tutumumuz müfredatımıza ve yedi ana temamıza yansımaktadır: Siber Güvenlik, Küresel ve Kapsayıcı Öğrenme, Dijital Operasyonlar ve Finans, Misyon Sıfır, Sağlık İnovasyonu, Küresel Yönetişim ve Kentsel Geçişlerin Yönetimi. Ayrıca, Brezilya ve Çin'den Avustralya, ABD ve çeşitli Avrupa ülkelerine kadar 50'den fazla ülkeden 300'den fazla değişim ortağıyla yakın bir şekilde çalışıyoruz.

İdeal bir platform

Lahey, küresel bir vatandaş olmak için mükemmel bir yerdir. Uluslararası Barış ve Adalet Şehri - Hollanda'nın siyasi ve kültürel kalbi. Barış Sarayı, Uluslararası Adalet Divanı, Binnenhof (parlamento), 115 elçilik, Shell, Siemens ve ING gibi çok uluslu şirketlere ve birçok uluslararası STK'ya ev sahipliği yapıyor.

Öyleyse değişelim. Sen. Bize. Dünya.

Bunlar bizi yönlendiren değerler

Meraklı
Bağlanıyor
sempatik
Meraklı, hırslı ve girişimciyiz. Eleştirel düşünmeye katkıda bulunmak istiyoruz. Birlikte yeni anlayışlar geliştirmek için ağımıza önemli ölçüde yatırım yapıyoruz. Kendimizi adadık ve kişisel gelişiminizi önemsiyoruz.

Bir lisans programı arıyorsanız, THUAS'ta doğru yere geldiniz. Türüne ve uzunluğuna göre değişen 65'in üzerinde lisans programımız var. Bunların çoğu dört yıllık programlardır, ancak bazıları üç yıllık eğitim süresine kısaltılabilir. Çok sayıda İngilizce öğretilir. Size en uygun varyant tercihlerinize ve önceki eğitiminize bağlıdır. Yolculuğunuzun sonunda size uygulamalı bilimler diploması üniversitesi verilecektir.

Konumlar

Lahey

Address
Johanna Westerdijkplein,75
2521 EN Lahey, Güney Hollanda, Hollanda