King's College of the Netherlands

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kralın Hollanda Koleji (KCN), adından da anlaşılacağı gibi, Hristiyan teolojisinin yanı sıra, çağdaş işletme eğitimini öğretme ve araştırma yoluyla sağlama amacı ile yönlendirilen küçük bir eğitim kurumudur. KCN'nin stratejik amacı, Hristiyan teolojisinde öğrencilerini derin bilgiyle eğitmek ve donatmaktır. Dahası, aynı zamanda günümüz iş teorilerini ve ezici iş problemlerini çözme ve işletmelerin günlük olarak karşılaştığı teeming iş zorluklarını aşma ile ilgili pratik uygulamalarını da eşit olarak öğretir.

Neden KCN?

Hangi biçimde (biçimsel veya gayri resmi) verilirse verilsin, insani gelişmenin anahtarıdır. Sonuç olarak, eğitim insanların genel gelişimi için bir zorunluluktur. Mukaddes Kitap Hosea 4: 6'da halkımın bilgi eksikliği yüzünden öldüğünü açıkça belirtiyor. Başka bir deyişle, bilgi olmadan insani gelişme kısıtlanır. Bununla birlikte, örgün eğitimin getirdiği finansal maliyetlerin önemi nedeniyle, çoğu durumda, kendini geliştirme için bilgi edinmek isteyen ve edinmeyi isteyen birçok insanın hayalleri gerçekleşmemiştir. KCN, kendi akademik programlarını tamamladıktan sonra öğrenciler için albatros haline gelen büyük finansal sorunları hafifletmeye yardımcı olmak için uzaktan eğitim, çevrimiçi öğrenme ve sınıf tabanlı ortamlar aracılığıyla akademik programlar sunmayı seçmiştir. Bu nedenle KCN, temel olarak bilgisayar teknolojisinin yardımı ve desteği ile bilgi vermek için hem geleneksel hem de geleneksel olmayan yöntemleri kullanır.

KCN, öğrencileri eğitmek için bu farklı yöntemleri birleştirmenin esnekliği sağladığını ve izin verdiğini ve birçok öğrencinin seçilen bir çalışma alanında karşılaştığı baskıları en aza indirdiği görüşündedir. Dahası, deneyimler birçok insanın tam zamanlı iş yapmayı ve yarı zamanlı akademik programlara devam etmeyi tercih ettiğini ve KCN'nin temsil ettiği tercih edilen şey olduğunu göstermiştir. Bu nedenle, KCN'de esnek ve dinamik bir ortamda bir eğitime bağlıyız. KCN dünyanın her ülkesinden öğrencileri ve hayatın her kesiminden insanları kendine çekiyor. Çalışanlarımız ve öğretim üyelerimiz ABD'deki bazı prestijli seminerler ve teoloji kolejleri tarafından eğitilmektedir. KCN fakülte üyelerinin edindikleri kaliteli teolojik eğitimin yanı sıra, büyük bir çoğunluğu mezheplerinde papaz ve kilise lideri olarak pratik deneyimler kazanmıştır.

İşletme bölümünün fakültesi, Avrupa'daki prestijli üniversitelerin bazılarından da elde edilen yüksek kalitede diplomalara sahip öğretim üyelerinden oluşur ve bu üniversitelerin bazılarından birkaç yıl öğretmenlik becerileri ve deneyimleri edinmiştir.

114542_photo-1543269865-cbf427effbad.jpgBrooke Cagle / Unsplash

Üyelik ve Üyelik

KCN, Uluslararası Christian Okulları Birliği (ACSI) ve Avrupa Uzaktan ve E-Öğrenim Ağı (EDEN) üyesi olup, Dünya Çapında Evanjelik Semineri (WWES) Nova Scotia Canada'nın bir iştiraki ve aynı zamanda British Management Academy (BAM) üyesidir. .

Kralın Hollanda Koleji (KCN), adından da anlaşılacağı gibi, Hristiyan teolojisinin yanı sıra çağdaş işletme eğitimini öğretme ve araştırma yoluyla sağlama amacı ile yönlendirilen bir eğitim kurumudur. KCN'nin stratejik amacı, Hristiyan teolojisinde öğrencilerini derin bilgiyle eğitmek ve donatmaktır. Dahası, aynı zamanda günümüz iş teorilerini ve ezici iş problemlerini çözme ve işletmelerin günlük olarak karşılaştığı teeming iş zorluklarını aşma ile ilgili pratik uygulamalarını da eşit olarak öğretir.

KCN'nin Vizyon Beyanı

Hristiyan teolojisinin derin ve samimi bilgisine sahip olmak isteyen, tüm yaşlardaki herkes tarafından erişilebilir yüksek kaliteli bir Hristiyan teoloji eğitimi vermek.

Teolojide, KCN aşağıdaki temel değerlere sahiptir:

 1. Hristiyanları, kendi kiliselerinde liderlik için sağlam teolojik bilgi ve İncil yorumlarıyla liderlik etmek için eğitmek ve donatmak.
 2. Hristiyanların kilise yönetiminde beceri kazanmalarını engellemek
 3. Kilise liderlerini ve Hıristiyanları genel olarak, edindiği bilgilerle evangelizmin motorları olmak için güçlendirmek.
 4. İş cephesinde, KCN, öngörülemeyen iş ortamında meydana gelebilecek zorlukları kontrol altına almanın yanı sıra, sömürülecek iş fırsatlarını tanımlamaya uygun olacak iş liderlerini eğitmek ve hazırlamaktır.

İşletme eğitimi ile ilgili olarak, KCN aşağıdaki temel değerleri öne çıkarmaktadır:

 1. KCN, zengin ve samimi bir fakülte-öğrenci ilişkisini destekleyen küçük sınıflar aracılığıyla bireysel iş becerileri ve zekası gelişimini en üst düzeye çıkarmak için çaba göstermektedir.
 2. KCN, hem teori hem de uygulamanın güçlü bir şekilde sürdürüldüğü öğrenmeye bütünsel bir yaklaşıma değer verir ve değer verir ve böylece yarının iş liderlerini iş ortamında etkin bir şekilde geliştirmek ve konumlandırmak için gerekli araç olan etkinlik ve bursu teşvik eder.
 3. Tüm insanlara, kültürlere, yaşlara, cinsiyetlere ve çeşitli sosyo-ekonomik geçmişlere erişilebilir ve uygun fiyatlı iş eğitimi sağlanması. Saygı, hoşgörü ve herkes tarafından ve herkes için kabul, öğrenmeyi destekleyen anahtar değerlerdir.

KCN'nin Misyonu

KCN, öğrencilere seçtikleri akademik arayış alanlarında gelecekteki liderlik için kalıp oluşturan ve hazırlayan yüksek kaliteli öğrenme aktiviteleri sağlayan küresel odaklı üçüncül bir kurumdur. Eğitim ve insanlığa hizmet için yeteneklerinizi ve becerilerinizi keşfedin ve geliştirin.

İşletme Fakültesi

KCN'nin eğitim programlarına esnekliğin getirilmesi akademik derinliği teşvik eder ve aynı zamanda bireye yeterli bilgi sağlayan entelektüel genişliği de arttırır. KCN sertifika programları kursun niteliğine ve içeriğine bağlı olarak 2 haftadan 6 aya kadar kısa bir sürede yapılabilir. Diploma programlarının süresi genellikle 9 ay ile 1 yıl arasındadır (yaklaşık 2 dönem). Lisans programlarının tamamlanması 3 yıla kadar sürebilir. Nadir durumlarda, öğrenciler programlarını 4 yıl içinde tamamlayabilirler.

KCN Business'ta aşağıdaki programları sunmaktadır:

 • Sertifika Sosyal Medya
 • Diploma Pazarlama
 • BS Yönetimi
 • BS İşletme
 • BS Muhasebe
 • BS Finans
 • BA Uluslararası İlişkiler
 • BA Medya İletişimi

ACCA Hesapları Profesyonel Yeterlilik

ACCA Muhasebe kursları sunuyoruz. Bir ACCA Muhasebe kalifikasyonu elde etmek sizi küresel bir muhasebeci yapar. Şu anda ACCA'nın dünyadaki 179 ülkede 503.000 öğrencisi var. Başka bir deyişle, ACCA dünyadaki en yaygın kabul gören ve güvenilir muhasebe mesleği programıdır.

ACCA Muhasebe kurslarına devam etmek için ilk nitelikler;

 1. Tecrübesi olmayanlar ve zorunlu nitelikleri hazırlık kursları ile başlayabilirler (İdare ile temasa geçtiğinizde daha fazla açıklanmalıdır)
 2. Matematik ve İngilizce veya eşdeğeri dahil 5 ayrı konuda 3 GCE ve 2 A seviyesine sahip olanlar. Buna ek olarak, tamamlanması 3 veya 4 yıla kadar sürebilecek 13 sınavı (muafiyet verilmemişse) tamamlamak için 3 yıllık iş tecrübesine ihtiyaç vardır.

Yararları:

 1. ACCA öğrencisi olun
 2. Programın incelenmesinde esneklik
 3. Yeterlilik küresel olarak tanınır
 4. ACCA UK her zaman gerektiğinde destek vermeye hazırdır
 5. Sadece kayıtlı sınavların ödemesi

ACCA Muhasebe Yeterliliği hakkında daha fazla bilgi için KCN ile irtibata geçiniz.

Başvurmak için burayı tıklayın:

https://www.kbbcnetherlands.org/programmes-of-study-faculty-of-theology/admission/

Konumlar

Lahey

Address
Erasmusweg 8C, 2532 CP
Lahey, Güney Hollanda, Hollanda

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: