Kings Bible Business College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Kings Bible ve Business College (KBBC), adından da anlaşılacağı gibi, Hıristiyan teolojisinin yanı sıra çağdaş işletme eğitimini öğretme ve araştırma yoluyla sağlama amacı ile yönlendirilen küçük bir eğitim kurumudur. KBBC'nin stratejik amacı, Hristiyan teolojisinde öğrencilerini derin bilgiyle eğitmek ve donatmaktır. Dahası, aynı zamanda günümüz iş teorilerini ve ezici iş sorunlarını çözme ve aynı zamanda işletmelerin günlük olarak karşılaştıkları sıkıntılı iş zorluklarını aşma ile ilgili pratik uygulamalarını da öğretir.

Neden KBBC?

Hangi formda (resmi veya gayrı resmi) verilen eğitim, insani gelişmenin anahtarıdır. Sonuç olarak, eğitim halkın genel gelişimi için bir gerekliliktir. Kutsal Kitap açıkça Hosea 4: 6'da halkımın bilgi eksikliği yüzünden yok olduğunu açıklar. Başka bir deyişle, bilgisiz, insani gelişme sınırlıdır. Bununla birlikte, örgün eğitimin gerektirdiği finansal maliyetlerin azlığı nedeniyle, çoğu durumda, kendi kendini geliştirme konusunda bilgi edinmek isteyen ve almak isteyen birçok insanın hayalleri gerçekleştirilememiştir. Öğrenciler, kendi akademik programlarını tamamlamaları konusunda zorlayıcı olan büyük finansal sorunların hafifletilmesine yardımcı olmak için, KBBC uzaktan eğitim, çevrimiçi öğrenme ve sınıf tabanlı ortamlar aracılığıyla akademik programlar sunmayı seçmiştir. Bu nedenle KBBC, temel olarak bilgisayar teknolojisinin yardımı ve desteği ile bilgi edinmenin hem geleneksel hem de geleneksel olmayan yöntemlerini kullanır.

KBBC, öğrencilerin bu farklı eğitim metotlarının birleştirilmesinin esneklik sağladığı ve onlara esneklik sağladığı ve birçok öğrencinin seçtiği bir çalışma alanı doğrultusunda karşılaştığı baskıları en aza indirdiği görüşündedir. Dahası, deneyim birçok insanın tam zamanlı iş yapmayı ve yarı zamanlı akademik programları izlemeyi tercih ettiğini ve bunun KBBC'nin ne anlama geldiğini tercih ettiğini göstermiştir. Bu nedenle, KBBC'de esnek ve dinamik bir ortamda eğitime kendimizi adadık. KBBC, dünyanın her ülkesinden öğrencileri ve hayatın her kesiminden insanları çekiyor. Personelimiz ve öğretim üyelerimiz ABD'deki prestijli seminerlerin ve teolojik kolejlerin bazıları tarafından eğitilmektedir. Kalite teolojik eğitiminin yanı sıra KBBC öğretim üyeleri de kazandılar, büyük bir çoğunluğu mezhepler ve kilise liderleri olarak mezhepler olarak pratik deneyimler kazandılar.

İşletme bölümünün fakültesi, Avrupa'daki prestijli üniversitelerin bazılarından da elde edilen yüksek kalitede diplomalara sahip öğretim üyelerinden oluşur ve bu üniversitelerin bazılarından birkaç yıl öğretmenlik becerileri ve deneyimleri edinmiştir.

114542_photo-1543269865-cbf427effbad.jpgBrooke Cagle / Unsplash

Üyelik ve Üyelik

KBBC, Uluslararası Christian Okulları Birliği (ACSI) ve Avrupa Uzaktan ve E-Öğrenim Ağı (EDEN) üyesi olup, Dünya Çapında Evanjelik Semineri (WWES) Nova Scotia Canada'nın bir iştiraki ve aynı zamanda British Management Academy (BAM) üyesidir. .

Kings Bible ve Business College (KBBC), adından da anlaşılacağı gibi, Hristiyan teolojisinin yanı sıra çağdaş işletme eğitimini öğretme ve araştırma yoluyla sağlama amacı ile yönlendirilen bir eğitim kurumudur. KBBC'nin stratejik amacı, Hristiyan teolojisinde öğrencilerini derin bilgiyle eğitmek ve donatmaktır. Dahası, aynı zamanda günümüz iş teorilerini ve ezici iş sorunlarını çözme ve aynı zamanda işletmelerin günlük olarak karşılaştıkları sıkıntılı iş zorluklarını aşma ile ilgili pratik uygulamalarını da öğretir.

KBBC'nin Vizyon Beyanı

Hristiyan teolojisinin derin ve samimi bilgisine sahip olmak isteyen, tüm yaşlardaki herkes tarafından erişilebilir yüksek kaliteli bir Hristiyan teoloji eğitimi vermek.

Teoloji altında, KBBC aşağıdaki temel değerlere sahiptir:

 1. Hristiyanları, kendi kiliselerinde liderlik için sağlam teolojik bilgi ve İncil yorumlarıyla liderlik etmek için eğitmek ve donatmak.
 2. Hristiyanların kilise yönetiminde beceri kazanmalarını engellemek
 3. Kilise liderlerini ve Hıristiyanları genel olarak, edindiği bilgilerle evangelizmin motorları olmak için güçlendirmek.
 4. İş cephesinde KBBC, öngörülemeyen iş ortamında meydana gelebilecek zorlukları kontrol altına almanın yanı sıra, sömürülecek iş fırsatlarını tanımlamaya uygun olacak iş liderlerini eğitmek ve hazırlamaktır.

İşletme eğitimi ile ilgili olarak, KBBC aşağıdaki temel değerleri öne çıkarmaktadır:

 1. KBBC, zengin ve samimi bir fakülte-öğrenci ilişkisini geliştiren küçük sınıflar aracılığıyla bireysel işletme becerilerinin ve zekasının gelişimini en üst düzeye çıkarmak için çaba göstermektedir.
 2. KBBC, hem teori hem de uygulamanın güçlü bir şekilde sürdürüldüğü öğrenmeye bütünsel bir yaklaşıma değer verir ve değer verir ve böylece yarının iş liderlerini iş ortamında etkin bir şekilde geliştirmek ve konumlandırmak için gerekli araç olan etkinlik ve bursu teşvik eder.
 3. Tüm halklara, kültürlere, yaşlara, cinsiyetlere ve ayrıca çeşitli sosyo-ekonomik geçmişe sahip, erişilebilir ve uygun fiyatlı işletme eğitimi sağlanması. Saygı, hoşgörü ve herkes için kabul, öğrenmeyi teşvik eden temel değerlerdir.

KBBC'nin Misyonu

KBBC, sonuçta seçtikleri akademik arayış alanında öğrencileri gelecekteki liderliği için hazırlayan ve hazırlayan yüksek kaliteli öğrenme etkinlikleri sağlayan küresel odaklı yerel bir üçüncü kurumdur. Yeteneklerinizi ve becerilerinizi eğitim yoluyla ve insanlığa hizmet için keşfedin ve geliştirin.

İşletme Fakültesi

KBBC'nin eğitim programlarına esnekliğin getirilmesi, akademik küfürlülüğü teşvik eder ve ayrıca bireye yeterli bilgi sağlayan entelektüel genişliği de arttırır. KBBC sertifika programları, kursun niteliğine ve içeriğine bağlı olarak 2 hafta ila 6 ay gibi kısa bir sürede yapılabilir. Diploma programları genellikle 9 aydan 1 yıla kadar sürer (yaklaşık 2 dönem). Lisans diploma programlarının tamamlanması 3 yıla kadar sürebilir. Nadir durumlarda, öğrenciler programlarını 4 yılda tamamlayabilirler.

KBBC, İşletmelerde aşağıdaki programları sunar

 • Sertifika Sosyal Medya
 • Diploma Pazarlama
 • BS Yönetimi
 • BS İşletme
 • BS Muhasebe
 • BS Finans
 • BA Uluslararası İlişkiler
 • BA Medya İletişimi

ACCA Hesapları Profesyonel Yeterlilik

ACCA Muhasebe kursları veriyoruz. ACCA Muhasebe yeterlilik derecesini elde etmek sizi küresel bir muhasebeci yapar. Şu anda, ACCA'nın dünyanın 179 ülkesinde 503.000 öğrencisi bulunmaktadır. Başka bir deyişle, ACCA dünyanın en yaygın ve güvenilir mesleki muhasebe programıdır.

ACCA Muhasebe kurslarına devam etmek için ilk nitelikler;

 1. Tecrübesi olmayanlar ve zorunlu nitelikleri hazırlık kursları ile başlayabilirler (İdare ile temasa geçtiğinizde daha fazla açıklanmalıdır)
 2. Matematik ve İngilizce ya da eşdeğerlerini içeren 5 ayrı konuda 3 GCE ve 2 A seviyesi olanlar. Ek olarak, 13 sınavı tamamlamak için (muafiyet yoksa), 3 veya 4 yıla kadar sürebilen 3 yıllık iş deneyimi gerekmektedir.

Yararları:

 1. ACCA öğrencisi olun
 2. Programın çalışmasında esneklik
 3. Yeterlilik küresel olarak tanınır
 4. ACCA UK her zaman gerektiğinde destek vermeye hazırdır
 5. Sadece kayıtlı sınavların ödemesi

ACCA Muhasebe Yeterliliği hakkında daha fazla bilgi için KBBC ile iletişim kurun.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ:

https://www.kbbcnetherlands.org/programmes-of-study-faculty-of-theology/admission/

Konumlar

Lahey

Address
Erasmusweg 8C, 2532 CP
Lahey, Güney Hollanda, Hollanda

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: