Breda University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1 Eylül 2018'de ismimiz Breda University of Applied Sciences olarak değiştirildi. Bu akademik yılda Mgr’da güzel bir şekilde listelenmiş ve tamamen yenilenmiş bir manastırda da ikamet ettik. Yeni kampüsümüzün bir parçası olan Breda’daki Hopmansstraat.

Breda University of Applied Sciences orta büyüklükte, devlet tarafından finanse edilen bir yüksek öğretim kurumudur. Enstitümüzde 100'den fazla ülkeden 7.000'den fazla Hollandalı ve uluslararası öğrenci okuyor. Oyun, Medya, Otel, Tesis, Lojistik, Yapılı Çevre, Turizm ve Dinlenme alanlarında profesyonel ('hbo') ve akademik ('wo') düzeyde lisans ve yüksek lisans programı sunuyoruz.

organizasyon

Breda University of Applied Sciences girişimcilik ve iş odaklı faaliyetlere odaklanan profesyonel alanla güçlü bağlara sahiptir. Bu süreçte yenilikler arar, uluslararası bir bakış açısı benimser ve sosyal açıdan sorumlu ve sürdürülebilir seçimler yaparız.

İlham verici bir ortam

Stratejimiz, diğer şeylerin yanı sıra, uluslararası eğitime, farklı disiplinler arasındaki sinerjiye ve endüstri ortaklarıyla işbirliğine nasıl daha fazla odaklanacağımızı açıklıyor. Öğrencilerin yeteneklerini geliştirmeleri, ayrıca yaratıcılıklarını ve yaratıcılıklarını geliştirmeleri teşvik edilir.

Otel, Tesis ve Turizm lisans programları 2018-2019 akademik yılı başında eski manastıra taşındı. Yeni kampüs, farklı uzmanlık alanlarına sahip ve farklı kültürel geçmişlere sahip insanlar için ilham verici bir buluşma noktası haline geliyor.

Bu ilham verici ortamda, öğrencilerimizi uluslararası kariyerlere hazırlıyoruz. Lisans programlarımızın çoğunluğu İngilizce olarak verilmektedir, ancak Hollandaca öğretilen programlar da uluslararası iş ve işbirliğine büyük önem vermektedir.

Yarım asırlık tecrübe

Daha önce NHTV olan BUas, turizm, eğlence ve ağırlama alanında diploma programları sunan dünyanın en büyük ve lider eğitim enstitüsüdür. Uygulamaya dayalı yüksek öğrenim ve uluslararası işbirliğinde yarım asırdan fazla bir deneyime sahip olan lisans programlarımız, uzun yıllar boyunca 'Keuzegids HBO'da sürekli olarak yüksek dereceler kaydetmiştir.

Kalite mühürler

  • Elsevier En İyi Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 2018
  • Elsevier En İyi Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 2017-2018

Bilim Turizmi Mezunu

Keuzegids Universiteiten En yüksek oy alan program 2019

Oyunlar

  • Keuzegids Hbo En yüksek oy alan program 2019
  • Keuzegids Hbo No.1 kendi kategorisinde 2019
tesis

Keuzegids Hbo No. 1 kendi kategorisinde 2019

Keuzegids Hbo En yüksek oy alan 2019

Otel

Keuzegids Hbo En yüksek oy alan program 2019

medya

Keuzegids Hbo No.1 kendi kategorisinde 2019

Lojistik

Keuzegids Hbo Lojistik Yönetimi: Kendi kategorisinde No.1 2019

Keuzegids Hbo Lojistik Mühendisliği: Kendi kategorisinde ilk 3 2018 2019

Yapılı çevre

Keuzegids Hbo Kendi kategorisinde 2019

Konumlar

Breda

Address
Monseigneur Hopmansstraat,1
4817 JT Breda, Kuzey Brabant, Hollanda