Resmi açıklamayı okuyun

1 Eylül 2018'de ismimiz Breda University of Applied Sciences olarak değiştirildi. Bu akademik yılda Mgr’da güzel bir şekilde listelenmiş ve tamamen yenilenmiş bir manastırda da ikamet ettik. Yeni kampüsümüzün bir parçası olan Breda’daki Hopmansstraat.

Breda University of Applied Sciences orta büyüklükte, devlet tarafından finanse edilen bir yüksek öğretim kurumudur. Enstitümüzde 100'den fazla ülkeden 7.000'den fazla Hollandalı ve uluslararası öğrenci okuyor. Oyun, Medya, Otel, Tesis, Lojistik, Yapılı Çevre, Turizm ve Dinlenme alanlarında profesyonel ('hbo') ve akademik ('wo') düzeyde lisans ve yüksek lisans programı sunuyoruz.

organizasyon

Breda University of Applied Sciences girişimcilik ve iş odaklı faaliyetlere odaklanan profesyonel alanla güçlü bağlara sahiptir. Bu süreçte yenilikler arar, uluslararası bir bakış açısı benimser ve sosyal açıdan sorumlu ve sürdürülebilir seçimler yaparız.

İlham verici bir ortam

Stratejimiz, diğer şeylerin yanı sıra, uluslararası eğitime, farklı disiplinler arasındaki sinerjiye ve endüstri ortaklarıyla işbirliğine nasıl daha fazla odaklanacağımızı açıklıyor. Öğrencilerin yeteneklerini geliştirmeleri, ayrıca yaratıcılıklarını ve yaratıcılıklarını geliştirmeleri teşvik edilir.

Otel, Tesis ve Turizm lisans programları 2018-2019 akademik yılı başında eski manastıra taşındı. Yeni kampüs, farklı uzmanlık alanlarına sahip ve farklı kültürel geçmişlere sahip insanlar için ilham verici bir buluşma noktası haline geliyor.

Bu ilham verici ortamda, öğrencilerimizi uluslararası kariyerlere hazırlıyoruz. Lisans programlarımızın çoğunluğu İngilizce olarak verilmektedir, ancak Hollandaca öğretilen programlar da uluslararası iş ve işbirliğine büyük önem vermektedir.

Yarım asırlık tecrübe

Daha önce NHTV olan BUas, turizm, eğlence ve ağırlama alanında diploma programları sunan dünyanın en büyük ve lider eğitim enstitüsüdür. Uygulamaya dayalı yüksek öğrenim ve uluslararası işbirliğinde yarım asırdan fazla bir deneyime sahip olan lisans programlarımız, uzun yıllar boyunca 'Keuzegids HBO'da sürekli olarak yüksek dereceler kaydetmiştir.

Kalite mühürler

  • Elsevier En İyi Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 2018
  • Elsevier En İyi Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 2017-2018

Bilim Turizmi Mezunu

Keuzegids Universiteiten En yüksek oy alan program 2019

Oyunlar

  • Keuzegids Hbo En yüksek oy alan program 2019
  • Keuzegids Hbo No.1 kendi kategorisinde 2019
tesis

Keuzegids Hbo No. 1 kendi kategorisinde 2019

Keuzegids Hbo En yüksek oy alan 2019

Otel

Keuzegids Hbo En yüksek oy alan program 2019

medya

Keuzegids Hbo No.1 kendi kategorisinde 2019

Lojistik

Keuzegids Hbo Lojistik Yönetimi: Kendi kategorisinde No.1 2019

Keuzegids Hbo Lojistik Mühendisliği: Kendi kategorisinde ilk 3 2018 2019

Yapılı çevre

Keuzegids Hbo Kendi kategorisinde 2019

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Breda University of Applied Sciences

Bu İngilizce öğretmeli profesyonel lisans programı sizi uluslararası eğlence endüstrisinde bir kariyere hazırlar. 3 veya 4 yıl sonra, daha güzel bir dünyaya katkıda bulun ... [+]

Bu İngilizce eğitimli mesleki lisans programı , sizi uluslararası dinlence sektöründe kariyer için hazırlar. 3 veya 4 yıl sonra, bu yaratıcı ve dinamik endüstride profesyonel olacaksınız. Bu lisans programında, daha güzel bir dünyaya katkıda bulunan unutulmaz ve anlamlı deneyimler üretmeyi öğrenirsiniz.

Çalışma programı

Boş zaman

Boş zaman

Yıl 1

Boş zaman

Yıl 2

Boş zaman çok geniş bir terimdir. İkinci yılda odaklanma şansınız var:

Olay yönetimiTuristikSosyal İnovasyonboş

Yıl 3

Üçüncü yılın çoğu bir işe yerleştirme tarafından işgal edilir. İşe yerleştirme tercihinizi yurtdışındaki bir şirket için yapabilirsiniz. Bu yıl aynı zamanda ortak üniversitelerimizden birinde yarım yıllık bir değişim programını takip etme şansına sahip olacaksınız.... [-]

Hollanda Breda
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Breda University of Applied Sciences

Turizmin bir varış yerinin sürdürülebilir gelişimine nasıl katkıda bulunabileceğini bilmek ister misiniz? Bir cazibe parkında ziyaretçi deneyimini nasıl artırabileceğiniz ... [+]

Turizmin bir varış yerinin sürdürülebilir gelişimine nasıl katkıda bulunabileceğini bilmek ister misiniz? Bir cazibe parkında ziyaretçi deneyimini nasıl artırabileceğinizi merak ediyorsunuz? O zaman Turizm Yönetimi sizin için olabilir !

Turizm ve rekreasyon işletmeleri, hızlı tempolu e-ticaret dünyasında konumlarını korumanın zorluğuyla karşı karşıya. Geleneksel firmaların yeni ürünler ve alternatif müşteri yaklaşımları geliştirmelerini gerektiriyor. Bu, Breda University of Applied Sciences Turizm İşletmeciliği lisans programında öğreneceğin şeydir.

Çalışmaya genel bakış

Turizm İşletmeciliği programı, sizi turizm ve rekreasyon endüstrisinde profesyonel bir yönetici olmaya yönlendirir. Program boyunca, çevrimiçi ve çevrimdışı pazarlama, e-ticaret, finansal yönetim ve tüketici davranışı gibi temel kurslarla bağlantılı uygulamalardan kaynaklanan sorunlar üzerinde çalışacaksınız. Çalışma programında teori ve pratik özenle bütünleştirilmiştir. Proje gruplarında diğer öğrencilerle birlikte çalışacaksınız. Ek olarak, kurslar, beceri eğitimi programları, konuk dersleri, şirket ziyaretleri, çalışma gezileri ve işe yerleştirme çalışmaları, kalifiye bir profesyonel olarak ihtiyacınız olan yetkinlikleri geliştirmenize yardımcı olacaktır.... [-]

Hollanda Breda
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Breda University of Applied Sciences

Medya kavramlarının nasıl çalıştığını hiç merak ettiniz mi? En yeni medya trendleriyle ilgileniyor musunuz? Medya ürünlerini kendiniz yaratmayı mı merak ediyorsunuz? Bred ... [+]

Medya kavramlarının nasıl çalıştığını hiç merak ettiniz mi? En yeni medya trendleriyle ilgileniyor musunuz? Medya ürünlerini kendiniz yaratmayı mı merak ediyorsunuz? Breda University of Applied Sciences , medya dünyasını keşfedebilirsiniz.

Televizyon, radyo, etkinlikler, açık hava reklamcılığı, çevrimiçi pazarlama ve veri tabanı pazarlaması gibi medyanın kullanımı, yapısı ve uygulaması hakkında her şeyi öğrenmek ister misiniz? Gelin ve Uluslararası Medya ve Eğlence Yönetimi'ni inceleyin; medya tekniklerini ve bilgi ve iletişim teknolojisini (BİT) kullanarak pazar odaklı konseptler, programlar ve yapımlar geliştirmeyi öğreneceksiniz.

Çalışmaya genel bakışUygulamaya dayalı, endüstriye bağlı... [-]
Hollanda Breda
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BBA

Breda University of Applied Sciences

İPad'lerin zamanında raflara koyduğunu görüyor musunuz? Hastanelerin uzun bekleme listeleri olmasını önlüyor musunuz? Yoksa bir havaalanında ziyaretçi akışından sorumlu m ... [+]

İPad'lerin zamanında raflara koyduğunu görüyor musunuz? Hastanelerin uzun bekleme listeleri olmasını önlüyor musunuz? Yoksa bir havaalanında ziyaretçi akışından sorumlu musunuz? Herşey mümkün!

Lojistik, sürdürülebilirlik konularını göz önünde bulundurarak mal, bilgi ve insan akışlarını zamanında ve mümkün olan en düşük maliyetle düzenlemek ve planlamakla ilgilidir. Lojistik Yönetimi programı , lojistiğin ekonomik ve finansal yönlerine odaklanmaktadır.

Çalışmaya genel bakış

Uzmanlık bilgisine sahip olmanın yanı sıra, program süresince, çalışmanızı iyi yapabilmek için daha sonra ihtiyaç duyacağınız her türlü yeterliliği geliştireceksiniz. Bunu, diğer şeylerin yanı sıra, endüstriden 'gerçek hayat ödevleri' üzerine proje bazında çalışarak yapacaksınız. Projelerin yanı sıra dersleri, misafir derslerini ve seminerleri, kursları, eğitim ve koçluk oturumlarını takip edeceksiniz. Ayrıca birçok işe yerleştirme yapacak ve gezilere ve çalışma gezilerine katılacaksınız. Tüm çalışma programı, uygulama temellidir. Toplam paket, mesleğin talepleri ve çalışmalarınızı daha da sürdürme olasılığı ile en iyi şekilde bağlantılıdır.... [-]

Hollanda Breda
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Breda University of Applied Sciences

Bir otel konaklamasını unutulmaz bir deneyime dönüştürebilir misiniz? Mükemmel hizmet, sürdürülebilirlik ve kâr maksimizasyonu birleştiriyor musunuz? Bir fark yaratmak is ... [+]

Bir otel konaklamasını unutulmaz bir deneyime dönüştürebilir misiniz? Mükemmel hizmet, sürdürülebilirlik ve kâr maksimizasyonu birleştiriyor musunuz? Bir fark yaratmak istiyorsanız, bu program tam size göre!

Konukseverlik, konuk için bir deneyim yaratmak önemlidir. Toplumun bireyselleşmesine nasıl cevap veriyorsunuz ve giderek daha kritik bir müşteri ile nasıl başa çıkıyorsunuz? Otel İşletmeciliği programımızda öğreneceksiniz . Mezun olduktan sonra, profesyonellik, yaratıcılık ve yenilikçi fikirlerinizle ekstra millere gitmeye hazır olacaksınız.

Çalışmaya genel bakış

Dört yıl içinde, çok yönlü bir Otel Yöneticisinin nasıl geliştirileceğini öğreneceksiniz. Hayalinizdeki işi nerede bulacaksınız? Büyük düşün, her yerde düşün, çünkü öğrencilerimiz tüm dünyada çalışıyor. Ama önce ilk şeyler. Oraya ulaşmak için gelişmeniz gerekir. Bilmeniz gerekenleri öğrenmenize, becerilerinizi geliştirmenize ve iş başında eğitim vermenize yardımcı olacağız. Programımızla gelecekteki işinizi almak için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlayacağız!... [-]

Hollanda Breda
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Breda University of Applied Sciences

İnsan ve yönetim becerileri ile gerçek bir go-getter mısınız? Müşteriler ve çalışanlar için iyi bir ortam yaratmak ister misiniz? Tesis Yönetimi sizin için olabilir! ... [+]

İnsan ve yönetim becerileri ile gerçek bir go-getter mısınız? Müşteriler ve çalışanlar için iyi bir ortam yaratmak ister misiniz? Tesis Yönetimi sizin için olabilir!

Hayatımızın büyük bir bölümünü ortak alanlarda geçiriyoruz. Alışveriş merkezlerini, okulları ve çalıştığımız şirketleri düşünün. Bir tesis yöneticisi, bu alanlardaki tesislerin tüm gereksinimleri karşılamasını sağlayarak müşterilerin kendilerini rahat ve çalışanların üretken hissetmelerini sağlar. Tesis yöneticisi olarak, ilham verici bir lider ve stratejik düzeyde fikir ayrıcalıklı bir partnersiniz.

Çalışmaya genel bakış

Dört yılda çok yönlü bir Tesis Yöneticisine nasıl geliştirileceğinizi öğreneceksiniz. Hayalinizdeki işi nerede bulacaksınız? Büyük düşün, her yerde düşün, çünkü öğrencilerimiz tüm dünyada çalışıyor. Ama önce ilk şeyler. Oraya ulaşmak için gelişmeniz gerekir. Bilmeniz gerekenleri öğrenmenize, becerilerinizi geliştirmenize ve iş başında eğitim vermenize yardımcı olacağız. Programımızla gelecekteki işinizi almak için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlayacağız!... [-]

Hollanda Breda
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

Breda University of Applied Sciences

Bachelor of Science Boş Zaman Çalışmaları, İngilizce öğretimli bir akademik programdır. Üç yıl içinde, eğlence sektöründeki karmaşık sorunların cevaplarını bulma ve anlam ... [+]

İnsanların serbest zamanlarını geçirme şeklindeki eğilimleri nasıl tahmin edebiliriz? Geleneksel eğlence şirketleri, müşterileriyle bağlantı kurmak için sosyal medyayı nasıl daha verimli kullanabilir? Ve giderek daha karmaşık ve dinamik bir eğlence sektöründe hangi yeni iş modellerine ve stratejilerine ihtiyaç var? Mezun olduktan sonra tüm bu soruları ve daha fazlasını cevaplayabileceksiniz.

Çalışmaya genel bakış

Bilim Boş Zaman Çalışmaları Akademik Lisans 'bilgi odaklı'. Eğitiminiz boyunca, akademik bilgileri analiz ederek bir dizi akademik ve yönetim yetkinliği geliştirirsiniz. Bunu yapmak için, çoğu zaman bağımsız ve bazen de küçük gruplar halinde vakalar ve ödevler üzerinde çalışacaksınız. Boş zaman alanında, örneğin psikoloji, sosyoloji ve antropoloji gibi çeşitli yaklaşımlar, insanların boş zamanlarında istedikleri ve yapabileceklerinin kısmi açıklamalarını sunar. Bu, boş zamanları anlamak istiyorsanız, eski ve yeni fikirleri, teorileri ve yöntemleri yeni yollarla ya da daha sonra değerlendirilebilecek ve araştırılabilecek yeni ve yeni fikirler geliştirerek yeni ve beklenmeyen durumlara adapte etmeniz gerektiği anlamına gelir. Bu şekilde sınırları zorluyoruz ve sektördeki mevcut bilgilere önemli yeni katkılar sağlıyoruz.... [-]

Hollanda Breda
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Breda University of Applied Sciences

Wageningen Üniversitesi ile ortak bir derecede, turizmdeki gelişmeleri ve bunun toplum, çevre ve ekonomi üzerindeki etkisini araştıracağınız akademik bir lisans programı ... [+]

Wageningen Üniversitesi ile ortak bir derecede , turizmdeki gelişmeleri ve bunun toplum, çevre ve ekonomi üzerindeki etkisini araştıracağınız akademik bir lisans programı sunuyoruz. Bachelor of Science Tourism Hollanda'da turizm alanında tek akademik programdır.

Bu akademik lisans programında ekonomik, sosyal ve çevre bilimlerini birleştireceksiniz. Teorileri ve kavramları çalışacak, araştırma yöntemleri hakkında yoğun bir eğitim alacak ve bunları eleştirel olarak değerlendirmeyi öğreneceksiniz. Ayrıca pratik tecrübe kazanacaksınız.

Çalışmaya genel bakış

Bachelor of Science Tourism , Breda University of Applied Sciences Üniversitesi ve Wageningen Üniversitesi'nden personel tarafından verilen üç yıllık bir ortak lisans programıdır. Yıl 1 ve 2 Breda'da gerçekleşir. İlk yılda, karmaşık ve çok yönlü turizm olgusunu farklı açılardan keşfedersiniz. İkinci yılda, sürdürülebilir turizm gelişimi konusundaki bilgilerinizi derinleştiriyorsunuz. Bu yıl Güneydoğu Asya'da uluslararası bir saha projesi içeriyor. Üçüncü yıl Wageningen'de gerçekleşir ve kendi seçeceğiniz bir dersten ve lisans tezinizden oluşur.... [-]

Hollanda Breda
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Breda University of Applied Sciences

En verimli şekilde depo tedarik etmekten sorumlu musunuz? Zinciri hammaddeden nihai ürüne kadar etkin ve verimli bir şekilde düzenlemek ister misiniz? Yoksa bir liman böl ... [+]

En verimli şekilde depo tedarik etmekten sorumlu musunuz? Zinciri hammaddeden nihai ürüne kadar etkin ve verimli bir şekilde düzenlemek ister misiniz? Yoksa bir liman bölgesindeki lojistik süreçlerden sorumlu olmak mı istiyorsunuz?

Lojistik, mal, bilgi ve insan akışını en düşük maliyetle mümkün olan en hızlı şekilde düzenlemek ve planlamak ve sürdürülebilirliğin de önemli bir rol oynadığı ile ilgilidir. Lojistik Mühendisliği çalışma programında vurgu, lojistiğin teknik ve BT odaklı yönleri üzerinde yatıyor.

Çalışmaya genel bakış

Uzmanlık bilgisine sahip olmanın yanı sıra, program süresince, çalışmanızı iyi yapabilmek için daha sonra ihtiyaç duyacağınız her türlü yeterliliği geliştireceksiniz. Bunu, diğer şeylerin yanı sıra, endüstriden 'gerçek hayat ödevleri' üzerine proje bazında çalışarak yapacaksınız. Projelerin yanı sıra dersleri, misafir derslerini ve seminerleri, kursları, eğitim ve koçluk oturumlarını takip edeceksiniz. Ayrıca birçok işe yerleştirme yapacak ve gezilere ve çalışma gezilerine katılacaksınız. Tüm çalışma programı, uygulama temellidir. Toplam paket, mesleğin talepleri ve çalışmalarınızı daha da sürdürme olasılığı ile en iyi şekilde bağlantılıdır.... [-]

Hollanda Breda
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Breda University of Applied Sciences

Ülkenizi ve şehirlerinizi gelecekte nasıl erişilebilir tutabileceğinizi öğrenmek ister misiniz? Dezavantajlı bölgelerdeki sorunları belirlemek ister misiniz? Ve geleceğin ... [+]

Ülkenizi ve şehirlerinizi gelecekte nasıl erişilebilir tutabileceğinizi öğrenmek ister misiniz? Dezavantajlı bölgelerdeki sorunları belirlemek ister misiniz? Ve geleceğin ideal yerleşim alanını tasarlamak ister misiniz? Yapılı Çevre sizin için programdır.

Uluslararası Mekan Geliştirme

Küreselleşen ve kentleşen dünyamızda insan refahı için inşa edilmiş şehirlere, çekici yaşam ve çalışma ortamlarına, trafik erişilebilirliğine, trafik güvenliğine ve sürdürülebilirliğe önem verilmektedir. Yapılı Çevrenin farklılaşma alanı olan Uluslararası Mekansal Gelişim çalışma programında, ülke sınırlarını aşarak kentsel planlama, kentsel tasarım ve hareketliliğe dayalı mekansal gelişimi entegre bir bakış açısıyla keşfedeceksiniz.... [-]

Hollanda Breda
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Breda University of Applied Sciences

Oyun sektöründe çalışmak senin hayalin mi? Oyun programımızda, dünyanın en iyilerinden biri olarak, ilginç, çekici ve hepsinden önemlisi oynanabilir oyunlar yapmayı öğren ... [+]

Oyun sektöründe çalışmak senin hayalin mi? Oyun programımızda, dünyanın en iyilerinden biri olarak, ilginç, çekici ve hepsinden önemlisi oynanabilir oyunlar yapmayı öğreniyorsunuz.

En iyi oyun programcısı, ödüllü bir karakter sanatçısı veya Triple-A şampiyonluğunu kazanan bir yapımcı olmak istiyorsanız, başarıya giden yolunuz Breda'daki Uluslararası Oyun Mimarisi ve Tasarımında başlıyor.

Çalışmaya genel bakış

Bu programda, yaratıcı, teknolojik ve ticari beceriler konusunda eğitim alacaksınız. Oyun kariyerleri, 3D görsel sanatlar, ileri seviye video oyunu geliştirme, animasyon, ses, oyun, seviye tasarımı, prodüksiyon veya programlama gibi seçtiğiniz uzmanlık alanında hem geniş bir oyun geliştirme bilgisine hem de derin becerilere sahip olmanızı gerektirir.... [-]

Hollanda Breda
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Video on new strategy, name and logo (English subtitles)

Location address
Monseigneur Hopmansstraat,1
Breda, Kuzey Brabant, 4817 JT NL
Social Media