Avans University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

131254_7696.jpg Avans University of Applied Sciences izniyle

Avans University of Applied Sciences , en gelişmiş bilgileri edinmek demektir. Ama hepsi bu değil. Ayrıca bu bilgileri gerçek iş veya profesyonel projelerde nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz. Çalışmalarımız, uluslararası alanda faaliyet gösteren kuruluşların ve şirketlerin gereksinimlerine mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır. Üniversite, 2020 yılında yine altıncı kez önde gelen yüksek öğrenim rehberi “Keuzegids Hbo” tarafından Hollanda'nın en büyük 1 numaralı uygulamalı bilimler üniversitesi seçildi! Avans, 9 yıldır ilk 3'te yer alıyor.


Evinde gibi hisset

Dahası, yabancı bir öğrenci olarak Hollanda'da kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Bunu yapmanın yollarından biri, yüksek kaliteli bir konaklama düzenlemek ve vize evraklarınızla (Hollanda Göçmenlik ve Vatandaşlık Dairesi) size yardımcı olmaktır. Size sıcak, şefkatli ve kişisel bir karşılama sunuyoruz. Vardığınızda, Avans'a ve şehre kapsamlı bir giriş yapılacaktır. Diğer yabancı öğrencilerle tanışıyorsunuz. Aynı zamanda size canlı öğrenci hayatına katılmak için her fırsatı sunuyoruz.

Destek

Avans, öğreniminiz ve öğrenci hayatınızla ilgili tüm soruları yanıtlamak için profesyonel bir öğrenci danışmanları ekibi sunmaktadır. Bunu yapıyoruz, çünkü çevrenizde kendinizi rahat hissediyorsanız sadece akademik olarak iyi performans gösterebileceğine inanıyoruz.

İyi ellerindesin

Mevcut ve eski öğrenciler Avans University of Applied Sciences Hollanda'daki türünün en iyi üniversitesi olarak Avans University of Applied Sciences . Bu başarıdan gurur duyuyoruz ve durumun devam etmesini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

Konumlar

'ın Hertogenbosch

Address
Avans University of Applied Sciences
's-Hertogenbosch Campus
Onderwijsboulevard 215

5223 DE 'ın Hertogenbosch, Kuzey Brabant, Hollanda

Breda

Address
Avans University of Applied Sciences #2
Breda Campus
Hogeschoollaan 1


4818 CR Breda, Kuzey Brabant, Hollanda