Resmi açıklamayı okuyun

Avans University of Applied Sciences , en yeni teknolojilerin edinilmesi demektir. Ama hepsi bu kadar değil. Ayrıca, bu bilgiyi gerçek iş veya meslek projelerinde nasıl kullanacağınızı da öğreneceksiniz. Çalışmalarımız uluslararası alanda faaliyet gösteren kuruluşların ve şirketlerin gereksinimlerine mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Üniversite bir kez daha 2018 yılında, üst üste beşinci kez önde gelen yüksek öğretim rehberi “Keuzegids Hbo” tarafından Hollanda'daki en büyük 1 numaralı uygulamalı bilimler üniversitesi oldu! Avans, 8 yıldır ilk 3'te yer alıyor ve bu da çıtayı kendi kalite markamıza yansıtıldığı gibi yükseğe koyduğumuzu gösteriyor.


Evinde gibi hisset

Dahası, yabancı bir öğrenci olarak Hollanda'da kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Bunu yapmanın yollarından biri, yüksek kaliteli bir konaklama düzenlemek ve vize evraklarınızla (Hollanda Göçmenlik ve Vatandaşlık Dairesi) size yardımcı olmaktır. Size sıcak, şefkatli ve kişisel bir karşılama sunuyoruz. Vardığınızda, Avans'a ve şehre kapsamlı bir giriş yapılacaktır. Diğer yabancı öğrencilerle tanışıyorsunuz. Aynı zamanda size canlı öğrenci hayatına katılmak için her fırsatı sunuyoruz.

Destek

Avans, öğreniminiz ve öğrenci hayatınızla ilgili tüm soruları yanıtlamak için profesyonel bir öğrenci danışmanları ekibi sunmaktadır. Bunu yapıyoruz, çünkü çevrenizde kendinizi rahat hissediyorsanız sadece akademik olarak iyi performans gösterebileceğine inanıyoruz.

İyi ellerindesin

Mevcut ve eski öğrenciler, Avans University of Applied Sciences Hollanda'daki türünün en iyi üniversitesi olarak görüyorlar. Bu başarıdan son derece gurur duyuyoruz ve bunun devam etmesini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BBA

Avans University of Applied Sciences

Sınırların ötesine bakarsınız ve ekonomi, pazarlama ve iş ile ilgilenirsiniz. Uluslararası İş çalışma programı, sizi uluslararası bir organizasyonda yönetsel rol için haz ... [+]

Uluslararası İşletme Lisans

Sınırların ötesine bakıyorsunuz ve ekonomi, pazarlama ve işletmeyle ilgileniyorsunuz. Uluslararası İşletme eğitim programı sizi uluslararası bir organizasyonda yönetici rolü için hazırlayacaktır.

Büyük bir çok uluslu, Brezilya'da yeni bir pazara girmek istiyor. Pazarlama konusunda yönetim tavsiyesi veriyorsunuz. Ya da bir cep telefonu üreticisi, üretiminin bir kısmını Doğu Avrupa'ya taşımak istiyor. Seçenekleri araştırıyor ve bir iş planı yazıyorsunuz.

Uluslararası bir işletme müdürü olarak, her türlü ticari konuda öneride bulunabilirsiniz. İletişim, pazarlama, ticaret, satış veya finans gibi. Uluslararası iş konularına çeşitli açılardan yaklaşıyor ve çözüyorsunuz.... [-]

Hollanda Breda
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Avans University of Applied Sciences

International Business, sizi küresel bir ortamda kariyer yapmaya hazırlar. Kültürler arası ortamlarda iş yapma konusunda uzman olacaksınız. ... [+]

Uluslararası İşletme Lisans

International Business, sizi küresel bir ortamda kariyer yapmaya hazırlar. Kültürler arası ortamlarda iş yapma konusunda uzman olacaksınız.

Hollandalı bir şirket, gıda alerjisi olan insanlar için hububat üretmekte ve ürünlerini Avrupa'daki farklı ülkelere ihraç etmektedir. Ne yazık ki, Doğu Avrupa'daki pazar payı, planlandığı gibi artmıyor. Uluslararası bir piyasa istihbarat subayı olarak, şirketinizin büyümesini potansiyel olarak sınırlandıran faktörleri belirlemek için mevcut piyasayı, tahıl endüstrisini ve ekonomik ortamı analiz edersiniz.

Sen

Girişimci bir birey olarak, kendi öğrenme hedeflerinizi belirlemek istersiniz. Açık fikirli, bağımsız ve maceracı, diğer çalışma, yaşama ve iş yapma yollarını keşfetmeye istekli bir küresel vatandaşsınız. İşiniz insanlara ve gezegene saygı duyurken etki eder. Yaratıcı ve anlayışlı, sen doğuştan bir iletişimci ve dil meraklısısın. Zorlukları benimsiyor ve takım olarak çalışmaktan zevk alıyorsun.... [-]

Hollanda 'ın Hertogenbosch
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

Avans University of Applied Sciences

Büyük, daha büyük, en büyük olduğunu düşünüyorsun. Endüstri Mühendisliğinde ... [+]

Endüstri Mühendisliği Ve Yönetimi Lisans

Büyük, daha büyük, en büyük olduğunu düşünüyorsun. Endüstri Mühendisliğinde

Her gün yüzlerce insan uçağa biniyor. Bu uçakların iyi durumda olmalarını sağlamaktan sorumlusunuz. Fabrikalarda büyük gemilerin, sürdürülebilir enerji üretiminin veya makinelerin bakımını yönetiyorsunuz. Sadece teknik şirketler için değil aynı zamanda bakım sektöründe ve devlet için. Bakımı kendiniz yapmazsınız, ancak gerçekleşmesini sağlayın. Ve yönetimi gerekli olduğuna ikna edin.

Sen

Teknoloji için bir yetenek var. Dünyanın dört bir yanından insanlarla çalışmaktan zevk alırsınız. Makinelerin veya işlemlerin nasıl çalıştığını görmek için hızlısınız. Hangi adımları atmanız gerektiğini anlıyorsunuz. Ayrıca sınırların ötesine bakmaya da heveslisiniz. Kendine güveniyor, kendine inanıyor ve ikna edici güçlerin var. Ve görevlerine sorumlu bir şekilde yaklaşıyorsun.... [-]

Hollanda Breda
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Avans University of Applied Sciences

maliye ... [+]

Finans alanında lisans

maliye

İşvereniniz bisiklet üretiyor ve Tayvan'da bir üretim tesisi kurmak istiyor. Gelecekteki gelir akışını, üretim maliyetlerini ve projenin net bugünkü değerini hesaplamak sizin görevinizdir.

Veya şirketiniz rakiplerinden birini devralmak ister ve bu şirketin değerini belirlemek için bilançoyu araştırmak sizin görevinizdir.

Uluslararası bir denetleyici olarak, uluslararası bir çalışma ortamında para akışını planlama ve izleme hakkında her şeyi bilirsiniz.

Sen

İyi analitik ve sayısal becerilere sahip hırslı bir öğrencisiniz. Kariyerinize Hollanda içinde veya dışında uluslararası bir finansal ortamda başlamak istiyorsunuz. Farklı milletlerle çalışmayı seviyor ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşup yazabiliyorsunuz.... [-]

Hollanda Breda
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Avans University of Applied Sciences

Gezegenin problem çözücülere ihtiyacı var. Sürdürülebilir Enerji ve Teknoloji Çevre Bilimi (ESSET) programı, sizi BSc derecesi ile iddialı bir çevre profesyoneline dönüşt ... [+]

Sürdürülebilir Enerji ve Teknoloji İçin Çevre Bilimleri Lisans

Gezegenin problem çözücülere ihtiyacı var. Sürdürülebilir Enerji ve Teknoloji Çevre Bilimi programı (ESSET) sizi BSc derecesi ile iddialı bir çevre profesyoneline dönüştürecektir.

Bir belediye 2040 yılına kadar karbon nötr olmak istiyor. Bir danışmanlık ekibinin bir parçası olarak, enerji tüketimini azaltmanın ve sürdürülebilir enerji kaynaklarını uygulamanın yollarını buluyorsunuz. Güneş paneli verimlerini araştırıyor ve CO2'yi verimli gıda mahsulü büyümesi için yeniden kullanmak için stratejiler geliştiriyorsunuz. Çözümleriniz gelecekteki gelişmeler, teknikler ve politikalar göz önünde bulundurularak hem sektörde hem de kamu tarafından finansal olarak uygulanabilir ve kabul görmektedir. ESSET, Keuzegids hbo 2019 ve Elsevier'in En İyi Çalışmaları 2018 tarafından en iyi çevre bilimleri lisans derecesi seçildi.... [-]

Hollanda Breda
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Location address
Avans University of Applied Sciences
's-Hertogenbosch Campus
Onderwijsboulevard 215

's Hertogenbosch, Kuzey Brabant, 5223 DE NL
Social Media
Location address
Avans University of Applied Sciences #2
Breda Campus
Hogeschoollaan 1

Breda, Kuzey Brabant, 4818 CR NL
Social Media