Avans University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Avans University of Applied Sciences , en yeni teknolojilerin edinilmesi demektir. Ama hepsi bu kadar değil. Ayrıca, bu bilgiyi gerçek iş veya meslek projelerinde nasıl kullanacağınızı da öğreneceksiniz. Çalışmalarımız uluslararası alanda faaliyet gösteren kuruluşların ve şirketlerin gereksinimlerine mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Üniversite bir kez daha 2018 yılında, üst üste beşinci kez önde gelen yüksek öğretim rehberi “Keuzegids Hbo” tarafından Hollanda'daki en büyük 1 numaralı uygulamalı bilimler üniversitesi oldu! Avans, 8 yıldır ilk 3'te yer alıyor ve bu da çıtayı kendi kalite markamıza yansıtıldığı gibi yükseğe koyduğumuzu gösteriyor.


Evinde gibi hisset

Dahası, yabancı bir öğrenci olarak Hollanda'da kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Bunu yapmanın yollarından biri, yüksek kaliteli bir konaklama düzenlemek ve vize evraklarınızla (Hollanda Göçmenlik ve Vatandaşlık Dairesi) size yardımcı olmaktır. Size sıcak, şefkatli ve kişisel bir karşılama sunuyoruz. Vardığınızda, Avans'a ve şehre kapsamlı bir giriş yapılacaktır. Diğer yabancı öğrencilerle tanışıyorsunuz. Aynı zamanda size canlı öğrenci hayatına katılmak için her fırsatı sunuyoruz.

Destek

Avans, öğreniminiz ve öğrenci hayatınızla ilgili tüm soruları yanıtlamak için profesyonel bir öğrenci danışmanları ekibi sunmaktadır. Bunu yapıyoruz, çünkü çevrenizde kendinizi rahat hissediyorsanız sadece akademik olarak iyi performans gösterebileceğine inanıyoruz.

İyi ellerindesin

Mevcut ve eski öğrenciler, Avans University of Applied Sciences Hollanda'daki türünün en iyi üniversitesi olarak görüyorlar. Bu başarıdan son derece gurur duyuyoruz ve bunun devam etmesini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

Konumlar

'ın Hertogenbosch

Address
Avans University of Applied Sciences 's-Hertogenbosch Campus Onderwijsboulevard 215
5223 DE 'ın Hertogenbosch, Kuzey Brabant, Hollanda

Breda

Address
Avans University of Applied Sciences #2 Breda Campus Hogeschoollaan 1
4818 CR Breda, Kuzey Brabant, Hollanda