Resmi açıklamayı okuyun

Avans Üniversitesi'nde Yüksek Lisans Programlarını görmek için

Yurtdışında eğitim görmeyi düşünüyorsanız, Hollanda'daki Avans Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde çalışmak mükemmel bir seçenektir. Bizimle çalışmak, adanmış öğretim üyeleri ve personeli, parlak öğrenciler, sayısız İngilizce dil eğitimi programları ve iş dünyasıyla iyi ilişkiler kurmak ile keyifli ve iddialı bir ortamda çalışmak anlamına gelir. Öğretim elemanlarımız ve personelimiz, bilgilerinin mümkün olduğunca çoğunu aldığınızdan emin olmak için her türlü çabayı gösterir.

Avans, uygulamalı bilimler sıralamasında Hollanda üniversitelerini beşinci kez uyguladı. Avans Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, yine Keuzegids Hbo 2017 tarafından Hollanda'daki uygulamalı bilimlerin en büyük üniversitesi seçildi. Avans, 8 yıldır ilk 3'te yer aldı ve en üst sırada yer aldı. Beşinci kez pozisyon. Keuzegids Hbo, Hollanda'daki önde gelen yüksek öğretim rehberlerinden biridir. Keuzegids Hbo sıralamaları, Hollanda Ulusal Öğrenci Anketi'nin (NSS) sonuçlarını içeren göstergelere dayanmaktadır. Bu kez, Hollanda genelinde 300.000'den fazla öğrenci bu ankete katıldı. 13.000'den fazla Avans öğrencisi NSS anketini tamamladı.

Avans'ın NSS puanları, çalışma programı yapısı ve müfredatı, pratiğe dayalı araştırma, çalışma danışmanlığı ve öğretim görevlileri gibi hemen hemen tüm alanlarda ulusal ortalamanın üzerindedir. Avans yine de, planlama ve işe yerleştirme danışmanlığı gibi çeşitli alanlarda daha fazla iyileştirme yapmayı amaçlamaktadır. Her ne kadar bunlardan duyulan memnuniyet geçen yıldan beri olsa da, Avans, tatminin daha da artmasını sağlamaya kendini adamıştır.

Evinde gibi hisset

Dahası, yabancı bir öğrenci olarak Hollanda'da kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Bunu yapmanın yollarından biri, yüksek kaliteli bir konaklama düzenlemek ve vize evraklarınızla (Hollanda Göçmenlik ve Vatandaşlık Dairesi) size yardımcı olmaktır. Size sıcak, şefkatli ve kişisel bir karşılama sunuyoruz. Vardığınızda, Avans'a ve şehre kapsamlı bir giriş yapılacaktır. Diğer yabancı öğrencilerle tanışıyorsunuz. Aynı zamanda size canlı öğrenci hayatına katılmak için her fırsatı sunuyoruz.

Destek

Avans, öğreniminiz ve öğrenci hayatınızla ilgili tüm soruları yanıtlamak için profesyonel bir öğrenci danışmanları ekibi sunmaktadır. Bunu yapıyoruz, çünkü çevrenizde kendinizi rahat hissediyorsanız sadece akademik olarak iyi performans gösterebileceğine inanıyoruz.

İyi ellerindesin

Mevcut ve eski öğrenciler, Avans Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'ni Hollanda'daki türünün en iyi üniversitesi olarak görmektedir. Bu başarıdan son derece gurur duyuyoruz ve bu durumun devam etmesini sağlamak için elimizden geleni yapacağız.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs

En büyük, büyük, büyük düşünmek. Devasa teknik tesisler üzerinde çalışmak istiyorum. Mamut damarları koruyun. Onarım uçağı. Endüstri Mühendisliği ve Yönetimi programı siz ... [+]

Lisans Endüstri Mühendisliği ve Yönetimi Lisans

En büyük, büyük, büyük düşünmek. Devasa teknik tesisler üzerinde çalışmak istiyorum. Mamut damarları koruyun. Onarım uçağı. Endüstri Mühendisliği ve Yönetimi programı sizin için idealdir.

Her gün yüzlerce insan uçaklar kurulu. Bu uçaklar iyi çalışır durumda olduğundan emin olun. Yoksa büyük gemilerin korumaktan sorumludur. Ya da üretim tesisleri. Bakım ayrıca bakım ve enerji sektörlerinde hayati önem taşımaktadır.

Sen

Sen teknolojisi için bir yetenek var. Sen makineler veya süreçlerin nasıl çalıştığını görmek için hızlı. Eğer yapılması gereken adımlar anlıyorum. Hangi sırayla. Sen teknik sorunları çözmek. Ya da önler. Ayrıca sınırların ötesine bakmak istiyoruz. Sen korkunç bir kişi değildir. Sen kendini inanç var. Ve sorumlu görevlerinizi yaklaşım.... [-]

Hollanda Breda 's Hertogenbosch
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs

Finans ve Kontrol (uluslararası), uluslararası kuruluşların finansal faaliyetlerini organize etmenize, uygulamanıza ve izlemenize imkan tanır ... [+]

Finans ve Kontrol Lisans (uluslararası)

Finans ve Kontrol, uluslararası kuruluşların finansal faaliyetlerini organize etmenizi, uygulamanızı ve izlemenizi öğretir.

İşvereniniz bisiklet üreten ve Tayvan'da bir üretim tesisi kurmak istiyor. İleride gelir akışlarını, üretim maliyetlerini ve projenin net bugünkü değerini hesaplamak için senin görevin bu.

Ya da şirket rakiplerinden biri devralmak istiyor ve bu şirketin değerini belirlemek için bilanço araştırma senin görevin.

Uluslararası bir kontrolör olarak, planlama ile ilgili tüm bilmek ve para izleme uluslararası bir çalışma ortamında akar.

Sen

Sen aritmetik becerilerini var. Siz rakamları ile çalışmak ister. Sen de iyi sosyal becerilere sahip, ve konuşmak ve akıcı bir şekilde İngilizce yazma. Bir iş adamı zihniyeti var ve sınırların ötesine bakmak.... [-]

Hollanda Breda 's Hertogenbosch
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs

Küresel ısınma, kirlilik ve beşik gibi sorunlar ilgilendiren beşiği. Sürdürülebilir Enerji ve çevre uzmanı içine dönecek Teknoloji programının Çevre Bilimi ... [+]

sürdürülebilir enerji ve teknoloji için çevre bilimleri lisans

Küresel ısınma, kirlilik ve beşik gibi sorunlar ilgilendiren beşiği. Sürdürülebilir Enerji ve Teknoloji programı için Çevre Bilimi çevre uzmanı sizi dönecek. Bir kentte yerel otorite 2040 nötr CO2 olmak istiyor. Bir danışmanlık ekibinin bir parçasıdır. Sen enerji tüketimini azaltmak ve uygun, sürdürülebilir enerji kaynaklarını kullanmak için yollar bulmak. Sen güneş enerjisi, hidroelektrik, jeotermal enerji, rüzgar enerjisi ve biyokütle kullanılabilirliğini araştırma. Sizin çözüm mali açıdan hem sanayi ve halk tarafından kabul edilmektedir. Sen göz gelecekteki gelişmeler, teknik ve politikalarına alır.... [-]

Hollanda Breda 's Hertogenbosch
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs

Sınırların ötesine bakarsınız ve ekonomi, pazarlama ve iş ile ilgilenirsiniz. Uluslararası İş çalışma programı, sizi uluslararası bir organizasyonda yönetsel rol için haz ... [+]

Uluslararası İşletme Lisans

Sınırların ötesine bakarsınız ve ekonomi, pazarlama ve iş ile ilgilenirsiniz. Uluslararası İş çalışma programı, uluslararası bir organizasyonda sizi yönetsel bir rol için hazırlar.

Büyük bir çok uluslu, Brezilya'da yeni bir pazara girmek istiyor. Pazarlama konusunda yönetim tavsiyesi veriyorsunuz. Ya da bir cep telefonu üreticisi, üretiminin bir kısmını Doğu Avrupa'ya taşımak istiyor. Seçenekleri araştırıyor ve bir iş planı yazıyorsunuz.

Uluslararası bir işletme yöneticisi olarak her türlü iş konularında tavsiyelerde bulunabilirsiniz. İletişim, pazarlama, ticaret, satış veya finans gibi. Uluslararası iş konularına farklı perspektiflerden yaklaşır ve bunları çözersiniz.... [-]

Hollanda Breda
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs

Uluslararası İş, daha önce Uluslararası İş ve Diller, küresel bir ortamda kariyer için hazırlar. Kültürler arası ortamlarda iş yapmakta uzman olacaksınız. ... [+]

Uluslararası İşletme Lisans

Hollandalı bir şirket, gıda alerjisi olan kişiler için tahıllar üretmekte ve ürünlerini Avrupa'daki farklı ülkelere ihraç etmektedir. Ne yazık ki Doğu Avrupa'daki pazar payı planlandığı gibi büyümüyor. Uluslararası piyasa istihbarat subayı olarak, mevcut pazarınızı, tahıl endüstrisini ve ekonomik büyümeyi, şirketinizin büyümesini potansiyel olarak sınırlandıran faktörleri tanımlamak için analiz ediyorsunuz.

SEN

Girişimci bir birey olarak, kendi öğrenme hedeflerinizi belirlemeyi seviyorsunuz. Açık fikirli, bağımsız ve maceracı, çalışma, yaşama ve iş yapmanın diğer yollarını keşfetmek isteyen küresel bir vatandaşsınız. İşiniz insanlar ve gezegenlere saygı gösterirken etkili oluyor. Dikkatli ve yaratıcı, sen doğuştan bir iletişimci ve dil meraklısı. Zorlukları kucaklayın ve takım olarak çalışmanın tadını çıkarın.... [-]

Hollanda 's Hertogenbosch
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Location address
Avans University of Applied Sciences
's-Hertogenbosch Campus
Onderwijsboulevard 215 

's Hertogenbosch, North Brabant, 5223 DE NL
Social Media
Location address
Avans University of Applied Sciences #2
Breda Campus
Hogeschoollaan 1

Breda, North Brabant, 4818 CR NL
Social Media
Location address
Avans University of Applied Sciences
Tilburg Campus
Professor Cobbenhagenlaan 13

Tilburg, North Brabant, 5037 DA NL