The National Management School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ulusal Yönetim Okulu sunmak isteyen ABD'nin çeşitli üniversitelerinden profesörlerin bir grup tarafından, Hindistan'da başladı Hindistan'da Amerikalı kalite yüksek öğretimEn uygun ücretler. NMS yönetim eğitimi veren niyetiyle başladı. Ardından diğer programlar ilave edildi ve Ulusal Yönetimi Yüksekokulu, bugün hem Lisans ve Lisansüstü düzeyde, Hindistan'da Amerikan tarzı yüksek eğitim veren bir yenilikçidir.

NMS Hindistan'da 2 + 2 Amerikalı lisans lisans programı sunmaktadır ve bunun ilk tür var olduğunu! 2 yıl bir transfer daha sonra Hindistan'da okuyan geçirdim ve edilir HERHANGİ Kalan 2 2 + 2 Amerikan Lisans Derecesi ABD'de okul Broward College, Florida ile işbirliği içinde, Ulusal Yönetim Okulu tarafından Hindistan'da sunulmaktadır.

2 + 2 Amerikan Lisans Programı Avantajları:

Yabancı üniversite aktarmadan önce Hindistan'da iki yıl Eğitim Amerikalı lisans maliyetinin% 40 kadar tasarruf Florida Devlet üniversitelerinde içine garantili kabul olsun * Onur programına içine alın ve dünyanın en iyi üniversiteleri içine alma şansınızı artırmak Amerikan nitelikli öğretim Hindistan - Amerikan eğitim

Okulun gücü NMS Amerikan üniversitelerinde ve profesörlerin geniş bir ağ ile olan ilişkilerdir.

NMS Chennai, Hindistan'da kayıtlı ofisi bulunuyor. Ulusal Yönetim Okulu - - Batı Kampüs Biz de Mumbai kampüs var.

Konumlar

Chennai

Address
The National Management School, RR Towers III, TVK Industrial Estate, Guindy,
600 032 Chennai, Tamil Nadu, Hindistan

Fort Lauderdale

Address
Broward College
7200 Pines Blvd, Pembroke Pines

33024 Fort Lauderdale, Florida, Amerika Birleşik Devletleri