Resmi açıklamayı okuyun

Galileo Üniversitesi, 40 yıllık bir çalışmanın ürünü ve 40 yıllık bir çalışmanın ürünü olan ve eğitim teklifini tamamen farklı kılan bir eğitim önerisini şekillendirmeyi başarmış olan Dr. geleneksel olan ve çok açık bir sloganla yönlendirilir: "Eğitmek, vizyonları değiştirmek ve yaşamları dönüştürmektir."

Ülkenin özel üniversitelerinin yönetim organı olan Ekim 2000'de Guatemala Özel Yüksek Öğretim Kurulu tarafından yetkilendirildi ve bu onu Guatemala'da teknolojik bir odaklanma ile ilk üniversite haline getirdi.

“Tutkunuzu sürdürmenizi, keşfetme, yaratma, değiştirme, imkansız hale getirme imkanını vermenizi ve birçok kişinin sahip olamadığı yerlerin ötesine geçebilmenizi sağlamak için istiyoruz.”

Eduardo Suger Cofiño Ph.D.

Galileo Üniversitesi Kurucusu ve Rektörü

Kurumsal Felsefe

Galileo Üniversitesi faaliyetlerini bireye insan olarak dayandırır; Genel olarak Guatemalans'ın gelişimini destekleme gereğini kabul eder ve eğitimin insanların büyümesi için ana araç olduğunun bilincindedir.

Özgür ve sorumlu bir insan toplumu için etik, yasal ve ekonomik ilkelerin öğretilmesine, dini inançların veya ırkların veya politikaların önemi olmayan kişilerin barış içinde bir arada bulunmasına inanır.

Öğretmenlerimize toplumumuzdaki en önemli değişim faktörü olduğuna inanıyorum, acil olarak, yeni nesillerin verimli bir şekilde eğitilmesinin yanı sıra, eğitimin yeniden yapılanması süreçlerini kabul etmek ve katılmak için eğitim seçenekleri sunma gereğini ortaya koymaktadır.

Acil eğitim konusunda ülkenin eğitim topluluğuna, daha iyi eğitim için gerekli teknolojik araçlara ulaşılması gerektiğine inanır.

Acil koşullara, çevremizin koşullarının iyileştirilmesine, gelecek nesiller için uygun bir ekolojik ortam yaratılmasına olan inancımız, bu disiplindeki ulusal etki projeleri hakkında düşünmemizi sağlıyor. Ayrıca ülkemizin ekolojik koşullarının ve coğrafi konumumuzun bizi Latin Amerika'da liderlik yapmaya davet ettiğine inanıyor.book, read, studentgeralt / Stardoll

misyon

Çağdaş bilim ve teknolojiyi içeren, dünya standartlarında akademik mükemmellikte profesyonellere, çağdaş bir adalet ruhuna ve insani ve etik değerlere sahip toplumun hizmetinde eğitimi.

Ülkemize, üniversite çalışmalarına, ırk, sosyal statü veya coğrafi konum ayrımı yapmadan tüm insanlara erişim fırsatı vermeyi taahhüt ediyoruz.

görünüm

Yüksek öğrenimde devrim yaratarak insan düşüncesinin gelişimini destekliyoruz.

nesnel

Guatemala topluluğunun sosyal gelişim sorunlarının çözümünde gerçek katılımcıların oluşumu. Ulusal sorunların çözümü için bilim ve teknolojinin kullanımını destekleyen bir eğitim kurumuyuz.

Program dili:
  • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Universidad Galileo de Guatemala

Enternasyonalist olun ve uluslararası işbirliği ve halkla ilişkiler alanlarında önemli ulusal ve uluslararası kuruluşlara katılın. ... [+]

Diplomasi ve Uluslararası İlişkiler Derecesi , alanlarda kalkınma fırsatlarının yaratılmasına ve kullanılmasına olanak sağlayan akademik ve pratik bir eğitim ile, hukuk ve uluslararası uygulamalar hakkında bilgi sahibi olan uluslararası ve kurumlar arası yönetim konusunda uzmanların yetiştirilmesinden kaynaklanmaktadır. Guatemala ve Guatemalans yararına işbirliği, diplomasi, politika, ticaret, sanayi ve kültür.

hedefleri

Protokol ve uluslararası hizmet yönetimi alanındaki ticari, kurumsal, Devlet ve uluslararası kuruluşları ve bunların türetmelerini içeren her türlü faaliyete başarılı bir şekilde katılmak için gerekli becerileri olan profesyonelleri hazırlayın.... [-]

Guatemala Guatemala şehri
Şubat 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidad Galileo de Guatemala

Elektronik Mühendisliği okuyan sektördeki teknik sorunlara çözüm mühendisi olun. ... [+]

Elektronik Mühendisliği kariyeri, 20 yıldan fazla bir kariyere sahiptir ve bu, öğrencilere en son teknolojiyi öğretmekle karakterizedir. Temel amaç, mühendisler gibi çeşitli sektörlerin elektronik sistemlerini tasarlamak, planlamak, geliştirmek, entegre etmek, yenilemek ve işletmek için teknoloji üretmeye yönlendiren çeşitli yeteneklere sahip, elektronik alanında üst düzey profesyonellerin eğitimidir. elektrik, iletişim, sağlık, ulaştırma, endüstri ve hizmetler. Bu şekilde, şirketlerin verimliliğini ve rekabetçiliğini arttırmak için her zaman yüksek kalite seviyeleri korunacaktır.

Elektronik Mühendisi , çeşitli alanlarda mühendislik problemlerini çözmek için mikroişlemciler ve mikrodenetleyiciler, sanal enstrümantasyon ve analog ve dijital elektronik sistemler kullanarak projelerin formülasyonuna ve uygulanmasına katılmaktadır. Bu amaca ulaşmak için, sanal enstrümantasyon ve endüstriyel kontrol alanı için National Instrumentas'ten bahsedebileceğimiz çokuluslu şirketlerle farklı akademik ittifaklara sahip bir kariyer inşa ettik; Freescale Semiconductor, mikroişlemciler ve dijital kontrol alanı için ve dijital tasarım alanı için Xilinx.... [-]

Guatemala Guatemala şehri
Şubat 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidad Galileo de Guatemala

Dünyadaki en büyük eylem ve emek arzı alanına sahip kariyer alanlarından biri olan Endüstri Mühendisliği okudu. ... [+]

Üretim sistemlerinin tasarımına odaklanır. Endüstri Mühendisi, hem ürünlerde hem de hizmetlerde, yüksek verimlilik seviyesine sahip verimli ve etkili sistemler oluşturmak için üretken bir sistemin bileşenlerinin analizine yöneliktir. Ayrıca, en yüksek standartlara uygun şekilde cevap veren mal, hizmet ve ürünler üretmek için süreçlerin tasarlanmasını, uygulanmasını ve iyileştirilmesini sağlar.

Profesyoneller, insan, malzeme ve finansal kaynak sistemlerinin entegrasyonunda modern ve güncel bir yaklaşımla, mal ve / veya hizmet üretim sistemlerinin planlanması, programlanması, geliştirilmesi, yürütülmesi, işletilmesi ve kontrol altına alınmasını sağlamak üzere eğitilmiştir.... [-]

Guatemala Guatemala şehri
Şubat 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidad Galileo de Guatemala

Galileo Üniversitesinde profesyonel olarak okuyan ol. Galileo Üniversitesi'nin ilk, ilkokul öncesi, ilkokul, ortaokul ve üniversite seviyesindeki öğretmenlerin eğitiminde ... [+]

misyon

Galileo Üniversitesi'nin ilk, ilkokul öncesi, ilkokul, ortaokul ve üniversite seviyesindeki öğretmenlerin eğitiminden sorumlu akademik ünitesiyiz; Eğitimde psikologlar, planlamacılar ve yöneticiler, akademik mükemmellik için sürekli arayışı teşvik eden bir ortamda.

görünüm

Fakülte tarafından sunulan Eğitim ve Turizm alanındaki mezunlar, teknisyenler, öğretmenler, lisans dereceleri, yüksek lisans ve doktora çalışmaları, araştırma ve nüfusun gelişmesine ve refahına katkıda bulunan yeni bilgilerin üretilmesi yoluyla ulusal kalkınmaya katkıda bulunmak isteyenler için bir referanstır.

nesnel

Guatemala öğretmenlerinin pedagojik uygulamalarını geliştirmek. İlköğretim ve ortaöğretim seviyesindeki öğrencilerin okulu bırakma, tekrarlama ve terfi etmeme oranlarını azaltın. Engellilerin sosyal entegrasyon süreçlerini kolaylaştırmak. Engellilikle bağlantılı olsun olmasın, özel eğitim ihtiyaçlarının karşılanması için çözümler bulmak için bilimsel araştırma yoluyla katkıda bulunun.... [-]

Guatemala Guatemala şehri
Şubat 2020
Ispanyolca
Yarı zamanlı
6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidad Galileo de Guatemala

Halka açık şahsiyetler ve tanınmış medya ile çalışmakta, stratejik planlar geliştirmekte, resimler ve sözlü ve yazılı iletişimi tavsiye etmekte ve analiz etmektedir. ... [+]

Public Image'daki kariyer, Bilgi, Kişisel ve kurumsal düzeyde danışmanlık, stratejik tasarım, geliştirme ve kamu imajı projelerinin uygulanması alanında kapsamlı ve rekabetçi bir şekilde geliştirilen yüksek eğitimli profesyonellerin oluşumuna katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. derin halkla ilişkiler yönetimi, kurumsal imaj, sosyal ve politik yanı sıra medya stratejileri.

hedefleri

Halkla ilişkiler yönetimi, görüntüleme ve medya konusunda derinlemesine bilgi sahibi olan bireyler, kurumlar ve şirketler için stratejik imaj ve Kamu İmajı projelerinin uygulanması alanında kapsamlı ve rekabetçi bir şekilde gelişen yüksek nitelikli profesyonellerin eğitimine katkıda bulunmak iletişimPixabay / Pekseller... [-]

Guatemala Guatemala şehri
Şubat 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Universidad Galileo - Miembro de edX

40 AÑOS FISICC