Universidad Galileo de Guatemala

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Galileo Üniversitesi, 40 yıllık bir çalışmanın ürünü ve 40 yıllık bir çalışmanın ürünü olan ve eğitim teklifini tamamen farklı kılan bir eğitim önerisini şekillendirmeyi başarmış olan Dr. geleneksel olan ve çok açık bir sloganla yönlendirilir: "Eğitmek, vizyonları değiştirmek ve yaşamları dönüştürmektir."

Ülkenin özel üniversitelerinin yönetim organı olan Ekim 2000'de Guatemala Özel Yüksek Öğretim Kurulu tarafından yetkilendirildi ve bu onu Guatemala'da teknolojik bir odaklanma ile ilk üniversite haline getirdi.

“Tutkunuzu sürdürmenizi, keşfetme, yaratma, değiştirme, imkansız hale getirme imkanını vermenizi ve birçok kişinin sahip olamadığı yerlerin ötesine geçebilmenizi sağlamak için istiyoruz.”

Eduardo Suger Cofiño Ph.D.

Galileo Üniversitesi Kurucusu ve Rektörü

Kurumsal Felsefe

Galileo Üniversitesi faaliyetlerini bireye insan olarak dayandırır; Genel olarak Guatemalans'ın gelişimini destekleme gereğini kabul eder ve eğitimin insanların büyümesi için ana araç olduğunun bilincindedir.

Özgür ve sorumlu bir insan toplumu için etik, yasal ve ekonomik ilkelerin öğretilmesine, dini inançların veya ırkların veya politikaların önemi olmayan kişilerin barış içinde bir arada bulunmasına inanır.

Öğretmenlerimize toplumumuzdaki en önemli değişim faktörü olduğuna inanıyorum, acil olarak, yeni nesillerin verimli bir şekilde eğitilmesinin yanı sıra, eğitimin yeniden yapılanması süreçlerini kabul etmek ve katılmak için eğitim seçenekleri sunma gereğini ortaya koymaktadır.

Acil eğitim konusunda ülkenin eğitim topluluğuna, daha iyi eğitim için gerekli teknolojik araçlara ulaşılması gerektiğine inanır.

Acil koşullara, çevremizin koşullarının iyileştirilmesine, gelecek nesiller için uygun bir ekolojik ortam yaratılmasına olan inancımız, bu disiplindeki ulusal etki projeleri hakkında düşünmemizi sağlıyor. Ayrıca ülkemizin ekolojik koşullarının ve coğrafi konumumuzun bizi Latin Amerika'da liderlik yapmaya davet ettiğine inanıyor.book, read, studentgeralt / Stardoll

misyon

Çağdaş bilim ve teknolojiyi içeren, dünya standartlarında akademik mükemmellikte profesyonellere, çağdaş bir adalet ruhuna ve insani ve etik değerlere sahip toplumun hizmetinde eğitimi.

Ülkemize, üniversite çalışmalarına, ırk, sosyal statü veya coğrafi konum ayrımı yapmadan tüm insanlara erişim fırsatı vermeyi taahhüt ediyoruz.

görünüm

Yüksek öğrenimde devrim yaratarak insan düşüncesinin gelişimini destekliyoruz.

nesnel

Guatemala topluluğunun sosyal gelişim sorunlarının çözümünde gerçek katılımcıların oluşumu. Ulusal sorunların çözümü için bilim ve teknolojinin kullanımını destekleyen bir eğitim kurumuyuz.

Konumlar

Guatemala şehri

Address
4A Calle,7a. Avenida
01010 Guatemala şehri, Guatemala Departmanı, Guatemala