Sunyani Technical University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Sunyani Politeknik şimdi dönüştürüldü Sunyani Teknik Üniversitesi mühendislik, fen bilgisinde yüksek eğitim sağlamak için en yeniden görev ve teknoloji tabanlı disiplinler ve teknik ve mesleki eğitim ve öğretim ile (STU), sanat ve ilgili disiplinlerin uyguladı. Bu açıkça Teknik üniversiteler kanunu belirtilmiştir, 31 Ağustos'ta Gana Başkanı 2016 yılına kadar Gana Cumhuriyeti Parlamentosu tarafından kabul ve razı 2016 Yasası 992.

Bu dönüşüm endüstrisi ulusal gelişimine teşvik etmek için yüksek eğitimli kritik insan kaynaklarının önemli bir sağlayıcısı olarak teknik ve mesleki eğitim ve öğretim kendisini yeniden konumlandırmak ve yükseltmek için eşsiz bir fırsat kurumu sunmuştur. Ayrıca ülkedeki teknik ve mesleki kurumların mezunlarının için net bir ilerleme ve kariyer yolu ve gelişmeyi yarattı. Şimdiye kadar, bu tür mezunları ana akım araştırmalar geleneksel üniversite eğitimini odaklı ve böylece onlar almıştı pratik eğitim ve öğretim kesiliyor yarıda kaptırdı.

gerektiği gibi, bu yeni gelişme kaynaklı olmak üzere STU onayı ve akreditasyonu için uygun ulusal organlar için çeşitli benzersiz hazırlanmış 4 yıllık bir lisans Teknoloji programları sunmuştur. Bu programlar HND mezunları ve diğer vasıflı kişilere Teknoloji kontör 2 yıllık Lisans ek olarak sunulacaktır. STU da zaten varlığı teknisyen ve diğer non-üçüncül belgeli zanaat programları çalıştırmak devam edecektir. Hazırlıklar da forseable gelecekte Teknoloji ve Doktor Teknoloji programlarının Master çalışma için akreditasyon araması devam etmektedir.

Sunyani101

Misyon, Vizyon ve Temel Değerler

VİZYONU

bölgenin sosyo-ekonomik gelişme ve genel olarak ulus karşılığı kariyer odaklı pratik yönelimli orta düzey insan gücü eğitimi için mükemmel bir merkez olmak.

GÖREV BEYANI

Sunyani Politeknik ülkenin orta düzey insan gücü ihtiyaçlarını doldurmak için deneyim ve girişimcilik geliştirme elleriyle üçüncül seviyede kariyer odaklı eğitim ve öğretim sağlanmasına kararlıdır yüksek öğrenim kamu kurumudur.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

  • MÜKEMMELLİK
  • YETERLİLİK
  • REKABET
  • YANIT
  • PROFESYONELLİK
Sunyani102

Endüstriyel İlişkiler

Öğrencilerin evlerine staj siteleri veya kuruluş bulması için seçeneği sunulur. Bir seçenek olmayanlara Endüstriyel İlişkiler Birimi tarafından yerleştirilir. öğrenciler için yerleştirme müzakere ülke genelinde eki egzersiz, eğitmen ve hedeflenen organizasyon ve şirketlerin yerleşim için keşif irtibat görevlileri için öğrenci yerleştirilmesini kolaylaştırmak için. Bu endüstriyel bağlanma ile ilişkili gerekli düzenlemeler döneminde egzersiz engelsiz olmasını sağlamak için yapılır için ofis, en az dört ay eki başlamadan önce bildirimde bulunulması koşulu üzerindedir.

Değerlendirme

HND öğrenciler için toplam uygulamalı eğitim programı İnşaat Mühendisliği öğrencileri dördüncü dönem sanayi eki deneyimi on altı (16) kredi saatlik toplam gerektirir için 4 kredi hours.Competency Tabanlı Eğitim (CBT) II programının toplam çekiyor. Öğrenciler onaltı haftalık yukarı bir üst olarak iki saatlik kredi çeken üç aylık (oniki hafta) endüstriyel eki ile devam ediyor. semester.Students onların eki egzersiz sonunda kapsamlı bir rapor yazmak için Lisans Teknoloji programlarının takip Öğrenciler endüstriyel eki egzersiz onaltı (16) kredi saatlik toplam uğrarlar. Raporda, günlük günlük levha ve sanayi gizli rapor değerlendirildi ve her öğrenci için değerlendirilir.

Konumlar

Sunyani

Address
Sunyani Technical University
P. O. Box 206

Sunyani, Yanlış Ahafo Bölgesi, Gana

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: