Resmi açıklamayı okuyun

Mükemmellik Misyon Cradle

Misyonumuz dikkatlice karakter, dürüstlük, azim ve motivasyon öğrencileri seçerek, eğitim ve teknolojik dünyasında liderlik ve üstün karakter, bağlılık, yetenek ve vizyon bireyleri seçme yoluyla eğitim, öğretim ve araştırma mükemmellik beşiği olmaktır mütevelli, memur ve fakülte olarak hizmet vermektedir.

Bu misyon ile Biz en yardım bireyi geliştirmek ve insanlığa hizmet bilgisi, mükemmellik ve sanayi teşvik etmek istiyorum öğretim, eğitim, araştırma ve burs bu alanlar sürdürme konusunda kararlıdırlar.

misyonumuz doğrultusunda, AIT bütünlük, işbirliği, verimlilik, yenilikçilik ve kapsayıcı değerler tüm bu o yapar ve teşvik ve öğrencileri, öğretim üyeleri, departmanlar için eğitimde mükemmelliği desteklemek istiyor ve bir bütün olarak üniversite.

AIT, onun "mükemmellik misyonu beşiği" uyarınca, kendi sloganı övünür: hizmet insanlık, liderlik ve burs başarının.

Vizyon Bildirimi

AIT öğretim, burs, araştırma ve hizmet mükemmellik için çaba yüksek öğrenim, mesleki eğitim ve araştırma birinci sınıf öğrenci odaklı bir kurum olacaktır. Onun öğrencileri, öğretim üyeleri ve personel bireysel onlara en iyi dışarı getiren bir zorlu ve ödüllendirici akademik deneyimi ve destekleyici çalışma ve öğrenme ortamı sağlayacaktır.

AIT çekmek ve üstün öğrencileri geliştirmek için çalışacaklar ve üst sınıf konuşkan olmadan şüphe başarıyla uluslararası iş piyasasında rekabet ve iz yapabilir, yenilikçi, kendine güvenen, kendinden emin ve profesyonel yetenekli mezunlar hazırlanmasında bir lider olarak kabul edilecektir seçtikleri kariyer.

AIT bir teknoloji Ar-Ge ve araştırma-yoğun bir kurum olacak ve çekmek işe ve kimin araştırma çalışmaları üniversitede Eğitim ve öğretimi güçlendirmek ve toplumun geniş gelişmesine temelde katkıda bulunabilir en iyi öğretim üyeleri, araştırma personeli ve öğrencileri koruyacaktır.

insanlık, liderlik ve burs başarıya hizmet: AIT onun kendi çabaları onun sloganı kadar canlı tüm mükemmellik misyon ve irade beşiği uyarınca toplumda eğilimleri ve ekonomiyi değişen teknolojik gelişmeler duyarlı olacaktır.

Hedeflerimiz

AIT onun öğretim ve araştırma yenilik yoluyla eğitmek ve tüm disiplinler ve alanlarında yarının global liderlerin eğitimi kararlıdır.

Bir üniversite olarak en yüksek yükümlülük, kuşkusuz önemli yeni zorluklar ve olanakları vardır beklentileri ile mezunlarımızın sağlayacak bir yüzyıl 21. yüzyılda hayatlarının en yaşayacak öğrencilerimizi hazırlamak için olduğunu kendi çalışma yıllarda, çoğunluk mezunlarımız değişen koşullara uyum gerektirmeyen, sadece iş ama meslekler birkaç kez değişecek evi.

Hepsi kesinlik yaşamları boyunca bilgi üstel artış anlamak için olağanüstü becerilere ihtiyacınız olacaktır. Onlar küresel bağlamda etkin çalışabilme becerisi gerekir ve ayrıca fırsat ve teknolojik ilerleme ve kapasitesini genişletiyor ile ilişkili riskleri yüzleşmek gerekir. vizyonu uyarınca bir fark yaratmak olan bağlılığını bir parçası olarak, AIT kendisini taahhüt: 1. iyi eğitimli ve profesyonel kalifiye personel için sanayi ve ticaret gereksinimlerini karşılamak akademik titiz programları sunuyor.

 1. , Yaratıcı ileriye dönük olan ses karar verme ve cesur eylemler yoluyla akademik mükemmellik Teşvik ve geniş teknolojisindeki gelişmeler, fen bilimleri, topluma ve ekonomiye duyarlı.

 2. Hevesli öğrencinin kişisel ve akademik gelişim için destek üniversitenin 4 ethos gömülür birinci sınıf öğrenci merkezli akademik kurum haline gelmesi. mümkün ve hevesli öğretim üyeleri ve onların tam entelektüel yetenekleri doğrultusunda çalışmayı öğrencileri teşvik etmek ve güçlendirmek olacak personeli tarafından desteklenen, mükemmel ve çalışkan öğrencileri çekmek ve akademik zorlu, modern ve elverişli bir öğrenme ortamı sağlayarak.

 3. Teşvik ve onların sonraki eğitim ve kariyer takipçiliği tüm bilinçli ve etkili hale gelecektir, böylece öğrencilerinin öz-gelişimine artırılması.

 4. öğrencilerine kişisel ve akademik gelişim ve sivil başarı için sağlam bir temel sunan onlar mümkün olan en yüksek seviyeye onların entelektüel becerilerini geliştirmek ve onların seçtikleri meslekte excel iyi hazırlanmış olduğundan emin olmak için

AIT anda, bizim öğrenciler varlığın hareket mastering başarılı olmak için öğretilir:

 • * Allah'tan korkan, dürüst ve güvenilir,
 • * Disiplinli ve kararlı
 • * Sorumlu ve güvenilir
 • * Sakin, düşünceli, sabırlı ve kendine güvenen
 • * Nazik, sadık ve gururlu
 • * Mütevazı ve saygılı
 • * Sert, kendine güvenen, kalıcı ve çalışkan
 • * Temiz, düzenli ve hazır
 • * Meraklı ve öğretilebilir
 • * Sağlıklı ve zeki
 • * Canlı ve coşkulu
 • * Tür, güleryüzlü, yardımsever ve cömert
 • * Cesur, cesur ve risk alma
 • * Dostlarının ve düşmanlarının bütün ilişkilerinde ahlaki ve etik

AIT Akreditasyonlar

A Teknoloji Akra Enstitüsü (AIT) Gana Ulusal Akreditasyon Kurulu (NAB) tarafından akredite bağımsız bir teknoloji odaklı bir üniversitedir.

AIT Bilim ve Teknoloji Kwame Nkrumah Üniversitesi (Knust) bağlanmıştır.

AIT Malezya Open University (OUM) bağlanmıştır.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

Accra Institute Of Technology

Bilgisayar Bilimi Programın amaçları - in-line AIT misyonu ile, uluslararası benchmarked müfredat kullanarak Bilgisayar Bilimleri yüksek kalibreli mezunları üretmektir. ... [+]

A Bilgisayar Bilimleri programının amaçları - In-line AIT misyonu ile olan uluslararası benchmarked müfredat kullanarak Bilgisayar Bilimleri yüksek kalibreli mezunları üretmektir. Böyle Programı IEEE hükümleri ve bilgi işlem derece gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır olarak. Program bilgisayar bilimi geniş alanda bilgi ve ilişkili becerileri kazandırmak amacıyla tasarlanmıştır. Dört yıllık programın üzerinde beceri tabanlı, genel konularda bir dizi çok yönlü bir mezun olarak ve bir 'yaşam boyu öğrenen "olarak öğrenciyi geliştirmek amacıyla devam edecektir. Bu programda öğrenciler sistem tasarımı elde, ve iletişim becerileri ve bilgisayar geniş bir yelpazede istihdam için hazırlanacak veya lisansüstü düzeyde devam çalışma için olacaktır.... [-]

Gana Akra
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Accra Institute Of Technology

AIT'deki mühendislik programları, mühendislik süreci hakkında bilgi sahibi teknik yetkin mezunlar üretmek üzere tasarlanmıştır - gerçek dünyadaki mühendislik gereklilikle ... [+]

AIT'deki mühendislik programları, mühendislik süreci hakkında da bilgiye sahip teknik açıdan yetkin mezunlar üretmek üzere tasarlanmıştır - işlerin nasıl tasarlandığı, rafine edildiği ve uygulamaya konulduğuBu arada, gerçek dünya mühendislik gereksinimleri ve kısıtlamaları hesaba katarak. Mühendislik programlarımız, mühendislik süreci, sistemleri ve çıktılarının tasarımına ağırlık vermektedir.

AIT, tüm mühendislerin temelde tasarımcılar olduğu görüşünü alır. Çoğu mühendis, çalışmalarının bir parçası olarak, örneğin, mühendislik süreçleri, deneyleri, ürünleri, sistemleri, yapıları teçhizat ve ürünlerinin tasarımında yer alır. Mühendislik öğrencilerimiz bu nedenle, uçtan uca süreçten kaynaklanan ürün ve sistemlerin tasarım yönlerini en az bilmelidirler.... [-]

Gana Akra
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Accra Institute Of Technology

Bilgi Teknolojisi Programın amaçları - in-line AIT misyonu ile, uluslararası benchmarked müfredat kullanarak Bilgi Teknolojisi yüksek kalibreli mezunları üretmektir. ... [+]

amaçları Bilgi Teknolojisi programı - In-line AIT misyonu ile olan uluslararası benchmarked müfredat kullanarak Bilgi Teknolojisi yüksek kalibreli mezunları üretmektir.

Program dört yıllık programın üzerinde bir dizi Bilgi Teknolojisi geniş alanda bilgi ile öğrencilere ve ilgili becerileri sağlamak için tasarlanmıştır beceri tabanlı, genel konular çok yönlü bir mezun olarak ve bir şekilde öğrenci geliştirmek amacıyla devam edecektir 'yaşam boyu öğrenen'. Bu programda öğrenciler sistem tasarımı elde, ve iletişim becerileri ve bilgisayar geniş bir yelpazede istihdam için hazırlanacak veya lisansüstü düzeyde devam çalışma için olacaktır. amaçları sağlamak için bu nedenle: programından her mezun, elde uygulamak ve başarı için gerekli olan Bilgi Teknolojisi yeni bilgi sentezleme yeteneğini gösterebilir olacaktır.... [-]

Gana Akra
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Accra Institute Of Technology

Bilgi Teknolojisi (Yazılım Geliştirme) Programın amaçları - in-line AIT misyonu ile, uluslararası benchmarked müfredat kullanarak Bilgi Teknolojisi yüksek kalibreli mezun ... [+]

amaçları Bilgi Teknolojisi (Yazılım Geliştirme) programı - In-line AIT misyonu ile olan uluslararası benchmarked müfredat kullanarak Bilgi Teknolojisi yüksek kalibreli mezunları üretmektir.

Program dört yıllık programın üzerinde bir dizi Bilgi Teknolojisi geniş alanda bilgi ile öğrencilere ve ilgili becerileri sağlamak için tasarlanmıştır beceri tabanlı, genel konular çok yönlü bir mezun olarak ve bir şekilde öğrenci geliştirmek amacıyla devam edecektir 'yaşam boyu öğrenen'. Bu programda öğrenciler sistem tasarımı elde, ve iletişim becerileri ve bilgisayar geniş bir yelpazede istihdam için hazırlanacak veya lisansüstü düzeyde devam çalışma için olacaktır. amaçları sağlamak için bu nedenle: programından her mezun, elde uygulamak ve başarı için gerekli olan Bilgi Teknolojisi yeni bilgi sentezleme yeteneğini gösterebilir olacaktır.... [-]

Gana Akra
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Accra Institute Of Technology

AIT misyonuyla uyumlu olan programın hedefleri, uluslararası ölçütte müfredat kullanarak Elektrikli ve Elektronik Mühendislikte yüksek kalitede mezunlar üretmektir. Bu ne ... [+]

AIT'deki mühendislik programları, mühendislik süreci hakkında bilgi sahibi teknik yetkin mezunlar üretmek üzere tasarlanmıştır - gerçek dünyadaki mühendislik gereklilikleri ve kısıtlamaları hesaba katarak, işlerin nasıl tasarlandığı, rafine edildiği ve üretime konulduğu gibi. Mühendislik programlarımız, mühendislik süreci, sistemleri ve çıktılarının tasarımına ağırlık vermektedir. Programın amaçları - AIT'in misyonuyla uyumludur - uluslararası çapta kıyaslanmış bir müfredat kullanarak Elektrikli ve Elektronik Mühendislikte yüksek kalitede mezunlar üretmektir. Bu nedenle, Program IEEE şartlarını ve gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Program öğrencilerimize geniş bir alanda bilgi ve ilişkili beceriler kazandırmak üzere tasarlanmıştır. Elektrik ve Elektronik Mühendisliği. ... [-]

Gana Akra
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Accra Institute Of Technology

AIT'deki İnşaat Mühendisliği Programı, temel olarak: (i) devlet kurumlarında ve özel sektördeki İnşaat Mühendisliği ve ilgili disiplinlerde mezun hazırlar ve (ii) ileri e ... [+]

AIT'deki mühendislik programları, mühendislik süreci hakkında bilgi sahibi teknik ve teknolojik açıdan yetkin mezunlar üretmek üzere tasarlanmıştır - gerçek dünyadaki mühendislik gereklilikleri ve kısıtlamaları hesaba katarak, işlerin nasıl tasarlandığı, rafine edildiği ve üretime alındığı. Mühendislik programlarımız, mühendislik süreci, sistemleri ve çıktılarının tasarımına ağırlık vermektedir.

A İnşaat Mühendisliği programında BEng AIT'de esas olarak aşağıdakileri yapmak üzere tasarlanmıştır:

Devlet kurumlarında ve özel sektörde İnşaat Mühendisliği ve ilgili disiplinlerde mezun hazırlayın Mezunlara İnşaat Mühendisliği ve ilgili disiplinlerde ileri düzeyde çalışma ve araştırma yapmak için gerekli temel yeterlilikleri sağlayın ve Mezunları liderlik fırsatları için hazırlayın. Program çevre, jeoteknik, yapısal, ulaşım ve su kaynakları mühendisliği ile inşaat mühendisliği ve inşaat mühendisliği alanlarında öğretim ve araştırma olanakları sunmaktadır. ... [-]
Gana Akra
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Best Science and Technology University in Ghana.

AIT Open University