The Design School Southern Africa

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

DSSA

kendini tasarım daha tasarım eğitim farklı değil. İyi yaratıcı, her şeyden önce, çağdaş, planlı ve edilmelidir. Bu The Design School Güney Afrika'da (DSSA) bizim felsefemiz bu.

Tasarım Okulu Güney Afrika (DSSA) 1990 yılında kurulan ve bugün Güney Afrika'da yükseköğretimin lider kayıtlı özel sağlayıcısıdır Eğitim (Pty) Ltd Bağımsız Enstitüsü (IIE), önemli bir bölümüdür oldu.

Tasarım Okulu Güney Afrika'da (DSSA) den IIE mezunları iyi tasarım endüstrisinde saygı gösterilir. Tasarım Okulu Güney Afrika (DSSA) akademik mükemmellik ve endüstri deneyimi yoluyla mesleki hazırlık doğal yaratıcı potansiyeli dengeler olmasıdır. Küçük sınıflar, bir, ilham verici uyarlanabilir ve yenilikçi bir öğrenme ortamı sağlamak; heyecan verici, zorlu endüstride öğrencilere başarı en iyi şansı vermek için.

Eğer tutkulu ve tasarım için doğal bir yetenek varsa, Tasarım Okulu Güney Afrika (DSSA) Eğer seçtiğiniz kariyer başarılı yapmak için gereken temel oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Konumlar

Johannesburg

Address
Johannesburg Campus Physical address: 444 Jan Smuts Avenue, Bordeaux, Randburg Postal address: PO Box 2369, Randburg, 2125
Johannesburg, Gauteng, Güney Afrika Cumhuriyeti

Pretoria

Address
Pretoria Campus Physical address: 34 Ingersol Road, Pretoria, South Africa Postal address: PO Box 2369, Randburg, 2125
Pretoria, Gauteng, Güney Afrika Cumhuriyeti

Durban

Address
Durban Campus Physical address: 70 Armstrong Avenue, La Lucia, South Africa Postal address: PO Box 40692, Redhill, 4071
Durban, KwaZulu-Natal, Güney Afrika Cumhuriyeti