Resmi açıklamayı okuyun

Pazarlama İBB Enstitüsü Hakkında

Pazarlama, büyük ya da küçük olsun, herhangi bir iş başarısı için esastır, ve İBB GSM kariyer olarak değil, aynı zamanda bir iş yönlendirmek için bir yol olarak değil, sadece pazarlamanın önemini teşvik önemli bir rol oynar.

Misyon

Pazarlama İBB Graduate School (İBB GSM) misyonu sürekli dolayısıyla tamamen yetenekli ve etkili uygulama edebiliyoruz profesyonel nitelikli ve donanımlı pazarlamacılar, yaratma, kendi öğrenenler ilgili ve kaliteli pazarlama becerileri, bilgi ve yetkinlikleri ihsan etmek iş ortamı. Bu şekilde, İBB, GSM mezunları ses genel gelişimine katkıda bulunmak ve küresel ekonomiyi kabul edecektir.

Vizyon

İBB GSM seçim uzaktan öğrenme sağlayıcı ve güney Afrika'da pazarlama ve pazarlama ile ilgili disiplinler için Mükemmeliyet Merkezi olmayı hedeflemektedir. Pazarlama bilgi ve bilgi için temas noktası olmak için çalışmalarımızda, İBB, GSM üstün ve profesyonel müşteri hizmeti ve yüksek akademik dürüstlük konu ile tüm paydaşların sunmaya devam edecektir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BBA

IMM Graduate School of Marketing

Pazarlama Yönetimi BBA zorunlu modüller ve seçmeli modüller içermektedir ... [+]

Pazarlama Yönetimi BBA zorunlu modüller ve seçmeli modülden oluşmaktadır. Aşağıdaki gibi derece 20 modülden oluşmaktadır ve yapılandırılmıştır:

Yıl 1 MAR101 - 1 (20 kredi) Pazarlama BC101 - İş İletişimi 1 (20 kredi) BL101 - İş Hukuku 1 (20 kredi) BM101 - İşletme Yönetimi 1 (20 kredi) BS101 - İş İstatistikleri 1 (20 kredi) ECO101 - İktisat 1 (20 kredi) FM101 - Finansal Yönetim 1 (20 kredi) Yıl 2 MAR202 - 2 (20 kredi) Pazarlama BM202 - İşletme Yönetimi 2 (20 kredi) ECO201 - İktisat 2 (20 kredi) FM202 - Finansal Yönetim 2 (20 kredi) MC201 - Pazarlama İletişimi 2 (20 kredi) Seçmeli (20 kredi) Yıl 3 MAR303 - 3 (20 kredi) Pazarlama BM303 - İşletme Yönetimi 3 (20 kredi) FM303 - Finansal Yönetim 3 (20 kredi) IAM301 - Uluslararası ve Afrika Pazarlama 3 (20 kredi) MRT301 - Pazarlama Araştırması: Teori 3 (20 kredi) MRP302 - Pazarlama Araştırması: Proje 3 (20 kredi) Seçmeli (20 kredi) Seçmeli modüller ... [-]
Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

IMM Graduate School of Marketing

Pazarlama ve Yönetim Bilimi BCom Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından onaylanmıştır ve üzerinde yukarıda İBB GSM tarafından sunulan ... [+]

Pazarlama ve Yönetim Bilimi BCom Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından onaylanmış ve üzerinde İBB GSM ve Pazarlama Yönetimi BBA mevcut arz üzerinde sunulacak. Güney Afrika Yeterlilik Kurumu kimlik numarası 90.737 olduğunu.

Pazarlama ve Yönetim Bilimi BCom, iş araştırma üzerinde güçlü bir odaklanma ile dağıtım, lojistik ve proje yönetimi gibi ilgili destek fonksiyonları ile pazarlama fonksiyonu birleştirir. Bu yeterlilik sektöründe bir yönetim rolü yerine amaçlayan ve bu nedenle güçlü bir iş odak vardır. Pazarlama ve Yönetim Bilimi BCom akademik çalışmalarla onların kariyerlerini ilerletmek için bu bilgiyi uygulamak için özel pazarlama ve yönetim bilgisinin yanı sıra becerileri sağlayacaktır.... [-]

Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IMM Graduate School of Marketing

Pazarlama Yönetimi BPhil Başarılar (hizalanmış HEQF) UYÇ düzeyinde 8 sunulan ve olacak olacak ... [+]

Pazarlama Yönetimi BPhil Başarılar Çerçevesi'nin düzeyinde 8'de sunulacak (HEQF uyumlu) ve 140 kredilik oluşacaktır.

Kabul kriterleri Önemli bir modül olarak Pazarlama Yönetimi 3 UYÇ Seviye 7 Lisans uygun. Bir CV ve motivasyon mektup gereklidir. Başka eşdeğer nitelik.

Başvuru birlikte eğitim sertifikaları, kimlik / pasaport belgeleri, motivasyon mektubu ve CV onaylı kopyalarını, kayıtlı posta ile iade edilmelidir Pazarlama Yönetimi, BPhil Başarılar Başvuru formu için Lisansüstü Başvuru tamamlamak zorundadırlar: Dekan: Yüksek Lisans Çalışmaları İBB GSM PO Box 91820 Auckland Park 2006 Geri ödemesiz depozito başvuru formu eşlik etmelidir.... [-]

Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku