Resmi açıklamayı okuyun

Aros özel (reformu) 'dir Hıristiyan kurum Gerekli yetki ile eğitim mesleğine girmek sağlayarak, bir arama ile öğrenciler yetiştirir yüksek öğrenim için. Güney Afrika'da eğitim sahne birçok zorluklar ve eğitimciler ciddi sıkıntısı ile dinamiktir. Aros nedenle eğitim sahne bir fark yaratmak için öğrencileri amaçlamaktadır.

ARoS 'kampüs Waverley, Pretoria yer almaktadır. Hafta sonu dersleri takip kabaca 800 öğrenci Güney Afrika'da başka kampüsünde yaşanan hiçbir şeye benzemeyen bir benzersiz bir öğrenci hayatın tadını çıkarın. Eğer arkadaş meslektaşları tanımak ve çok çalışacağız budur.

Aros tarafından akredite edilmiştir Yükseköğretim Kurulu Yükseköğretim Kalite Kurulu (HEQC). Bu Güney Afrika'da tüm yüksek öğretim programları ve kurumları akredite yasal akreditasyon kurumudur.

Program dili:
  • Afrikaans

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Aros, A Higher Education Institution

ARoS 'eğitim lisans programları teori ile değerli pratik deneyim birleştirerek, önemli bir teorik temeli kazandırmayı amaçlamaktadır. ... [+]

[Afrikaans: Grondslagfase Onderwys bölgesindeki Baccalaureusgraad] (Gr 0-3) (özellikle bu faza kadar) eğitim ilkelerini anlamak ve gerçek pratikte bu ilkeleri uygulamak için öğrencilere olanak sağlar. ARoS 'eğitim lisans programları teori ile değerli pratik deneyim birleştirerek, önemli bir teorik temeli kazandırmayı amaçlamaktadır.

müfredat içinde çeşitli uzmanlık okuryazarlığı, aritmetik ve yaşam becerileri odaklanın.

yeterlilik için mezuniyet seviyesi DKC seviyesi 7 (510 kredi) ve özel ve kamu okullarında (Saqa yeterlilik hiçbir 86167) öğretmek için mezunları sağlar.

[-]
Güney Afrika Cumhuriyeti Pretoria
Şubat 2020
Afrikaans
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku