Resmi açıklamayı okuyun

ULUSLARARASI TANINMA

Institut Paul Bocuse , Hospitality Management ve Culinary Arts alanlarında eğitim vermek söz konusu olduğunda, uluslararası seçkinlerin bir üyesidir.

İki vizyoner kurucularından ve olağanüstü kariyerlerinden esinlenerek - mutfak sanatının uluslararası yıldızı Paul Bocuse ve 50 yıllık 3 Michelin yıldızı ile yüzyılın aşçısı ve Accor Group'un kurucu ortağı Gérard Pélisson, epitop Yönetimsel ve girişimci başarının - Institut, Fransa ve dünyada benzersiz bir prestije sahiptir.

Hedefimiz: Tutkularını ve yenilikçi, çağdaş vizyonunu sizlere aktarmak, fakültemizin endüstrinin nasıl çalıştığına dair değişimlere uyum sağlamayı başarması, her birinizi eğitmeniz, böylece zorluklarla yüzleşmeniz. yarının

ÖĞRENME SANATI

 • 140 yüksek nitelikli ve çok disiplinli daimi profesör ve uzman, otel ve restoran işletmelerinin tüm alanlarında uluslararası yönetim deneyimlerini size ulaştırır. 40 tanesi doktora veya başka bir doktora sahiptir.
 • Mutfak eğitimimiz, Meilleurs Ouvriers de France ekibi de dahil olmak üzere 20'den fazla uzman, profesyonel ve kalıcı şefin deneyimlerini ve becerilerini paylaşmaya dayanmaktadır.
 • Dünyanın dört bir yanından 150'den fazla uzman, fantastik öğretim ekibimizin pastasıdır. Kendi tarzınızı ortaya çıkarmak için inanılmaz deneyimlerinin ödüllerini alabilirsiniz.

HAYATININ KONTROLÜNÜ ELE AL

İnsanları eğitim konusundaki yaklaşımımızın merkezine yerleştirmekle uluslararası olarak tanınıyoruz. Her bireye yardımcı olan ve kişiliğinin her yönünü ortaya koyan benzersiz bir yaklaşımla yetenekleri tanımak ve ortaya çıkarmak için çaba harcıyoruz.

Bizimle, yeteneklerinizi ve profesyonel ve kişisel hedeflerinize göre becerilerinizi geliştirecek seçenekleri seçerek öğrenmenizi özelleştirebilirsiniz.

GELECEK EMBRACE

Lisans programından Doktora programlarımız uluslararası akademik modellere dayanmaktadır ve size üniversite ve dünya çapında tanınırlık kazandırmaktadır.

Institut Paul Bocuse , kampüsünde bir Araştırma Merkezi bulunan konaklama endüstrisinde uzmanlaşmış tek Avrupa eğitim grubudur.

Geleceği belirten bir yenilik kaynağı olan bu araştırma, programlarımızın içeriğini sürekli olarak zenginleştiriyor ve eğitimin en üst seviyesinde olduğumuzu garanti ediyor.

Eğitim sistemimizin özünde, yöntemlerimiz ve uygulamalarımız her zaman dinamik ve yaratıcı olmuştur:

 • Üniversitelerarası vaka çalışmaları
 • SPOCS
 • Ciddi Oyunlar
 • Oyun yoluyla öğrenme
 • Ters çevrilmiş sınıflar
 • İş inkübatörleri

Deneyim yoluyla öğrenmeyi cesaretlendiririz, zihinlerinizi yüksek seviyede pratik uzmanlıkla bir araya getirebilmeniz için size çok özel beceriler sunarız.

Teori, pratik öğrenmeyle dönüşümlüdür: ortak şirketlerimizle işbirliği içinde çeşitli işbirlikçi projelerde yer alacaksınız. Bu öğrenme yaklaşımı, bildiklerinizi pekiştirmenize, anlam kazandırabilmenize, girişimci ruhunuzu geliştirmenize, liderliğinizi geliştirmenize ve kendinizi toplumda ifade etme yeteneğinize yardımcı olur.

Institut Paul Bocuse Bocuse'daki öğrenciler, SIRHA gibi önemli etkinliklere katılarak, mesleğin bütününe ilham veren yeni kavramlar ortaya koyuyorlar.

GELECEĞİNİZ İÇİN YENİ OLASILIKLAR OLUŞTURUN

Bir Geliştirme Merkezi ile misafirperverliğe ve mutfak sanatlarına adanan ilk kolejdeyiz. Kariyer planınızın farklı aşamalarını bir araya getirmeye yardımcı olan konaklama endüstrisi ve insan kaynakları koçlarından uzmanlardan oluşmaktadır.

Başlangıç ​​haftanız sırasında, kişisel ve profesyonel profilinizi oluşturmak için bir beceri değerlendirmesi ve kişilik testi yapacaksınız, böylece işyerinizde gelecekteki entegrasyonunuza yardımcı olmak için nasıl geliştirmek istediğinize siz karar verebilirsiniz.

DÜNYANIN GÜNLÜK DEĞİŞTİRİLMESİ İLE İLGİLİ TALİMAT

Gelecek hakkında düşünme, sürekli değişen bir dünyada proaktif olmanız, eğitiminiz sırasında aldığınız teknik ve yönetsel becerileri artırmanıza yardımcı olacaktır.

Yaşamınız boyunca size yardımcı olmak için varız ve otel ve restoran endüstrisinin mevcut veya gelecekteki alanlarında sizin için doğru yolu bulmaya özen gösteriniz.

Program dili:
 • Ingilizce
 • Fransızca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Institut Paul Bocuse

Otelcilik endüstrisi, gittikçe artan uluslararası müşterilerinin davranışlarını, yaşam tarzlarını ve ilgi alanlarını derinlemesine bir bilgi ve adaptasyon gerektirmektedi ... [+]

Yenilikçi değerlerimizin standart taşıyıcıları olmak için, misafirperverlik sektöründeki liderlerin yeni nesil yöneticilerine katılın.

Otelcilik endüstrisi, gittikçe artan uluslararası müşterilerinin davranışlarını, yaşam tarzlarını ve ilgi alanlarını derinlemesine bir bilgi ve adaptasyon gerektirmektedir.

En büyük uluslararası grupların talep ettiği dikkate değer katma değerli yönetim uzmanlığı geliştireceksiniz.Doğal bir lidersiniz ve kendi kişiliğiniz sayesinde, gerçekten göze çarpan ve kişiselleştirilmiş hizmete neden olabilecek bir vizyona sahipsiniz.Müşteri deneyimini ve mesleğinizin kodlarını geliştirmek için en son teknolojiye aşinayınız ve bunları işinizin ruhuna dönüştürün.... [-]
Fransa Écully
Açık Kayıt
Ingilizce,Fransızca
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku