Resmi açıklamayı okuyun

Tampere Üniversitesi ve Tampere Teknoloji Üniversitesi 1 Ocak 2019'da birleşecek. Tampere Üniversitesi Tampere University Of Applied Sciences ile birlikte yeni vakıf temelli Tampere Üniversitesi, Tampere University Of Applied Sciences teknoloji, sağlık ve toplumdaki rekabet avantajları ile yeni bir yüksek öğrenim topluluğu oluşturacak.

TAMK Hakkında

Tampere University Of Applied Sciences , çalışma hayatına ve RDI işbirliğine yönelik bir yüksek öğrenim kurumudur. Güçlü yanlarımız multidisipliner eğitim, yaratıcılık ve güçlü bir uluslararası boyuttur.

Introduzing TAMK

TAMK , çeşitliliği ve çok disiplinli eğitimi ile karakterizedir. Tüm eğitim ve gelişim projelerinde, farklı alanlarda yetkinlikler cesur ve yaratıcı bir şekilde bir araya getirilmiştir.

Tampere University Of Applied Sciences , Finlandiya'daki en büyük uygulamalı bilimler üniversitelerinden biridir.

Uygulamalı bilimler üniversitelerinin mevzuatına göre, UAS'ın temel görevi, çalışma hayatı için profesyonel uzmanlığa öncülük eden yüksek öğrenim sağlamaktır. Ayrıca, uygulamalı bilimler üniversitesi, uygulamalı araştırma ve geliştirme yaparak ve sanatsal uğraşlar gerçekleştirerek ve teşvik ederek bölgedeki ekonomik ve kültürel gelişmeyi desteklemelidir.

TAMK eğitimsel karşılığı, özellikle iyi olma ve sağlık, iş ve sanayi üretimine odaklanarak, öğrenmeyi ve yaratıcılığı teşvik etmeye özel önem vermektedir.

Neden Finlandiya?

Büyüleyici zıtlıklar diyarı

Finlandiya, barış ve sessiz arazi, göller ve ormanlar, kar ve buz, sisu ve sauna.

Ünlü dört mevsim, Midnight Sun ve kış karanlığı, şehir ve kırsal, sıcak sauna ve buz gibi soğuk buz yüzme gibi büyüleyici kontrastlar diyarı.

Bize güvenin, dört mevsimin tümüne şahit olmak istersiniz, çünkü hepsi gerçekten eşsizdir. Şaşırtıcı gece yarısı güneşi ile güzel, yemyeşil bir yaz var; renkli, gevrek sonbahar; mükemmel bir beyaz kış harikalar diyarı ve nihayet - ışığın sözü ve doğanın uyanışı: bahar.

Yüksek kaliteli eğitim

Uluslararası eğitim sistemlerinde, Fin sistemi sınıfın en iyisi! 2012 yılında dünyada en iyi sırada yer aldı (Öğrenme Eğrisi, Pearsons).

Fin yüksek öğrenim kurumları ağırlıklı olarak Eğitim ve Kültür Bakanlığı tarafından finanse edilmektedir ve öğretim kalitesi dikkatle denetlenmektedir. Yüksek öğretim kurumları, müfredat ve öğretim alanlarında toplumun, iş dünyasının ve endüstrinin ihtiyaçlarına tepki gösterir.

Çalışma danışmanlığı için çok çaba harcanır ve öğrenciler öğretmenler, öğretmenler ve öğrenci danışmanları tarafından çalışmalarına rehberlik eder. Yüksek öğrenim imkanları ve öğrenme ortamları, öğrenci motivasyonunu ve çalışma sürecinin etkinliğini desteklemektedir.

Finlandiya yükseköğretim kurumlarının kalite kontrol sistemleri, Finlandiya Eğitim Değerlendirme Merkezi tarafından düzenli olarak denetlenmektedir .

Dünyanın en iyisi?

Uluslararası ülkelerde olumlu şeylerin karşılaştırılması Finlandiya, diğer İskandinav ülkelerinin yanında en çok tercih edilen ülkeler arasındadır.

Finlandiya 6 Aralık 1917'de bağımsız bir devlet oldu. Finlandiya halkı neredeyse yüz yıldır ülkelerinin inşasıyla uğraşıyor ve kararlar veriyor.

Finlandiya'nın dünyanın en iyisi olduğunu biliyor muydunuz? Sözümüze güvenmeyin - kendiniz görün: İstatistikler Finlandiya

Avrupa Komisyonu ödülleri ve etiketleri

TAMK bir verilmiştir Yükseköğretim Erasmus Charter verir (Eche) TAMK 2014-2020 Avrupa Komisyonu, Erasmus Programına katılmak için. Bu Şartı kabul ederek, TAMK , Programın temel ilkelerini ve şartlarını ve ayrıca ECHE başvurusunda temsil edilen Erasmus Politikası Bildirimini (EPS) izlemeyi taahhüt eder.

TAMK ayrıca Avrupa Komisyonu tarafından 2013 - 2016 Diploma Eki Etiketine de layık görülmüştür.

Dereceler ve uzatma çalışmaları

Pratik, profesyonel yüksek eğitim mi arıyorsunuz?

TAMK , eğitim dili ve öğrenmenin İngilizce olduğu geniş bir çalışma repertuarı sunar. İngilizce dil eğitimi, yüksek lisans ve mesleki öğretmen eğitimi sunuyoruz. Ayrıca kendi çalışma alanlarındaki diğer profesyonellerle ağ oluştururken, mesleki yetkinliklerini genişletmek isteyen çalışma hayatında olan insanlar için uzatma çalışmaları da yapıyoruz.

Daha fazla oku

Borsa ortakları ve hareketlilik programları

Yabancı üniversitelerle yaklaşık 350 değişim anlaşması var. Bu ortak üniversitelerle de çok sayıda proje çalışması yapıyoruz. Sen "seçerek SoleMOVE sisteminde ortak üniversiteler bulabilirsiniz TAMK kurumlarının listesinden" ve ardından ekranın üst kısmındaki gezinme çubuğundan "Yurtdışı Değişim Noktaları ve Öneriler" tıklayarak. SoleMOVE'a git.

TAMK Sınır Tanımayan Erasmus, Nordplus, Kuzey-Güney-Güney, Birinci, Eğitim İşbirliği Çin Programı ve Fen dahil olmak üzere birçok hareketlilik programlarına katılmaktadır. Bu programlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen Finlandiya Ulusal Ajansı CIMO ve Avrupa Komisyonu'nu ziyaret edin . TAMK hareketlilik programları TAMK Proje TAMK bulunabilir.

Uluslararası stratejik ortaklar

TAMK , üç uluslararası yüksek öğrenim kurumu, Hollanda Hanze Uygulamalı Bilimler Üniversitesi , Groningen ve Lahey Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ve aynı zamanda bir Alman Münih Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ile kapsamlı işbirliği yapmaktadır.

TAMK , bu üç uygulamalı eğitim fakültesi üniversite ile beş yıllık stratejik ortaklık anlaşması var.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BBA

Tampere University Of Applied Sciences

In TAMK Proakatemia, gelişmiş Fin ekip öğrenme ve koçluk modeline dayalı bir topluluk içinde küresel ekip girişimcilik ve liderlik bir noktadan kazanacaktır. Değerli gerç ... [+]

Birlikte iş yaparak öğrenme

In TAMK Proakatemia, gelişmiş Fin ekip öğrenme ve koçluk modeline dayalı bir topluluk içinde küresel ekip girişimcilik ve liderlik bir noktadan kazanacaktır.

Değerli gerçek hayattaki girişimcilik ve liderlik becerilerini, proje yönetimini, koçluğu, iletişim becerilerini, sistem düşünmeyi, hizmet tasarımını, dijital iş becerilerini ve en önemlisi başarılı, sürdürülebilir ve sorumlu bir işin nasıl yönetileceğini ve geliştirileceğini öğreneceksiniz.

Takım liderliği ideolojimiz, “öğretim görevlilerini” kaldırmakla ve koçluk modelimize gerçekten Fince bir konsept sunmakla başlıyor. Proakatemia'da eğitim, bir ekip işletmesinde diğer ekip girişimcileriyle birlikte çalışarak gerçekleştirilir. Öğrenciler teori ve pratiği birleştirerek takım çalışması, pazarlama ve yönetim becerilerini öğrendikleri gerçek girişimler kurarlar. Antrenörler, yeni öğrenme yeniliklerine rehberlik ederek ve temel eğitim programına uygun hedefler belirleyerek bunu kolaylaştırır.... [-]

Finlandiya Tampere
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
42 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tampere University Of Applied Sciences

Uluslararası İşletme Diploması programımızda sağlam bir iş eğitimi edinin! Çok kültürlü ortamlarda başarılı olmanıza yardımcı olacak yetkinlikler ve iş uzmanlığı kazanaca ... [+]

Uluslararası ticarette uzmanlığa doğru

Uluslararası İşletme Diploması programımızda sağlam bir iş eğitimi edinin! Çok kültürlü ortamlarda başarılı olmanıza yardımcı olacak yetkinlikler ve iş uzmanlığı kazanacaksınız.

Çalışmalar iletişim öğretimi, çevrimiçi çalışmalar ve takım tabanlı ödevler gibi çeşitli öğrenme yöntemlerinin birleşimidir. Öğrenme modeli, sanal bir firmada bir Takım Koçunun rehberliğinde yaparak, teorik iş çalışmalarını öğrenme ile birleştirmenize yardımcı olacaktır.

Lisans programımızda yedi uzmanlık seçeneğinden birini seçebilirsiniz:

Muhasebe ve FinansGirişimcilikEkonomi ve Turizm Deneyimiİnsan Kaynakları Yönetimi ve Liderlikİnovasyon Yönetimi ve İş GeliştirmePazarlamaTedarik zinciri yönetimi... [-]
Finlandiya Tampere
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
42 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

Tampere University Of Applied Sciences

Medya ve Sanat, kültür alanındaki geleceğin uzmanları için bir lisans programıdır. Çalışmalar sizi taze fikirler üretmeye ve onları yüksek kaliteli ürünlere sanatsal, tek ... [+]

Yaratıcı zihinler için pratik yeterlikler

Medya ve Sanat, kültür alanındaki geleceğin uzmanları için bir lisans programıdır. Çalışmalar sizi taze fikirler üretmeye ve onları yüksek kaliteli ürünlere sanatsal, teknik ve ekonomik açıdan başarılı bir şekilde geliştirmeye yönlendirecektir.

Medya ve Sanatta Derece Programı, büyüyen, uluslararası ve sürekli değişen kültür sektöründe güncel yetkinlikler sunar. Gelişen medya araçlarını ve farklı çalışma yöntemlerini nasıl kullanacağınızı müşteri dostu bir şekilde öğreneceksiniz. Yurtdışında pratik eğitim ve değişim çalışmaları için seçenekler size uluslararası bir kariyer için son derece iyi bir fırsat sunacaktır.... [-]

Finlandiya Tampere
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tampere University Of Applied Sciences

Uluslararası yazılım mühendisliği alanında kariyer yapmayı mı planlıyorsunuz? Lisans programımız size çalışma yaşamı becerileri kazandırır ve yazılım sektöründe kendi kar ... [+]

Dijitalleştirilmiş bir dünyada gelecekteki kariyer

Uluslararası yazılım mühendisliği alanında kariyer yapmayı mı planlıyorsunuz? Lisans programımız size çalışma yaşamı becerileri kazandırır ve yazılım sektöründe kendi kariyerinizi başlatmanız için size güven verir.

Yazılım uzmanlarına olan talep sürekli artmakta ve ICT profesyonelleri dijitalleşmiş dünyada önemli bir rol oynamaktadır. Yazılım Mühendisliği Yüksek Lisans Programı, en önemli teknolojilere ve modern yazılım mühendisliğinin en güncel yöntemlerine odaklanmaktadır.

Çalışmalarınız temelden programlama dillerine, web geliştirme, kullanıcı arayüzleri, kullanılabilirlik ve yazılım düzenlemeleri ve büyük veri sistemleri ve analizlerine kadar ilerleyecektir. Lisans programı size uluslararası yazılım mühendisliği alanında profesyonel olarak çalışma yeteneği verecektir.... [-]

Finlandiya Tampere
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tampere University Of Applied Sciences

Bir çevre mühendisliği olarak yerel veya küresel çevre sorunlarını bir etki yaratın ve çözün. Çevre Mühendisliğindeki Derece Programımız, enerji ve çevre endüstrileri içi ... [+]

Çevresel konularda uzmanlık

Bir çevre mühendisliği olarak yerel veya küresel çevre sorunlarını bir etki yaratın ve çözün. Çevre Mühendisliğindeki Derece Programımız, enerji ve çevre endüstrileri için uluslararası profesyonelleri eğitmek üzere tasarlanmıştır.

Çalışmalar çevreye odaklanmaktadır. Mühendislik fakültesi mezunu olduktan sonra, sanayi ve kamu üretim ve hizmet süreçlerini sürdürülebilir bir şekilde yönetebileceksiniz. Örneğin, atık ve suyun nasıl işleneceğini öğrenecek ve kirlenmiş toprak, su ve havayı araştırıp izleyeceksiniz. Pratik yaklaşımımız, sahada ve laboratuarda örnekleme ve analizlerin nasıl yapılacağını bilmenizi sağlar.... [-]

Finlandiya Tampere
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tampere University Of Applied Sciences TAMK
web sitesi
Telefon
+358 3 245 2111