Resmi açıklamayı okuyun

Seinäjoki Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Batı Finlandiya'daki Güney Ostrobothnia bölgesinde çok disiplinli bir yüksek öğrenim kurumu ve eğitim ve araştırma, geliştirme ve yenilikçilik (RDI) konusunda etkin bir aktördür.

Tam zamanlı öğrenci sayısı 5000'dir ve akademik ve diğer personel üyesi 380'dir. Seinäjoki UAS, 19 Lisans ve 7 Master derecesi programına sahiptir. Üç derece programları tamamen İngilizce (Uluslararası İşletme, Hemşirelik ve Uluslararası İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Derecesi) olarak öğretilir. Ayrıca, teknoloji ve işletme alanlarında çift diploma programları mevcuttur.

Seinäjoki UAS, aşağıdaki alanlarda üst düzey mesleki yeterlilik hedefleyen bir eğitim sunmaktadır:

 • Kültür
 • Sosyal bilimler, İşletme ve Yönetim
 • Teknoloji, İletişim ve Ulaştırma
 • Doğal Kaynaklar ve Çevre
 • Sosyal hizmetler, Sağlık ve Spor
 • Turizm, İkram ve Yerel Hizmetler

Eğitimde ve R'de

 • Sürdürülebilir Gıda Çözümleri
 • Akıllı ve Enerji Verimli Sistemler
 • Refah ve Yaratıcı Bireyler ve Topluluklar
 • Girişimcilik, Yeni İş Kavramları ve Hizmet Yenilikleri

Bu uzmanlık alanları bölgesel ve uluslararası ihtiyaçlar ve özel güçlü yanlarımıza göre geliştirilmektedir.

Uluslararasılaşma, Seinäjoki UAS’ın stratejik bir amacıdır.

Tüm dünyada 50 farklı ülkede yaklaşık 200 ortak üniversitemiz var. Aktif bir öğrenci ve akademik hareketlilik, RDI projeleri ve uluslararası konferanslar uluslararası faaliyetlerimizin hayati bir parçasıdır.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BBA

Seinäjoki University of Applied Sciences (SeAMK)

Şirketlerin ve organizasyonların uluslararası operasyonlarına odaklanan genel bir işletme resmi elde edersiniz. Küresel bir ortamda iş planlama, yürütme ve geliştirme kon ... [+]

Finlandiya'da uluslararası işletme yönetimi ve pazarlama eğitimi almak ister misiniz? Finlandiya eğitim sistemi yüksek kalitesi ile ünlüdür.

Uluslararası işlerde ilginç görevlere hazırlanmak için SeAMK , Seinäjoki Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde lisans derecesi alın. Tüm çalışmalar İngilizce olarak yapılmaktadır ve öğrenci değişimi için fırsatlar dünya çapında mevcuttur. Ayrıca Almanya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Litvanya, Rusya, Hollanda, Çin veya İspanya'daki ortak kurumlarımızla çift dereceli düzenlemelerden de yararlanabilirsiniz.

Ticaret ve Kültür Okulu, Frami Kampüsü Bölgesinde Seinäjoki'de merkezi bir konuma sahiptir. Ayrıca işbirliği şirketlerin çok sayıda SeAMK FRAMI alanda bulunabilir. Bu, bölgeyi, bölgedeki diğer bilim dallarından gelen yüksek teknoloji çözümleri ve sinerji ile ilham verici bir çalışma alanı yapar.... [-]

Finlandiya Seinäjoki
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
42 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Location address
Seinäjoki
University of Applied Sciences
P.O. Box 412
FI-60101

Visiting address:
Kampusranta 11, Frami F

Seinäjoki, 60320 FI
Social Media