Resmi açıklamayı okuyun

OAMK Eğitim

300'den fazla uluslararası derece öğrencisi de dahil olmak üzere 9.000'den fazla öğrenci, Oulu University of Applied Sciences (OAMK) eğitim için hayati ve yenilikçi bir yer olmasını sağlıyor.

OAMK çalışmalar, iş hayatına yöneliktir ve teorik çalışmaları profesyonel becerilerle birleştirir. Hem Finlandiya'da hem de uluslararası alanda çalışma hayatının ihtiyaçlarını karşılamak için son derece değerli profesyonelleri eğitiyoruz.

Üçü İngilizce öğretilen toplam 28 Lisans derecesi programımız var. Lisans programları, uzmanlık alanınızdaki en son geliştirme trendlerini takip etmek ve geliştirmek ve yaşam boyu öğrenim için kurmak için profesyonel bir uzman olarak çalışmak için ihtiyacınız olan beceri ve bilgiyi sağlar.

Oulu şehri olanaklarla dolu

Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( OAMK ), Finlandiya'nın uygulamalı bilimler en çekici üniversitelerinden biridir. Helsinki'den kuzeyde bulunan Oulu bölgesi, ülkenin en hızlı büyüyen bölgelerinden biridir. Helsinki'den sadece bir saatlik uçuş ve sizi doğrudan şehir merkezine götüren tren bağlantısı, Oulu şehrinin Güney Finlandiya'dan kolayca ulaşabildiğinden emin olabilir. 200.000 nüfuslu bölge, yenilikçi yüksek teknoloji endüstrileri, akademi, bilim, hizmetler ve kültürün önemli bir merkezidir.

Oulu, çok çeşitli serbest zaman aktiviteleri ve güzel doğasıyla mükemmel eğitim ve öğretim tesislerine sahiptir. Oulu bölgesi, hem Finlandiya hem de yurtdışından öğrenciler, öğretim üyeleri ve uzmanlar için canlı ve ilginç bir destinasyondur. Egzotik Lapland ve yürüyüş olanaklarından sadece birkaç saat uzaklıkta Oulu doğa severler için mükemmel bir yer yapar. Kış sezonunda Finlandiya'nın en büyük kayak merkezlerinden biri olan Ruka'ya günlük otobüs seferleri, herkesin karlı yamaçları ve kayak rotalarının keyfini çıkarmasını mümkün kılar.

Oulu hakkında eğlenceli gerçekler

  • Finlandiya eğitim sistemi, dünyanın en iyi eğitim sistemleri arasında yer almıştır.
  • Birkaç Finli başkan, Nobel Barış Ödülü sahibi Martti Ahtisaari de dahil olmak üzere Oulu'da eğitim yollarına başladı. OAMK , bu yüksek kaliteli eğitim mirasını sürdürmekten gurur duyuyor.
  • Oulu'nun geniş bir BİT uzmanlığı vardır. Şehir, birkaç yıl üst üste Akıllı Toplum Forumu tarafından yapılan en akıllı yedi topluluk arasında yer aldı.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BBA

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

Uluslararası İşletme veya DIB olarak adlandırdığımız diploma programı, uluslararası odaklı küçük ve orta ölçekli işletmelerin gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmı ... [+]

Uygulama 9-23 Ocak 2019

Öğrenim 8000 € / Akademik yıl

Burs mevcut

Uluslararası İşletme ya da DIB olarak adlandırdığımız diploma programı, yenilikçi uluslararası iş, satış ve pazarlama, yönetim veya girişimcilik alanlarında ilginç kariyer yolları aramak isteyen Finlandiyalı ve uluslararası öğrencilere yöneliktir.

Program, çok kültürlü bir öğrenme ortamında etkileşimi vurgular ve inisiyatif, etkileşim ve yeniliği teşvik eder. Program, öğrencilerin ulusal, örgütsel ve mesleki kültürler arasındaki farklılıkları değerlendirme becerilerini geliştirir. Derslere ve tartışmalara katılarak, grup çalışmaları yaparak, sunumlar yaparak, farklı projelerde ve örnek olaylarda ve ziyaret şirketlerinde yer alarak öğreniyorsunuz. Kursların birçoğu, yabancı ortak üniversitelerden gelen misafir öğretim görevlileriyle işbirliği içinde teslim edilir. İş hayatındaki yakın işbirliği öğrencilerin teoriyi uygulamaya koymasını mümkün kılar. Çalışmalar, öğrencilerin Finlandiya'da ve yurtdışında iş hayatı ile iletişim kurmalarını sağlayan pratik eğitimi içermektedir.... [-]

Finlandiya Oulu
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
42 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

İnsan hayatının her alanında bilgi teknolojisi gereklidir. BİT profesyonellerine duyulan ihtiyaç sürekli artmaktadır. Bir ICT mühendisi olarak çeşitli yazılım çözümlerini ... [+]

Bilgi Teknolojisinde Lisans Programı, BEng

Uygulama 9-23 Ocak 2019

Öğrenim 8000 € / Akademik yıl

Burs mevcut

BİT profesyonellerine duyulan ihtiyaç sürekli artmaktadır. Bir ICT mühendisi olarak çeşitli yazılım çözümlerini ve uygulamalarını tasarlayabilir ve gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, çalışma topluluğunuzun aktif bir üyesi olarak çalışabilir ve kendi mesleğinizi geliştirebilirsiniz.

Bilgi Teknolojisinde lisans programı web gelişimini vurgular. Çalışmalar yazılım geliştirme, web ve mobil uygulama teknolojileri ve IoT teknolojilerinden oluşmaktadır.... [-]

Finlandiya Oulu
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Welcome to Oulu University of Applied Sciences

OAMK
Address
Kotkantie 1 90250 Oulu
90250 Oulu, Finlandiya
web sitesi
Telefon
+358 20 611 0200