Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

OAMK Eğitim

300'den fazla uluslararası derece öğrencisi de dahil olmak üzere 9.000'den fazla öğrenci, Oulu University of Applied Sciences (OAMK) eğitim için hayati ve yenilikçi bir yer olmasını sağlıyor.

OAMK çalışmalar, iş hayatına yöneliktir ve teorik çalışmaları profesyonel becerilerle birleştirir. Hem Finlandiya'da hem de uluslararası alanda çalışma hayatının ihtiyaçlarını karşılamak için son derece değerli profesyonelleri eğitiyoruz.

Üçü İngilizce öğretilen toplam 28 Lisans derecesi programımız var. Lisans programları, uzmanlık alanınızdaki en son geliştirme trendlerini takip etmek ve geliştirmek ve yaşam boyu öğrenim için kurmak için profesyonel bir uzman olarak çalışmak için ihtiyacınız olan beceri ve bilgiyi sağlar.

Oulu şehri olanaklarla dolu

Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( OAMK ), Finlandiya'nın uygulamalı bilimler en çekici üniversitelerinden biridir. Helsinki'den kuzeyde bulunan Oulu bölgesi, ülkenin en hızlı büyüyen bölgelerinden biridir. Helsinki'den sadece bir saatlik uçuş ve sizi doğrudan şehir merkezine götüren tren bağlantısı, Oulu şehrinin Güney Finlandiya'dan kolayca ulaşabildiğinden emin olabilir. 200.000 nüfuslu bölge, yenilikçi yüksek teknoloji endüstrileri, akademi, bilim, hizmetler ve kültürün önemli bir merkezidir.

Oulu, çok çeşitli serbest zaman aktiviteleri ve güzel doğasıyla mükemmel eğitim ve öğretim tesislerine sahiptir. Oulu bölgesi, hem Finlandiya hem de yurtdışından öğrenciler, öğretim üyeleri ve uzmanlar için canlı ve ilginç bir destinasyondur. Egzotik Lapland ve yürüyüş olanaklarından sadece birkaç saat uzaklıkta Oulu doğa severler için mükemmel bir yer yapar. Kış sezonunda Finlandiya'nın en büyük kayak merkezlerinden biri olan Ruka'ya günlük otobüs seferleri, herkesin karlı yamaçları ve kayak rotalarının keyfini çıkarmasını mümkün kılar.

Oulu hakkında eğlenceli gerçekler

  • Finlandiya eğitim sistemi, dünyanın en iyi eğitim sistemleri arasında yer almıştır.
  • Birkaç Finli başkan, Nobel Barış Ödülü sahibi Martti Ahtisaari de dahil olmak üzere Oulu'da eğitim yollarına başladı. OAMK , bu yüksek kaliteli eğitim mirasını sürdürmekten gurur duyuyor.
  • Oulu'nun geniş bir BİT uzmanlığı vardır. Şehir, birkaç yıl üst üste Akıllı Toplum Forumu tarafından yapılan en akıllı yedi topluluk arasında yer aldı.

Konumlar

Oulu

OAMK

Address
Kotkantie 1
90250 Oulu

90250 Oulu, Finlandiya
Telefon
+358 20 611 0200