Resmi açıklamayı okuyun

OAMK Eğitim

300'den fazla uluslararası derece öğrencisi de dahil olmak üzere 9.000'den fazla öğrenci, Oulu University of Applied Sciences (OAMK) eğitim için hayati ve yenilikçi bir yer olmasını sağlıyor.

OAMK çalışmalar, iş hayatına yöneliktir ve teorik çalışmaları profesyonel becerilerle birleştirir. Hem Finlandiya'da hem de uluslararası alanda çalışma hayatının ihtiyaçlarını karşılamak için son derece değerli profesyonelleri eğitiyoruz.

Üçü İngilizce öğretilen toplam 28 Lisans derecesi programımız var. Lisans programları, uzmanlık alanınızdaki en son geliştirme trendlerini takip etmek ve geliştirmek ve yaşam boyu öğrenim için kurmak için profesyonel bir uzman olarak çalışmak için ihtiyacınız olan beceri ve bilgiyi sağlar.

Oulu şehri olanaklarla dolu

Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( OAMK ), Finlandiya'nın uygulamalı bilimler en çekici üniversitelerinden biridir. Helsinki'den kuzeyde bulunan Oulu bölgesi, ülkenin en hızlı büyüyen bölgelerinden biridir. Helsinki'den sadece bir saatlik uçuş ve sizi doğrudan şehir merkezine götüren tren bağlantısı, Oulu şehrinin Güney Finlandiya'dan kolayca ulaşabildiğinden emin olabilir. 200.000 nüfuslu bölge, yenilikçi yüksek teknoloji endüstrileri, akademi, bilim, hizmetler ve kültürün önemli bir merkezidir.

Oulu, çok çeşitli serbest zaman aktiviteleri ve güzel doğasıyla mükemmel eğitim ve öğretim tesislerine sahiptir. Oulu bölgesi, hem Finlandiya hem de yurtdışından öğrenciler, öğretim üyeleri ve uzmanlar için canlı ve ilginç bir destinasyondur. Egzotik Lapland ve yürüyüş olanaklarından sadece birkaç saat uzaklıkta Oulu doğa severler için mükemmel bir yer yapar. Kış sezonunda Finlandiya'nın en büyük kayak merkezlerinden biri olan Ruka'ya günlük otobüs seferleri, herkesin karlı yamaçları ve kayak rotalarının keyfini çıkarmasını mümkün kılar.

Oulu hakkında eğlenceli gerçekler

  • Finlandiya eğitim sistemi, dünyanın en iyi eğitim sistemleri arasında yer almıştır.
  • Birkaç Finli başkan, Nobel Barış Ödülü sahibi Martti Ahtisaari de dahil olmak üzere Oulu'da eğitim yollarına başladı. OAMK , bu yüksek kaliteli eğitim mirasını sürdürmekten gurur duyuyor.
  • Oulu'nun geniş bir BİT uzmanlığı vardır. Şehir, birkaç yıl üst üste Akıllı Toplum Forumu tarafından yapılan en akıllı yedi topluluk arasında yer aldı.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BBA

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

Finlandiya'da veya yurtdışında heyecan verici bir kariyer yapmak ister misiniz? Kendinizi çok kültürlü bir çalışma ortamında çalışırken görebiliyor musunuz ve çalışmaları ... [+]

İşletme, Uluslararası İşletme Lisans

Başvuru 8-22 Ocak 2020

Öğrenim 8000 € / Akademik yıl

Burs mevcut

BBA derecesi ne hakkında?

Uluslararası İşletmecilik veya DIB olarak adlandırdığımız lisans programı, yenilikçi uluslararası ticaret, satış ve pazarlama, yönetim veya girişimcilik konularında ilginç kariyer yolları aramak isteyen hem Finli hem de uluslararası öğrencilere yöneliktir. Program çok kültürlü bir öğrenme ortamı içindeki etkileşimi vurgular ve inisiyatif, etkileşim ve inovasyonu teşvik eder.

Program, öğrencilerin ulusal, örgütsel ve meslek kültürleri arasındaki farklılıkları değerlendirme becerilerini geliştirir. Derslere ve tartışmalara katılarak, grup çalışması yaparak, sunum yaparak, farklı projelere katılarak ve örnek olay incelemeleri yaparak ve şirketleri ziyaret ederek öğrenirsiniz. Kursların çoğu, yabancı ortak üniversitelerden gelen misafir öğretim üyeleri ile işbirliği içinde verilmektedir. Çalışma hayatıyla yakın işbirliği, öğrencilerin teoriyi uygulamaya koymalarını mümkün kılar. Çalışmalar, öğrencilerin Finlandiya'da ve yurtdışında iş hayatıyla ağ kurmalarını sağlayan pratik eğitimi içermektedir.... [-]

Finlandiya Oulu
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
42 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

Oulu BİT teknolojisi ve yenilikleriyle tanınır. Bu aynı zamanda Mühendislik Fakültesi'ndeki teknoloji alanında da görülebilir. Yazılım geliştirme becerileri ve işletme bi ... [+]

Bilgi Teknolojisinde Lisans Programı, BEng

Başvuru 8-22 Ocak 2020

Öğrenim 8000 € / Akademik yıl

Burs mevcut

BEng derecesi neyle ilgili?

BİT profesyonellerine duyulan ihtiyaç sürekli artmaktadır. Bir bilişim mühendisi olarak çeşitli yazılım çözümleri ve uygulamaları tasarlayıp gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, çalışma toplumunuzun aktif bir üyesi olarak çalışma ve kendi mesleğinizi geliştirme yeteneğiniz de vardır. Bilgi Teknolojisi lisans programı web geliştirme vurgulamaktadır. Çalışmalar, yazılım geliştirme, web ve mobil uygulama teknolojileri ve IoT teknolojilerinden oluşmaktadır.... [-]

Finlandiya Oulu
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

OAMK
Address
Kotkantie 1 90250 Oulu
90250 Oulu, Finlandiya
web sitesi
Telefon
+358 20 611 0200