Humak University of Applied Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ceviz Kabuğundaki Humak

Humak University of Applied Sciences yüksek öğrenimin gelişimi ve çalışma dünyasının modernizasyonu ile uğraşmaktadır. Öğrencilere kariyer yolunda hizmet veren ve profesyonel iş ortaklarını kendi etkinliklerini geliştirirken destekleyen araştırma, geliştirme ve inovasyonun yanı sıra yeni yüksek öğretim türlerine de katkıda bulunuyoruz.

Finlandiya'daki uzmanlık alanlarımızdaki en büyük eğitimci ve RDI kurumuyuz. Güçlü yönlerimiz Gençlik çalışması ve topluluktur; Organizasyon çalışması, çalışma toplulukları ve entegrasyon; Sözlü ve sözlü erişilebilirlik ve Kültürel yönetim ve aktarım .

Ülke genelinde eğitimin kullanılabilirliğini ve güçlü bir uzmanlık kümesini - yüksek kaliteli operasyonların ön şartı - Humak, bölgesel olarak merkezi, ancak operasyonel olarak entegre ülke çapında bir ağ aracılığıyla faaliyet göstermektedir.

Humak, Suomen Humanistinen Ammattikorkeakoulu Oy'a aittir. Bizimle birlikte çalışan 1.500 öğrencimiz ve 130 civarında profesyonelimiz var.

Sponsored by Google ChromebooksBrooke Cagle / Unsplash

Humak Bilgisini Paylaşan Bir Topluluktur

Humak, çalışmalarını mevcut ortaklarıyla yoğunlaştırmak istiyor ve aktif olarak yeni ortaklıklar kuruyor. Humak bir topluluktur ve faaliyetleri bilgi ve uzmanlığı açık bir şekilde paylaşmaya ve çeşitli ağlar aracılığıyla işbirliği içinde yeni bilgiler üretmeye dayanmaktadır.

İşbirliği ve ortak süreçler gelecekteki çözümlerin tahmini, inovasyonu ve gelişimi için bir platform oluşturur. Öğrenciler geliştirme çalışmaları ile yakından ilgilidir ve Humak personeli, ortaklarımızın kullanımı ve yararına yönelik süreçlere kendi uzmanlıklarını getirir.

Humak'ın Gücü

122316_humak-strategy-strengts-expertise.jpg

Finlandiya ve yabancı üniversiteler ile güçlü ortaklıklar arıyoruz. Güçlü yanlar yetkinliğimize dayanmakta ve profilimizi somutlaştırmakta ve faaliyet alanlarımızın en üst seviyesini vurgulamaktadır. Güçlü yönleri, operasyonlarımızın stratejik gelişimini yönlendirir. Güçlü yanlar, daha güçlü yetkinlik kümeleri ve uzmanlığı yaratır ve ayrıca ortaklıklarımızın yönetimine rehberlik eder.

  • Gençlik çalışması ve topluluk: Gençlerle yüzleşme becerilerini üretiyoruz
  • Organizasyon çalışması, iş toplulukları ve entegrasyon: İş topluluklarının işlevselliğini, rekabetçiliğini ve ortak gelişimini geliştiririz.
  • Sözlü ve dilsel erişilebilirlik: Dilbilimsel erişilebilirliği destekleyen mesleki beceri ve teknolojinin gelişimine katılıyoruz.
  • Kültürel yönetim ve taşıma: Katılımı destekleyen bir faaliyet olarak kültürel yönetim becerilerini geliştirir, kültürel ve sanatsal yapımlar ve hizmetler için dijital ortamlar geliştiririz.

Faaliyetlerimizde iş dünyası ve sınai yaşamın yetkinlik şartlarının göz önünde bulundurulduğunu garanti eden güç alanlarımızın sınırlarından yükselen yeni, gelişmekte olan sektörler: Yeni katılımcılar (ait olma ve marjinalleşme hissini azaltıyoruz), Yeni topluluk ( ağ temelli yönetim ve rehberliği teşvik ediyoruz), İletişim uzmanlığı (kültürel azınlıkların çeşitliliğini ve bilgisini karşılamayı teşvik ediyoruz), İnsan haklarını ve eşitliği (toplumsal eşitliği teşvik ediyoruz).

Degerlerimiz

  • Birbirimize saygı duyuyoruz.
  • Açığız.
  • Birlikte başarılı oluruz.
  • Yenilediğimiz ve yenilendiğimiz şekilde cesuruz.

Konumlar

Helsinki

Address
Ilkantie,4
00400 Helsinki, Finlandiya