Resmi açıklamayı okuyun

Humak University of Applied Sciences

İnsan Bağlantıları Ağı

Humak University of Applied Sciences yüksek öğrenimin gelişimi ve çalışma dünyasının modernizasyonu ile uğraşmaktadır. Öğrencilere kariyer yolunda hizmet veren ve profesyonel iş ortaklarını kendi etkinliklerini geliştirirken destekleyen araştırma, geliştirme ve inovasyonun yanı sıra yeni yükseköğretim tiplerinin oluşturulmasına katkıda bulunuyoruz.

Finlandiya'daki uzmanlık alanlarımızdaki en büyük eğitimci ve RDI kurumuyuz. Güçlü yönlerimiz Gençlik çalışması ve topluluktur; Organizasyon çalışması, çalışma toplulukları ve entegrasyon; Sözlü ve sözlü erişilebilirlik ve Kültürel yönetim ve aktarım .

Ceviz Kabuğundaki Humak

Humak University of Applied Sciences örgütsel faaliyetler ve gençlik çalışmaları, iş topluluğu gelişimi, kültürel yönetim ve yaratıcı endüstrilerde girişimcilik ve tercümanlık sektörlerinde uzmanlığın geliştirilmesinde uzmanlaşmış, yüksek profilli, ülke çapında bir uygulamalı bilimler üniversitesidir. Finlandiya'daki sektörlerimizdeki en büyük aktörüz.

Humak'ın en önemli özelliği liberal yetişkin eğitimi ve sivil toplum örgütlerinde sahip olduğu derin kökleri ve mülkiyetidir. Humak, ülke çapında, üniversite düzeyinde uzman eğitim ve araştırma, geliştirme ve inovasyon faaliyetlerini dar ama sosyal açıdan önemli alanlarda sağlama ihtiyacı üzerine kurulmuştur.

Ülke genelinde eğitimin kullanılabilirliğini ve güçlü bir uzmanlık kümesini - yüksek kaliteli operasyonların ön şartı - Humak, bölgesel olarak merkezi, ancak operasyonel olarak entegre ülke çapında bir ağ aracılığıyla faaliyet göstermektedir.

Humak, Suomen Humanistinen Ammattikorkeakoulu Oy'a aittir. Bizimle birlikte çalışan 1.500 öğrencimiz ve 130 civarında profesyonelimiz var.Sponsored by Google Chromebooks Brooke Cagle / Unsplash

Humak Bilgisini Paylaşan Bir Topluluktur

Humak, çalışmalarını mevcut ortaklarıyla yoğunlaştırmak istiyor ve aktif olarak yeni ortaklıklar kuruyor. Humak bir topluluktur ve faaliyetleri bilgi ve uzmanlığı açık bir şekilde paylaşmaya ve çeşitli ağlar aracılığıyla işbirliği içinde yeni bilgiler üretmeye dayanmaktadır.

Eğitim, inovasyon ve hizmet süreçlerimizi ortaklarımızla paylaşmak ve böylece bir ağda birlikte eğitim, öğrenim ve yeni bilgilerin geliştirilmesini sağlamak ve profesyonel sektörün kullanımı için bilgiyi sorunsuz bir şekilde aktarmak amacımızdır.

İşbirliği ve ortak süreçler gelecekteki çözümlerin tahmini, inovasyonu ve gelişimi için bir platform oluşturur. Öğrenciler geliştirme çalışmaları ile yakından ilgilidir ve Humak personeli, ortaklarımızın kullanımı ve yararına yönelik süreçlere kendi uzmanlıklarını getirir.

Humak, tüm Finlandiya'da ve ayrıca uluslararası alanda kendi alanlarına hizmet eden ulusal bir uzmanlık kümesidir.

Humak'ın vizyonu, adil ve ortak bir Finlandiya'nın gelişimini yapan uluslararası ve sosyal bir üniversite olmaktır. Misyonumuz katılım, sosyal refah ve topluluk sağlamaktır. Alanlarımızda bilgi, yetkinlik ve uzmanlık yaratıyoruz.

Humak'ın Gücü122316_humak-strategy-strengts-expertise.jpg

Finlandiya ve yabancı üniversiteler ile güçlü ortaklıklar arıyoruz. Güçlü yanlar yetkinliğimize dayanmakta ve profilimizi somutlaştırmakta ve faaliyet alanlarımızın en üst seviyesini vurgulamaktadır. Güçlü yönleri, operasyonlarımızın stratejik gelişimini yönlendirir. Güçlü yanlar, daha güçlü yetkinlik kümeleri ve uzmanlığı yaratır ve ayrıca ortaklıklarımızın yönetimine rehberlik eder.

  • Gençlik çalışması ve topluluk: Gençlerle yüzleşme becerilerini üretiyoruz
  • Organizasyon çalışması, iş toplulukları ve entegrasyon: İş topluluklarının işlevselliğini, rekabetçiliğini ve ortak gelişimini geliştiririz.
  • Sözlü ve dilsel erişilebilirlik: Dilbilimsel erişilebilirliği destekleyen mesleki beceri ve teknolojinin gelişimine katılıyoruz.
  • Kültürel yönetim ve taşıma: Katılımı destekleyen bir faaliyet olarak kültürel yönetim becerilerini geliştirir, kültürel ve sanatsal yapımlar ve hizmetler için dijital ortamlar geliştiririz.

Faaliyetlerimizde iş dünyası ve sınai yaşamın yetkinlik şartlarının göz önünde bulundurulduğunu garanti eden güç alanlarımızın sınırlarından yükselen yeni, gelişmekte olan sektörler: Yeni katılımcılar (ait olma ve marjinalleşme hissini azaltıyoruz), Yeni topluluk ( ağ temelli yönetim ve rehberliği teşvik ediyoruz), İletişim uzmanlığı (kültürel azınlıkların çeşitliliğini ve bilgisini karşılamayı teşvik ediyoruz), İnsan haklarını ve eşitliği (toplumsal eşitliği teşvik ediyoruz).

Degerlerimiz

  • Birbirimize saygı duyuyoruz.
  • Açığız.
  • Birlikte başarılı oluruz.
  • Yenilediğimiz ve yenilendiğimiz şekilde cesuruz.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Humak University of Applied Sciences

Finlandiya'daki macera eğitiminde lider yükseköğretim kurumu olan Humak University of Applied Sciences eğitim alın. Topluluk eğitimci çalışmaları, macera ve açık hava eği ... [+]

Fin takımadalarından kutup Laponyasına yolculuk Açık Hava ve Macera Eğitiminde Lisans Derecesi Lisans Beşeri Bilimler 210 ECTS Topluluk Eğitimcisi, Macera ve Açık Hava Eğitimi

Finlandiya'daki macera eğitiminde lider yükseköğretim kurumu olan Humak University of Applied Sciences eğitim alın.

Topluluk eğitimci çalışmaları, macera ve açık hava eğitimi konusunda uzmanları eğitiyor. Macera ve açık hava eğitimi, deneysel ve faaliyet temelli öğrenme metodolojisine dayanır ve bireylerin, grupların ve toplulukların büyümesini, gelişmesini, refahını ve ajansını desteklemeyi amaçlar.

Çalışmaların temeli olarak, göller, deniz, ormanlar gibi çok yönlü otantik öğrenme ortamlarında, Laponya'nın çöllerinde ve çöllerinde uygulanan çok disiplinli bir teorik çerçevedir. Çalışmalar sırasında öğrenciler, farklı hedef gruplar için güvenli macera eğitim süreçleri planlamayı ve yürütmeyi ve macera eğitim etkinliklerini değerlendirmeyi ve geliştirmeyi öğrenirler.... [-]

Finlandiya Helsinki
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
42 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku