Resmi açıklamayı okuyun

Neden HELBUS ?

HELBUS , Finlandiya'da 2012 yılında kurulan özel bir iş okulu. İngiltere'nin Northampton Üniversitesi ile olan ortaklığı sayesinde Northampton Üniversitesi tarafından verilen işletme ve yönetim alanında lisans ve yüksek lisans dereceleri sunuyor. Ayrıca, Birleşik Krallık'ın en büyük akreditasyon kuruluşu olan Pearson tarafından akredite edilmiş iki yıllık bir nitelik olan Yüksek Ulusal Diploma'yı da sunmaktadır. Bu iş eğitimi, Finlandiya'da tamamen teslim edilir ve size uluslararası iş alanında kariyer yapmak için gereken temel becerileri ve bilgiyi geliştirme fırsatı sunar. Uluslararası iş dünyasında bir kariyerle ilgileniyorsanız, web sitemizi keşfedin ve HELBUS size neler sunabileceğini düşünün!

Uluslararası yönelim

HELBUS programlar tamamen İngilizce olarak verilmektedir. Ziyaret eden eğitmenlerimiz on iki ülkedeki prestijli üniversitelerden geliyor ve sizi global olarak düşünmeye itecek. Öğrenciler derslerde aktif olarak yer alırlar, böylece iletişim ve sunum becerilerini geliştirir, işverenlerin değeri yüksek olur. HELBUS eğitmenlerinin% 80'inden fazlası doktora HELBUS ve hepsinin kendi uzmanlık alanlarındaki profesyonellerin yanı sıra çok çeşitli öğretim deneyimi vardır.

Bireysel odak ve verimli öğrenme metodolojisi

HELBUS nispeten küçük bir sınıf büyüklüğüne ve öğrenci oranına sahiptir. Öğreniminiz, öğrencilerin tam zamanlı lisans programında üç hafta boyunca tek bir konu üzerinde çalıştıkları modüler bir kurs yapısı ile optimize edilir. İlerleme sabittir ve bırakma oranlarımız geleneksel çalışma yöntemlerini kullanan okullardaki oranlardan daha düşüktür.

Küresel fırsatlara adım atmak

HELBUS , öğrencileri uluslararası iş dünyasında kariyerlerine hazırlar. Müfredat, 21. yüzyılda işverenlerin ihtiyaç duyduğu beceri ve bilgiyi vurgulamaktadır. Ek olarak, öğrenciler eleştirel düşünme, problem çözme ve etkileşim gibi önemli kişisel becerileri öğrenirler.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

HELBUS

HELBUS Helsinki İşletme Okulu'nda, şimdi uluslararası bir çevrede okurken lisans ve yüksek lisans derecesini İşletme ve Yönetim alanında kazanabilirsiniz. ... [+]

HELBUS Helsinki İşletme Okulu'nda, şimdi uluslararası bir çevrede okurken lisans derecenizi İşletme ve Yönetim Alanında derece ile kazanabilirsiniz. Finlandiya'da en heyecan verici lisans işletme eğitimini sunduğumuza inanmamızın birçok nedeni var. İşte bunlardan sadece birkaçı:

Öğrenci deneyimi, öğrencilerimiz için kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi sağlamayı amaçlayanların özüdür. Personelimiz güler yüzlüdür ve başvuru sahiplerinden mezuniyet ve mezunlara yönelik etkinliklere kadar akademik yolculuklarında öğrencileri desteklemekten gurur duymaktadır.Kurslar, çoğu doktora ve uzmanlık alanlarında geniş bir öğretim deneyimine sahip olan ilham veren uluslararası öğretim fakültesi ekibimiz tarafından verilmektedir. Öğrenme ortamımız ilgi çekici ve etkileşimlidir ve düşüncelerinize meydan okumayı ve gelecekteki tüm çabalarınız için güveninizi oluşturmayı amaçlar.Finlandiya'da okuyacak olsanız da, derecenizi (İngiltere'deki meşhur bir üniversite olan Northampton Üniversitesi'nden (UoN), 13. yüzyıldan kalma köklü bir üniversite olan Northampton Üniversitesi'nden (UoN) alacaksınız. UoN, mezunlarının son beş yılda% 95 istihdam edilebilirlik oranını elde etmekten gurur duymakta ve Birleşik Krallık'ta Mükemmel Mükemmel Öğretim Öğretimi için Altın bir standart kazanmıştır.Tüm çalışmalar size uluslararası alanda kariyer için sağlam bir temel sağlayacak olan İngilizce olarak teslim edilir ve değerlendirilir.Çalışma programı çok yoğundur, ancak çalışmalarınızda düzenli bir ilerleme görebileceksiniz. Tüm lisans tamamlamak için altı dönem alacaktır. Akademik yıl başına üç dönem olduğu için, tam zamanlı programda üç yıllık çalışmaları tamamlamak sadece iki takvim yılı alacaktır. Bu, karşılaştırılabilir programların programlama hızına kıyasla oldukça hızlıdır.Normalde, devlet üniversiteleri iki yıllık bir çalışmadan sonra herhangi bir yeterlilik sunmamaktadır. HELBUS , HELBUS uluslararası eğitiminize devam etmeden önce, iki yıl süren çalışmaların ardından (Yüksek Ulusal Diploma) ilk uluslararası tanınmış diplomayı HELBUS .İlk iki yılı haftada beş gün sınıflarla tam zamanlı modda ya... [-]
Finlandiya Helsinki
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
HELBUS

Bu program, daha önceki çalışmalarınızı tamamlamanıza ve bir takvim yılından daha az bir sürede tam bir diploma derecesi kazanmanıza olanak tanır. ... [+]

İki yıl süren işletme çalışmalarını başka bir üniversitede tamamladınız mı? Ya da, işinizde Yüksek Ulusal Diploma veya benzeri bir yeterlilik elde ettiniz mi ve üniversite diploması almak mı istiyorsunuz?

Finlandiya'da HELBUS verilen İşletme ve Yönetim Yüksek Lisans Programı (3.) final HELBUS İngiltere'deki Northampton BA (Hons) BA final programına HELBUS . Bu program, daha önceki çalışmalarınızı tamamlamanıza ve bir takvim yılından daha az bir sürede tam bir diploma derecesi kazanmanıza olanak tanır. Aşağıdaki durumlarda kabul edilme ihtimaliniz yüksek:

Daha Yüksek Bir Ulusal Diploma Tamamlandı (Pearson, ABE, NCC) veyaİşletme Hazırlık Derecesi veya eşdeğeri, veyaiki yıllık üniversite düzeyinde ticari çalışmalara sahip olmak (Northampton Üniversitesi onayı gerekir), veIELTS 6.0 veya TOEFL 550/213 veya eşdeğeri İngilizce yeterlilik.... [-]
Finlandiya Helsinki
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Strömberginkuja 3
00380 Helsinki, Finlandiya