Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

EUAS

1992'de kurulan Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS) , Estonya'daki en büyük özel üniversitedir. 1.600 öğrencimiz bizi pazar lideri yapıyor, ancak istediğimiz gibi odaklanmamıza ve öğrencilerimize yakın olmamıza izin veriyor. Öğrenmenin yapıldığı uygulamalı müfredatlarımızla gurur duyuyoruz; iş dünyasından ortak ağımız, hem çevik başlangıçlar hem de yerleşik endüstri liderleri; ve yalın organizasyonumuz çalışma deneyimini olabildiğince sorunsuz kılmaya yöneliktir. EUAS 5000'den fazla mezunu olan bir mezunlar ağı var.

 • İş dünyasındaki öğretim görevlilerini ve danışmanlarını ziyaret eden bir ağ aracılığıyla yarının girişimcilik eğilimleri hakkında fikir veriyoruz.
 • EUAS müfredatı girişimcilik yaratıcılığına ve uygulanabilir işletme becerilerine odaklanmıştır.
 • EUAS , Estonya'nın Tallinn kentinde, Ülemiste şehrinin kalbinde, 'Kuzey'in Silikon Vadisi' olarak adlandırılan inovasyon kampüsü.

EUAS seçiminde öğrencilerin yararları

 • Uygun fiyata yüksek kaliteli Avrupa eğitimi
 • Rusça derece programları sunan çok az sayıda Avrupa üniversitelerinden biri
 • Tallinn'de bulunan, genellikle dünyadaki en kaliteli yaşam şehirleri arasında sayılmaktadır.
 • Hem İngilizce hem de Rusça konuşanlar için Tallinn'de mükemmel sosyal yaşam
 • Ülemiste Şehri ve ötesinde harika başlangıç ve iş fırsatları
 • Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika'dan küresel bir öğrenci ailesi

Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS) İçin En Çok Arasında Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS) beş göze çarpıyor.

 • EUAS , dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle uluslararası bir üniversitedir . Öğrencilerimiz Estonca, İngilizce ya da Rusça dillerinde eğitim alma seçeneğine sahiptir. Müfredatımız sınırlar ötesi kurumsal ortaklarla senkronize olarak geliştirilmiştir ve öğretim elemanlarımız
 • Küçük ancak odaklandık , kayıt olma ve günlük bürokrasiyi en aza indirgiyoruz ve bulunduğumuz yere dikkatimizi veriyoruz - öğrencilerimize mümkün olan en iyi girişimcilik eğitimi veriyoruz. 1600 öğrencimiz bizi Estonya'da özel yüksek öğrenimin pazar lideri yapıyor.
 • Girişimciler tarafından ve (gelecekteki) girişimciler için girişimci bir üniversiteyiz . EUAS , insanları hataların yanı sıra başkalarının başarısından değerli dersler çıkarmaya çalışırız. Öğrencilerimize ziyaretleri boyunca konferanslar, düzenli gayri resmi buluşmalar ve stajlar şeklinde çalışmaları boyunca iş dünyası ile yoğun temaslar sunuyoruz. Ortalama olarak mezunlarımız büyük Estonya devlet üniversiteleri olan Tallinn Üniversitesi veya Tartu Üniversitesi'nden mezun olanlardan daha fazla kazanmaktadır.
 • Avrupa'nın doğru başlangıç noktalarından biri olan Tallinn'de, doğru ekibi bulma, doğru ürünü şekillendirme, fon toplama ve fikrinizi yerine getirme fırsatlarını yakaladık . İntrapreneurial bir kariyere duyulan özlemler için, Ülemiste Şehri'ndeki "Kuzey Silikon Vadisi" adlı inovasyon kampüsündeki çeşitli yüksek değerli endüstrilerden gelen iyi komşularımız ve stajyer ortaklarımızdan başka bir yere bakmayın.
 • Kolayca erişilebilir ve düşük maliyetli konum. Estonya, dünyanın herhangi bir yeriyle iyi bir bağlantıya sahiptir ve yaşam masrafları (konaklama, yemek, ulaşım) örneğin İskandinavya ve Birleşik Krallık'tan çok daha makuldür. Hiç zorlanmadan ve daha eğlenceli, tüm dünyanın fırsatları.

  EUAS , bir sonraki büyük şeyin peşinde olan, insanları yönlendiren bir üniversite.

Konumlar

Talin

Estonian Entrepreneurship University of Applied Sciences

Address
Suur-Sõjamäe 10a
11415 Talin, Harju İlçesi, Estonya
Telefon
+372 610 1900