Indonesia International Instutite for Life Sciences (i3L)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yaşam Bilimleri Endonezya Uluslararası Enstitüsü (i3L) Uluslararası yüksek öğretim kurumu yani kendi ana direklerinden altı çalışma programları ile yaşam bilimi odaklanmıştır Biyomedikal, biyoinformatik, Bioentrepreneurship, biyoteknoloji, Gıda BilimleriVe Gıda Teknolojisi. i3L Ayrıca öğrencinin laboratuar faaliyetleri atama yapmak veya araştırma aktivitesinde içerebilir uydu araştırma ve ileri laboratuar imkanları vardır. Akademi, araştırma ve sanayi işbirliği bir teklik noktası oluşturur katılan üçlü sarmalı kavramı tarafından desteklenen i3L Endonezya önde gelen uluslararası yaşam bilimi kurum olarak. i3L yer almaktadır Cakarta, Başkenti Endonezya. Üst ulusal ve uluslararası akademik ve idari personel ile işgal, i3L Onların lisans programı, staj veya yaz staj programı yürütmek için Uluslararası öğrencilere destek ve eğitim faaliyetleri ve programın sürdürülebilirliğine katkıda bulunabilir.

i3L Yeni bilgi, iş yaratma becerileri uygulama yönleri üzerinde güçlü bir odak vardır ve yetkinlik var gerçek hayat uluslararası araştırma projelerinde öğrencilerin katılımı, sanayi, dil ve kültür eğitimi ticaret, araştırma ve yenilik, öğrenci maruz kalma ve gezi için yolları diğerleri arasında, ve kaliteli yaşam deneyimleri.

10 Neden sen i3L katılmalısınız

Top Kalite Öğrenme Ortamı - Özel tasarımlı derslikler, laboratuvarlar ve araştırma merkezleri, her bölgede eşsiz dünya çapında state-of-the-art olanaklarla donatılmıştır. Araştırma Liderlik - i3L fakülte Endonezya herhangi bir tür başka araştırma merkezi daha yayın ve atıf vardır. En Akademik Ortaklıklar - i3L öğrencilerin yurtdışında eğitim programları için gitmek ve uluslararası lider yaşam bilimleri üniversitelerinde akranları ile araştırma işbirliği katılabilirler. Girişimcilik ve Yenilik Focus - Bir yenilik odaklı bir i3L eğitimin tüm bölgelerine yerleşik ve öğrenciler geleneksel bilgelik meydan ve yeni fikirlerin formülasyonunda müdahil olmaya teşvik edilmektedir. i3L Bilim Parkı - i3L Bilim Parkı, başarılı girişimcilik için sağlayacak uzman tavsiyeleri ve sermaye kaynakları ile yetenekli öğrencileri bağlanır. Uluslararasılaşma - i3L uluslararası fakülte, akademik ortaklıklar ve Endonezya'da araştırma işbirlikleri en yüksek numarası vardır. Endüstriyel Entegrasyonu - i3L tüm öğrenciler eğitimin bir parçası olarak gerçek endüstriyel projelerle meşgul. Küresel Kariyer Beklentiler - Öğrenciler i3L en küresel bağlı kariyer merkezi aracılığıyla uluslararası kariyer yerleştirme için eşsiz bir fırsat var. Kişiselleştirilmiş Pedagojik Yaklaşım - i3L öğrenciler kişiselleştirilmiş sınıflarda bizim en kaliteli öğretim ile etkileşim ve harmanlanmış öğrenme ve küresel bağlı derslik dahil olmak üzere son pedagojik yaklaşımları kullanmaktadır. Bütünsel Öğrenme - i3L öğrenciler, uluslararası düşünce liderleri tarafından tartışmaya ve diyalektiği, kamu politikası girişi ve çeşitli konuk dersler içerir dışı etkinlikler yoluyla sınıf dışında bina becerileri meşgul.

Endonezya ve Jakarta Hakkında Büyüleyici Endonezya

Endonezya, Güneydoğu Asya'daki en büyük ülkesidir. Gelişmekte olan bir ülke olarak, Endonezya 250 milyon nüfusa sahip. Birden fazla 17,508 adalar ve Endonezya plajları ve ada tatil bir dizi dünyanın en uzun sahilleri birine sahip olan dünyanın en büyük takımada gibi.

Endonezya, en az 300 etnik gruptan oluşan 6.000 yaşadığı adalar 1,8 milyon km2 alana yayılmış. Bu da Hindu, Budist, İslam ve Avrupa sömürgeci etkilerle bileşik bir kültürel çeşitlilik oluşturur.

Endonezya yakın uyum içinde ultra kırsal dünyanın herhangi bir büyük şehirlere ultra modern karşılaştırılabilir doğanın unsurları ile değişen yaşam tarzlarına zengin bir diziye ev sahipliği yapmaktadır.

Endonezya Ekonomisinin Dönüşümü:

Endonezya ekonomisinin zorlu ve heyecan verici dönüşümü karşı karşıya 2015 - 2015 Bölgesel ekonomik entegrasyon (ASEAN Ekonomik Topluluğu)

Endonezya Bugün 2030

Sıralama Dünya Ekonomisi

  1. 7.

    Sınıf Tüketmek 45 Milyon 135 Milyon

    Şehirler / GSYİH Nüfus / 74% 53% / 86% 71%

    Yetenekli Çalışanlar 55 Milyon 113 Milyon

    Pazar Fırsatları 0,5 $ Trilyon 1,8 $ Trilyon

Canlı Cakarta - Endonezya Ulusal ve İşletme Sermayesi heyecan verici mega kente hoş geldiniz! Şehrimize ve Endonezya'ya özgü birçok kültürel çıkarlarını korurken, Cakarta Endonezya başka yerlerde daha fazla kültür, eğlence, alışveriş ve gezi sunan yayılan kozmopolit bir şehirdir. 650'den fazla sq.km (410 sq mil) bir alana yayılır.

ekonomi, finansal hizmet, ticaret ve imalat büyük ölçüde bağlıdır. 2009 yılında nüfusun% 13 US $ 10,000 (Rp 108.000.000) aşan kişi başına düşen geliri vardı. Resmen Cakarta değil bir şehir değil, Endonezya'nın başkenti olarak özel statüsü olan bir ildir. Bu kadar herhangi bir başka Endonezyalı eyaleti gibi uygulanır.

Konumlar

Bandung

Indonesia International Institute for Life-Sciences (i3L)

Address
Indonesia International Institute for Life Sciences
Jl. Pulomas Barat Kav 88

13210 Bandung, Batı Java, Endonezya
Telefon
+62 21 29567888