Triatma Mulya Stenden

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Stenden Üniversitesi Hoşgeldiniz

Akredite Hollandalı BBA Dereceleri (Hollanda eğitim dünyanın en iyileri arasında sıralanır)

Genellikle acil istihdam sağlayan; Stajlar (ABD, BAE, Cruise gemileri Dünya, örneğin) Ücretli

5 Ülkelerinde 8 Stenden kampüsleri, Hollanda'da bir yıl çalışma

Uluslararası Öğrenciler ve personel, kişisel koçluk ve kariyer gelişimi

Misyon

Öğrencilerin, personel ve çevre topluluklarda potansiyeli ortaya

Vizyon

Daha iyi bir dünya yaratmak için hizmet veren

Stenden

Amacımız çok kültürlü ortamlarda ve hızlı değişen pazar yerlerinde yer almaya hazır otantik liderler ve problem çözen, haline genç profesyoneller geliştirmektir. Kişisel rehberlik ve pratik öğrenme üzerinde güçlü bir odak Stenden sunulan eğitim programları önemli bir rol oynar. Ayrıca, kendinize en iyi şekilde ve ufkunu genişletmek için güçlü olmak, bir birey olarak kendinizi geliştirmek için birçok fırsat verilecektir.

Stenden University Bali, 2009 yılında kurulan ve Uygulamalı Bilimler, 100'den fazla farklı milletten ile 11.000 'den fazla öğrenci ile küresel bir üniversite haline geldi eğitimde deneyim, 100 yılı aşkın bir Hollandalı kamu kurumunun Stenden Üniversitesi parçası oldu Bali kendi kampüsleri, Hollanda, Güney Afrika, Katar ve Tayland. Bizim küresel ağı size ufku genişletmek için yurtdışında program bölümlerini incelemek için birçok fırsat sunar. Stenden University Bali tüm konular dünyanın farklı bölgelerinden gelen öğretim üyeleri tarafından İngilizce olarak öğretilir. Öğrencilerimiz gerçekten çok kültürlü bir çalışma ortamı yaratarak, milletten bir karışımını temsil etmektedir.

Uluslararası Yükseköğretim Stenden University Bali 'Seçiminiz' yapmak için 12 Neden!

Hollanda'da bir yıl çalışma Endonezya'nın Hayır - Bali çalışma. 1 turizm Ekonomik öğrenim ücreti Kampüse yakın, güvenli ve uygun fiyatlı kaliteli konaklama (İngilizce tam öğretilen) Hollandalı müfredat Yüksek kaliteli, pratik öğrenme ortamı (örneğin; Alila Hotels and Resorts) Akredite Hollandalı BBA derecesi (Hollandalı eğitim dünyanın en iyileri arasında sıralanır) Kişisel koçluk ve kariyer geliştirme genellikle acil istihdam önde gelen ücretli staj (Dünya çapında, örneğin, ABD, BAE, Cruise gemileri), 5 farklı ülkeden 8 Stenden kampüs siteleri Uluslararası öğrenci ve personel Yenilikçi probleme dayalı öğrenme kavramı

Kampüs ve Tesisler

Stenden University Bali kampüs adasında, oteller, restoranlar ve dükkanlar çoğunluğu bulunabilir ana turizm alanının güney bölgesinde yer almaktadır. kampüs birçok eğitim kurumları bulunduğu bir mahallede, Dalung sessiz bir bölgede yer almaktadır. Seminyak ve Canggu plajları sadece kampüs 20 ila 30 dakika uzaklıktadır. kampüsünde Eğer atmosfer gibi bir dost, aile ile keyifli, profesyonel çalışma ortamında kabul edilecektir. Bali dayalı olarak değil, sadece size dünyanın en popüler turistik yerlerinden birinde çalışma fırsatı verir, ama aynı zamanda onun çarpıcı doğası ve eşsiz Hindu din ile, ilham verici bir ortam sunuyor. Bunun üzerine, Bali deneyim ve yaşamak için nispeten güvenli ve uygun fiyatlı bir yer olacak en hoş yerlerinden biri olarak kabul edilir.

Stenden University Bali profesyonel öğrenme için gereken tüm state-of-the-art tesisleri vardır:

Konferans salonu; sınıf odaları Toplantı odası (PBL oda) Bilgisayar laboratuvarı Kütüphane (ve dijital kütüphane) Şarap tadımı laboratuvarı Dış lounge alanı; Kantin meditasyon odası

Tüm odalar klimalı ve kablosuz internet erişimi kampüs genelinde var. Öğrencilerimiz ve personel gerçekten çok kültürlü bir çalışma ortamı yaratarak, milletten bir karışımını temsil etmektedir.

Öğrenci hayatı

Stenden okurken, neden deneyiminizi genişletmek ve ders dışı faaliyetler katılarak becerilerini geliştirmek değil? Öğrenci Temsilci Konseyi üyesi olmak ve örgüt ve liderlik becerilerini geliştirmek ve diğer öğrenciler (partiler, futsal, geziler, vs.) için her türlü aktiviteleri düzenlemek. pazarlama ve iletişim yer alıyor fantezi ya, niye fuar ve etkinlikler aracılığıyla Stenden teşvik Pazarlama Departmanı yardımcı Stenden Promosyon Ekibi katılamaz. Bizim uluslararası öğrenci ve personel toplumda yer almak 15 farklı milletlerden olan!

Çalışma Başlangıç ​​Haftası

Yeni öğrenciler için bir çalışma başlatın Haftası düzenlemek. Bu diğer öğrenciler, kampüs ve eğitim yöntemlerini tanımak için bir giriş hafta; eğlenceli bir ekip kurma faaliyetleri, fieldtrips ve atölye her tür katılarak. tanıtım haftalık programın başlamasından bir hafta önce başlar, bu yüzden bu büyük bir fırsat kaçırmamak için zamanında Bali gelmesi emin olun! dahil hiçbir ekstra maliyeti vardır.

Konumlar

Denpasar

Address
Triatma Mulya Stenden
Jl. KubuGunung, BanjarTegal Jaya,
Dalung, Kuta Utara Badung,
Bali

80361 Denpasar, Bali, Endonezya