VIA University College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

VIA University College , uygulamalı bilimlerin bir üniversitesi olarak da bilinen Danimarka'nın en büyük ve en uluslararası üniversite üniversitesidir ve 3 , 500'ü dünyanın dört bir yanından uluslararası öğrenci olan toplam 19.000 öğrencisi vardır.

İnovasyon ve girişimciliğe odaklanmamız, bize 2014, 2018 ve 2019 yıllarında Danimarka'nın önde gelen girişimci yüksek öğrenim kurumu ödülü verdi.

Merkez Danimarka Bölgesini, öğrencilerin programlar ve fakültelerde buluştukları dinamik ve disiplinler arası bir ortamla karakterize edilen toplam sekiz modern kampüsle kapsıyoruz.

VIA işletme, inşaat, tasarım ve mühendislik alanlarında çeşitli İngilizce derece programları sunar .

Akreditasyon

VIA , bir ERASMUS kiralama belgesinin sertifikalı sahibidir. Avrupa Yüksek Öğretimde Kalite Güvence Derneği (ENQA) üyesiyiz ve Çin Halk Cumhuriyeti'nden bir Yeterlilik Belgesi alıyoruz. VIA ayrıca Danimarka'nın Chartered Mimari Teknoloji Uzmanları Enstitüsü (CIAT) tarafından onaylanmış tek kurumudur.

Farklı Bir Öğretim Tarzı

İskandinavya'nın yükseköğretime yaklaşımı, mezunlarımızı yetiştirdiğimiz mesleklere derinlemesine dayanıyor.

Öğrenciler en son teorileri ve yöntemleri öğrenir, araştırma ve inovasyon faaliyetlerine katılır ve uygulamalı eğitim yoluyla uygulamalı deneyim kazanırlar.

Öğrencileri, öğretim görevlilerine ve personele kolay erişim ile fikir alışverişinde bulunmaya ve paylaşmaya teşvik ediyoruz. Küçük sınıflar, simülasyon temelli eğitim ve e-öğrenme sunuyoruz.

Sanal Açık Evimize Katılın

Yılda iki kez, VIA University College sizleri, çalışanlarımızı ve kurumumuzu hemen hemen tanışmaya davet ettiğimiz açık ev deneyimini size getiriyor.
Burada VIA , programlarımız hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve Danimarka'daki çalışma seçenekleri, finans veya yaşam ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.
Tr adresini ziyaret edin . VIA .dk / sanal açık evKonumlar

Herning

Address
VIA University College
Campus Herning
Birk Centerpark 5
DK-7400 Herning
Denmark

7400 Herning, Danimarka

Horsens

VIA University College - Campus Aarhus C

Address
VIA University College
Campus Horsens
Chr. M. Oestergaards Vej 4
DK-8700 Horsens
Denmark

8700 Horsens, Danimarka
Telefon
+45 87 55 00 10

Aarhus

Address
VIA University College
Campus Aarhus C
Ceresbyen nr. 24
DK-8000 Aarhus C

8000 Aarhus, Danimarka