Resmi açıklamayı okuyun

VIA University College , uygulamalı bilimler üniversitesi olarak da bilinen Danimarka'nın en büyük ve en uluslararası üniversite üniversitesidir ve 2.500'ü dünyanın dört bir yanından uluslararası öğrenci olan 18.500 öğrencisi vardır.

İnovasyon ve girişimciliğe odaklanmamız, hem 2014 hem de 2018'de Danimarka'nın önde gelen girişimci yüksek öğrenim kurumu ödülü verdi.

Eğitim programlarımız eskilerin yanı sıra yeni mesleklere de hitap etmektedir ve programlarımız Danimarka'daki yüksek standart eğitim için uzun bir geleneğe aittir. Programlarımızdan bazıları 100 yıldan daha eski ve bu nedenle ünlü Danimarka refah toplumunu şekillendirmede ve geliştirmede katkı sağlayan bir faktör olmuştur.

Merkez Danimarka Bölgesini, öğrencilerin programlar ve fakültelerde buluştukları dinamik ve disiplinler arası bir ortamla karakterize edilen toplam sekiz modern kampüsle kapsıyoruz.

VIA aşağıdaki alanlarda 40 derecelik programlar sunmaktadır - İngilizce'nin neredeyse yarısı -
Animasyon
Yapılı çevre

dizayn
Mühendislik
Film

Programlarımızın gücü, araştırmaya dayalı teorik öğretimin pratik yerleştirmeler ve klinik eğitim ile birleşimi olmaya devam etmektedir. Amacımız, Danimarka'da ve uluslararası alanda, toplumun karşılaştığı zorluklara çözümler bulmak için profesyonel uygulamaların geliştirilmesine yardımcı olmaktır.

14355_6.760_Billeder_studieportal_Billedudvalg_19.jpg

Akreditasyon

VIA , bir ERASMUS kiralama belgesinin sertifikalı sahibidir. Avrupa Yüksek Öğretimde Kalite Güvence Derneği (ENQA) üyesiyiz ve Çin Halk Cumhuriyeti'nden bir Yeterlilik Belgesi alıyoruz. VIA ayrıca Danimarka'nın Chartered Mimari Teknoloji Uzmanları Enstitüsü (CIAT) tarafından onaylanmış tek kurumudur.

Farklı Bir Öğretim Tarzı

İskandinavya'nın yükseköğretime yaklaşımı, mezunlarımızı yetiştirdiğimiz mesleklere derinlemesine dayanıyor.

Öğrenciler en son teorileri ve yöntemleri öğrenir, araştırma ve inovasyon faaliyetlerine katılır ve uygulamalı eğitim yoluyla uygulamalı deneyim kazanırlar.

Öğrencileri, öğretim görevlilerine ve personele kolay erişim ile fikir alışverişinde bulunmaya ve paylaşmaya teşvik ediyoruz. Küçük sınıflar, simülasyon temelli eğitim ve e-öğrenme sunuyoruz.

14350_6.760_Billeder_studieportal_Billedudvalg_14.jpg

R,

Araştırma, geliştirme ve girişimcilik programlarımızın bütünleşik parçalarıdır. Birkaç yıl boyunca, VIA , inovasyon faaliyetlerine katılan öğrencilerin% 25'i ile Danimarka'daki en girişimci üniversite kurumu seçildi.

21 araştırma merkezimiz, uygulama odaklı, multidisipliner ve kapsamı giderek artan uluslararası projeler yürütmektedir. Ulusal ve uluslararası araştırma projelerine katılıyor, liderlik yapıyor ve alanında tercih edilen bir ortak olmaya çalışıyoruz.

14349_6.760_Billeder_studieportal_Billedudvalg_4.jpg

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

VIA University College

Moda Tasarım lisans programı, bir AP derecesi ve BA kontör olarak yapılandırılmış İngilizce olarak öğretilen 3 yıllık bir tam zamanlı programdır. Moda Tasarımı programı, ... [+]

Kısa Tanıtım

Moda Tasarım lisans programı, bir AP derecesi ve bir BA kontör olarak yapılandırılmış İngilizce olarak öğretilen 3 yıllık bir tam zamanlı programdır.

Moda Tasarım programı sizi atama süreçlerini ele almanıza ve materyallerinizi güvenle seçmenize yardımcı olur. Moda endüstrisi için yenilikçi tasarımlar oluşturmak üzere trend araştırması ve analizi ile çalışmayı öğreneceksiniz. Tabii ki, program aynı zamanda vizyonuna sadık kalmanıza yardımcı olmak için çalıştığınız şirketin kimliğini akılda tutmanızı sağlayacaktır. Fikir üretme ile yaratıcı ve görsel olarak çalışma ve grafiksel sunum materyali hazırlamada yetkinlikler kazanacaksınız. Hepsi yüksek seviyede.... [-]

Danimarka Herning
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
7 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
VIA University College

4½ yıllık lisans programı, öğrencileri endüstride olduğu kadar endüstride de kariyer için hazırlayan İngilizce olarak öğretildi. ... [+]

Kısa Tanıtım

Uluslararası kariyer fırsatlarınızı geliştirmek için mühendislik ve işletmeyi birleştirin! Global Business Engineering, İngilizce dilinde öğretilen ve Danimarkalı ve uluslararası öğrencilerin canlı bir ortamında yer alan 4½ yıllık bir tam lisans profesyonel Mühendislik Lisans programıdır. Mezun olarak, teknik ve ticari konularla ilgili bilgileri birleştirebilecek ve dünya çapında çalışmak için gerekli dil ve iletişimde küresel becerilere sahip olacaksınız. Bu kombinasyon Global Business Engineer'ı gerçekten eşsiz kılıyor. Çalışmalar sırasında, teknik çözümlerin nasıl tasarlanıp uygulanacağını ve ayrıca ürünlerin nasıl pazarlanacağını ve satılacağını öğreneceksiniz. Piyasa analizleri, ürün geliştirme vb. Yoluyla, alıcı davranışını etkileyebilecek kültürel faktörleri de öğreneceksiniz. Program İngilizce olarak Campus Horsens ve Campus Aarhus C'de verilmektedir.... [-]

Danimarka Aarhus Horsens
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4.5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
VIA University College

İklim lisans programı ... [+]

Kısa Tanıtım

İklim lisans programı

Mezun bir tedarik mühendisi olarak, kamu hizmet kuruluşlarında, danışmanlık mühendisliği firmalarında, müteahhit firmalarında veya kamu sektöründe çalışabilirsiniz.

Temiz su ve atık su işleme eksikliğinin, yetenekli mühendisler gerektiren büyüyen bir küresel zorluk olduğu yurtdışında çalışmak için birçok fırsatınız olacak.

Program Campus Horsens'te gerçekleşiyor.

İçerik ve Yapı

Program yedi yarıyılda düzenlenmiştir ve tüm yarıyıllarda, yarıyıl boyunca öğretilen farklı konuları final projesinde birleştiren disiplinlerarası bir proje üzerinde çalışacaksınız. Proje çalışması becerilerinizin bir dönemden diğerine gelişim gösterdiğini göreceksiniz.... [-]

Danimarka Horsens
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
7 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
VIA University College

3½ yıllık Lisans programı, yapılı çevrede teknik uzmanlık ve yönetime odaklanarak İngilizce olarak öğretilir. ... [+]

Kısa Tanıtım

İnşaat Mühendisliği lisans programı, yapısal hesaplamaları, çizimleri, zemin mekaniğini, yük hesaplamalarını vb. Yönetmeniz için gereken beceri ve bilgileri size veren, İngilizce dilinde verilen 3 yıllık bir tam zamanlı bir programdır.

Programın esnekliği ve seçmeli derslerin çeşitliliği, sizi arzulanan bir kariyer için hazırlayacak bireysel bir derece yaratmanıza izin verir.

İnşaat Mühendisliği, yapılı çevrenin tasarlanması, inşası, işletilmesi ve iyileştirilmesini içeren uluslararası bir meslektir. İnşaat Mühendisleri, binaları, hava ve deniz limanlarını, su tedarik sistemlerini, atık arıtma sistemlerini, karayolu ve demiryolu ağlarını ve köprüleri gibi tesisleri planlamak, tasarlamak, inşa etmek ve bakımını yapmak için teknik uzmanlık ve yönetim becerileri sağlar - etkiyi azaltmak için sürdürülebilir bir şekilde Çevrede. Bu program Campus Horsens'te gerçekleşir.... [-]

Danimarka Horsens
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3.5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
VIA University College

3 business yıllık Lisans programı, küresel iş ortamlarında değer zincirlerinin nasıl analiz edileceği, iyileştirileceği ve geliştirileceğine odaklanarak İngilizce olarak ... [+]

Kısa Tanıtım

Değer Zinciri Yönetimi 3½ yıllık tam derece programı İngilizce olarak öğretilir ve öğrencileri iş ve endüstri alanında kariyer için hazırlar. İşletmelerin hammadde olarak girdi alma şeklini yönetmek, çeşitli işlemlerle hammaddelere değer katmak ve ayrıca nihai ürünleri müşterilere satmak için gereken beceri ve bilgileri kazanacaksınız. Bu, küresel iş ortamlarında değer zincirlerinin analizi, geliştirilmesi ve inovasyonu yoluyla elde edilir. Program Campus Horsens'te ve Campus Aarhus C'de gerçekleşiyor.

İçerik ve Yapı

Değer Zinciri Yönetimi programının amacı, size malların üretimi ve pazarlanmasına yol açan süreçler ağına genel bir bakış sağlamaktır. Bu süreçlere genel bir bakış açısıyla bakmayı öğreneceksiniz.... [-]

Danimarka Horsens Aarhus
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3.5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
VIA University College

3½ yıllık Lisans programı, fikir üretmeye, yeni ürünler geliştirmeye ve tasarlamaya odaklanarak İngilizce öğretti. ... [+]

Kısa Tanıtım

3½ yıllık tam lisans programı İngilizce olarak verilmektedir. Makine Mühendisi hem yaratıcı hem de mühendislik becerileri gerektiren bir süreç olan fikirler yaratır, yeni ürünler geliştirir ve tasarlar . Sosyal ve ekonomik koşulların yanı sıra işle ilgili ve çevresel koşulların bilgisi de önemlidir. Bu program Campus Horsens'te gerçekleşir.

İçerik ve Yapı

Makine Mühendisliği, profesyonelce yönlendirilmiş ve yapılandırılmış yedi dönemlik bir programdır; böylece program süresince, endüstri, otomasyon, enerji ve çevre alanındaki şirketler ile yakın işbirliği içinde proje temalarıyla çalışacaksınız.

Bu programın 5. yarıyılında, Danimarka'da veya yurtdışında uluslararası bir şirkette çalışmayı içeren bir işe yerleştirme süresi boyunca pratik deneyim kazanma şansına sahip olacaksınız.... [-]

Danimarka Horsens
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3.5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
VIA University College

İngilizce öğretilen 3 yıllık lisans programı, öğrencileri dünya çapındaki satış ve pazarlama işlerine hazırlar. ... [+]

Kısa Tanıtım

Lisans Uluslararası Satış ve Pazarlama Yönetimi Programı, İngilizce olarak verilen yedi dönemlik bir programdır. Program uygulamalı bilime dayanmaktadır ve size uluslararası pazarlama ve satışa odaklanan işletme, ekonomi, organizasyon ve yönetim, iletişim, kültür ve işletme hukuku alanlarındaki konuları bir arada sunmaktadır. Program, proje çalışması ve geniş bir şirket yelpazesinden vaka çalışmaları ile teoriyi pratikle birleştirir. Ayrıca, program, her biri 12 haftalık 2 ayrı işe yerleştirme dönemi içerir. Yerleştirme dönemlerinin amacı, sizi bir iş ortamında çalışma deneyimi ile donatmak ve size gerçek hayattaki iş sorunları ve sorunlarına derinlemesine odaklanma fırsatı vermektir. Program Campus Horsens'te gerçekleşiyor.... [-]

Danimarka Horsens
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3.5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
VIA University College

Malzeme Bilimi Mühendisliği bölümündeki lisans programı, moda ve mobilya sektöründe malzeme ve üretim süreçleriyle çalışmanıza olanak tanıyan, İngilizce dilinde yazılmış, ... [+]

Kısa Tanıtım

Malzeme Bilimi Mühendisliği bölümündeki lisans programı, moda ve mobilya sektöründe malzeme ve üretim süreçleriyle çalışmanıza olanak tanıyan, İngilizce dilinde yazılmış, 3 yıllık bir tam zamanlı bir programdır. Yeni ve yenilikçi malzemeler hakkında uzman bilgisine sahip olursunuz ve modern işleme teknolojisine ilişkin bilgileri edinebilirsiniz.

Bunun dışında, modern işleme teknolojisine dair bir iç görü elde edersiniz, böylece üretim şirketlerinde teknikler, ürün tasarımı, ürün geliştirme süreci, ekonomi ve üretim konularında optimizasyon unsurlarının bir parçası olabilirsiniz.

Program mühendislik eğitim programları ile işbirliği içinde Herning gerçekleşir VIA ve Herning'de Aarhus Üniversitesi (AÜ Herning).... [-]

Danimarka Herning
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
7 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
VIA University College

Moda ve Mobilyada Markalama ve Pazarlama Yönetimi alanında lisans programı, İngilizce olarak bir AP derecesi ve BA kontör olarak yapılandırılmış 3 yıllık bir tam zamanlı ... [+]

Kısa Tanıtım

Moda ve Mobilyada Markalama ve Pazarlama Yönetimi alanında lisans programı, İngilizce olarak bir AP derecesi ve BA kontör olarak yapılandırılmış 3 yıllık bir tam zamanlı programdır.

Pazarın değişen doğasını ve bir markaya nasıl ticari bir boyut kazandırılacağını ve hedef kitlenin bunu duymaktan kaçınmamasını sağlayacağınızı öğreneceksiniz. Ana sayfalardan açık hava reklamlarına kadar farklı pazarlama kanallarını kullanmayı ve ilgili kanalların markanın pazarda doğru yeri bulmasına nasıl yardımcı olduğunu öğreniyorsunuz.

Öğretim, moda ve yaşam tarzı şirketleri ile ilgili davaların ve gerçek meselelerin bir kombinasyonunu içerir.... [-]

Danimarka Herning
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
7 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
VIA University College

3 yıllık bir lisans programı, inşaat projelerinin tasarım, planlama ve uygulamalarına odaklanarak İngilizce olarak öğretildi. ... [+]

Kısa Tanıtım

Mimari Teknoloji ve İnşaat Yönetimi lisans programı , İngilizce öğretilen 3 yıllık bir tam zamanlı bir programdır. İnşaat projelerinin tasarım, planlama ve uygulaması konusunda geniş bilgi edineceksiniz. Program ayrıca bir veya daha fazla profesyonel alanda uzmanlaşma fırsatı sunuyor. Sürdürülebilirlik ve enerji verimli tasarım ve inşaat programda çok önemli bir rol oynamaktadır. Program Campus Horsens'te veya VIA Aarhus'taki bölümünde gerçekleştirilir. Lisans derecesi veya benzer bir diplomaya sahip öğrenciler, iki yılda bir lisans derecesini tamamlayabilir.

İçerik ve Yapı

Program, her yarıyıl inşaat projelerinin tasarımı, planlanması ve uygulanması gibi ilgili tüm unsurların anlaşılmasını sağlayan bir temayı kapsayan yedi yarıyılda düzenlenmiştir. Öğrenme süreci, hem bireysel olarak hem de gruplar halinde gerçekleştirilecek çok disiplinli projelerle birlikte teoriyi kapsar. Teori dersleri ve sınıflar, her dönemin başında daha yüksek bir yoğunluğa sahip olurken, daha sonraları proje odaklı olma eğilimindedir. Bu programın 5. yarıyılında, bir uzmanlık seçmelisiniz, 6. yarıyıl işe yerleştirme döneminde pratik deneyim kazanma fırsatı sağlar. Son 7. yarıyılda, final lisans projesini yazacaksınız.... [-]

Danimarka Horsens Aarhus
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3.5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
VIA University College

İngilizce öğretilen 3 yıllık lisans programı, öğrencilere bilgi sistemlerini yönetmeleri için gereken bilgi ve becerileri sağlar. ... [+]

Kısa Tanıtım

Yazılım Teknolojisi Mühendisliği Programı, İngilizce olarak öğretilen 3 yıllık bir tam lisans programıdır. Geleceğin eğitimi, öğrencilere bugünün ve yarının şirketlerinde bilgi sistemlerini yönetmek için gereken bilgi ve becerileri kazandırmaktır. Bu program size bilgi teknolojisi, mikroişlemciler ve web teknolojileri ile birlikte günümüzde şirketlerin BT ile çalışma şekilleri hakkında bilgi verecektir. Program Campus Horsens'te gerçekleşiyor.

İçerik ve Yapı

Program genel olarak Yazılım Geliştirme kapsamında teorik dersler ve proje çalışmaları, elektronik cihazların programlanması, gerçek zamanlı programlama, bilgisayar ağları, nesnelerin interneti, oyun tasarımı, web tasarımı, artırılmış ve sanal gerçeklik, veritabanı teknolojisi, büyük veri ve bulut bilişim.... [-]

Danimarka Horsens
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3.5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

VIA - The movie (English)

Address
VIA University College Campus Herning Birk Centerpark 5 DK-7400 Herning Denmark
7400 Herning, Danimarka
VIA University College - Campus Aarhus C
Address
VIA University College Campus Horsens Chr. M. Oestergaards Vej 4 DK-8700 Horsens Denmark
8700 Horsens, Danimarka
web sitesi
Telefon
+45 87 55 00 10
Address
VIA University College Campus Aarhus C Ceresbyen nr. 24 DK-8000 Aarhus C
8000 Aarhus, Danimarka