University College of Northern Denmark

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kuzey Danimarka Üniversitesi (UCN), eğitim, geliştirme, uygulamalı araştırma ve yenilik alanlarında çalışan Danimarka Yüksek Öğrenim Kurumu'dur. UCN, sağlık ve sağlık, sosyal bilgiler ve eğitim, teknoloji ve iş, eğitim ve yaşam boyu öğrenmede aktiftir. Tam lisans programlarında 10 000'den fazla öğrencimiz ve daha yüksek ve ileri eğitim ve öğretim alan 8.000'i aşkın part-time öğrencimiz var. Bölgesel bir kurum olarak, Danimarka'nın kuzey kesiminde hizmet veriyoruz.

UCN, iş, sanayi, kamu sektörü ve meslek örgütleriyle uzun zamandır bağlantı halindedir ve Danimarka'nın profesyonel yüksek öğrenim üniversitesi olmanın taahhüdü, mezunlarımızın işverenlerin ilk tercihi olabilmeniz için bizim aracımızdan faydalanmanız demektir.School

Ne yapmak istiyorsan, yoksa henüz tam olarak emin değilseniz, fırsatlarınızı artırmak ve mutlu ve başarılı bir gelecek kariyeri yolunda size yardımcı olmak için her şeyi yapacağız.

İş Dünyasından Misafirperverliğe, BT Teknolojisine ve İnşaat Yönetiminden programlarımızın her biri, işverenlerin aradıkları becerileri geliştirmeye yönelik olarak tasarlanmıştır. Uygulamalı yönetim becerilerine odaklanırız, yani sadece teorileri öğretmekle kalmamakta ayrıca uygulamada gerçek hayatta karşılaşılan gerçek zorluklarla ilgili nasıl kullanılacağını biliyoruz . UCN, öğretim programlarımızı organize etmek için deneyimli iş adamlarıyla yakından çalışır.
School - indoor

İş dünyasında veya sektörde pratik deneyim size iş aramaya başladığınızda gerçek bir avantaj sağlar, kariyeriniz için ihtiyaç duyduğunuz becerileri geliştirme fırsatı vererek, tüm programlarımızda iş ilişkileri ve zorunlu stajlar sunarız ve böylece istihdam edilebilirliğini artırır ve girişimcilik.

UCN, iş hayatına hızlı erişim ihtiyacı duyan öğrencilere profesyonel akademik programlar sunmaktadır. Hedeflerimize modern bir öğretim yaklaşımı , yüksek kaliteli öğrenme olanakları ve kararlı personel ve öğrencilerle ulaşıyoruz.

UCN'nin kapısı, dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası öğrencilerin yanı sıra Danimarkaca'ya da açıktır. İngilizce olarak tamamen öğretilen 19 program sunuyoruz.
Students

UCN, sizin ve kariyeriniz için var!

Konumlar

Aalborg

Address
University College of Northern Denmark, Sofiendalsvej 60, Aalborg SV
9200 Aalborg, Danimarka