Resmi açıklamayı okuyun

Truemax akademiye hoşgeldiniz

3D CGI ve animasyon ince bir denge gerektirir sanat ve teknoloji arasında bir karışımıdır. Bu film ve oyun sanayide gibi reklam ve diğer endüstrilerde hem de kullanılır. 1998 yılından bu yana Truemax Akademisi şimdi ve gelecekte - kısa kurslar yanı sıra iyi eğitimli çalışanlar için sanayinin ihtiyaçlarını hedefleyen bir 3 yıllık eğitim hem de 3D CGI ve animasyon öğretim konusunda uzmanlaşmıştır. 3D CGI & animasyon Truemax akademisi 1998 yılında kurulmuş ve eğitim kursları programları daha sonra geliştirdiği üst düzey kalitede beri oldu.

Biz dünyanın her yerinden gelen öğrenci kabul. Amacıyla, eğitim profesyonel seviyede mümkün olduğu kadar yüksek olması emin olmak için Biz Danimarka Ulusal Film Okulu ile işbirliği, DADIU, EUCROMA yanı sıra çok sayıda diğer okul ve meslek. Truemax akademi bireysel ihtiyaçlarına göre çeşitli 3D grafik dersleri yanı sıra çizim ve dersler vermektedir.

Kalkınmanın ön planda - ve olmalıdır - Biz iyi eğitmenleri ve öğretmenleri, uzman ve yaratıcı uzmanları sunuyoruz. Misafir öğretim üyesi ve öğretim gibi Pixar, DreamWorks, ILM, EA ve Walt Disney Company gibi uluslararası üretim şirketlerinden Dünyanın en iyi 3D sanatçılar ve uzmanlar bazıları şunlardır

Uzun vadeli programlar ve kısa kurslar

Danimarka merkezli, Truemax akademi geliştirir ve şimdi sanayinin taleplerini ve iş dünyasını düzgün eğitimli çalışanlar için, hem de karşılamak amacıyla ve ileride 3D bilgisayar grafikleri ve animasyon uzun vadeli eğitim programları yanı sıra kısa kurslar sunuyor .

3D sanayi ile işbirliği içinde

Eşsiz dersler ve programlar televizyon, film, oyun geliştirme ve iş dünyasının temsilcilerinden oluşan bir örgün eğitim komitesi ile yakın işbirliği içinde sürekli geliştirilme aşamasındadır.

Bizim programlar ve kurslar Avrupa'nın en iyi bazı olarak kabul edilir. Bunun sonucu olarak, daha fazla uluslararası öğrenciyi çeken tutun. Buna ek olarak, bizim eğitim tutmak up-to-date, eğitim komitenin ve 3D-sanayi içinde bizim geniş profesyonel ağı yardımıyla. Tüm bu bizim öğrencilerine en iyi eğitimi vermeyi hedefliyoruz yansıtır.

Truemax Misyon & Vizyon academys

Birleştirmek ve sanat ve teknoloji arasındaki denge, yaratıcı ve sanatsal öğrencilere kariyer fırsatları sunmak için. Korumak ve sürekli eğitim komitesi ile yakın işbirliğini geliştirmek. Çekmek ve eğitmen olarak en iyi uluslararası yaratıcı ve profesyonel 3D sanatçılar kullanmaya devam etmek. 3D bilgisayar grafikleri ve en yüksek kalitede animasyon oluşturmak için hırs yerine getirmek.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları: