Resmi açıklamayı okuyun

Niels Brock'un bir parçası olan Kopenhag İşletme Fakültesini tanıyın. Niels Brock'un tarihi 130 yıldan daha eski. Danimarka'daki en büyük eğitim kurumu tarafından sunulan hikaye, değerler, organizasyon ve eğitimler hakkında bilgi edinin.

115397_20180620_NielsBrock_Copenhagenlife_204.jpg

Kopenhag İşletme Fakültesi Hakkında

Uzun lafın kısası…

Niels Brock yıllardır buralarda bulunuyor, ancak bu işletme okulumuzu geliştirmemize ve yenilememize engel değil. Biz sadece bırakıp rutine devam etmeyi reddediyoruz. Bunun yerine, eğitim yöntemlerimizdeki en son bilgi ve teknolojileri geliştirmeye ve dahil etmeye devam etmeye çalışıyoruz. On yıllara dayanan gelenekleri yeni yöntemlerle birleştirmek, öğrencileri kariyerlerinde bir sonraki adıma hazırlayan ve onlara kurumsal dünya için doğru yetkinlikleri sağlayan sağlam ve çağdaş bir eğitim ile sonuçlanır.

Temel değerler

Niels Brock olarak, entelektüel ve bilimsel gelişim için bir iklim yaratmayı hedefliyoruz. Çeşitlilik ve katılım, en yüksek kalibreli bir işletme eğitimi sunmamızı sağlayan anahtarlardır. Niels Brock, üniversitede farklı bir temsil, çeşitli bakış açıları ve geçmişe dayanan bir topluluk ve üniversiteye bağlı tüm bireylerde karmaşık kimlikleri kabul etmek de dahil olmak üzere her boyutta çeşitliliğe kendini adamıştır. Niels Brock, çeşitli öğrenci, fakülte, personel ve yönetim kurulu üyeleri nedeniyle kurumun daha güçlü olacağına inanmaktadır. Niels Brock, ulusal köken, cinsiyet, yaş, sosyoekonomik sınıf, etnik köken, dini inanç, cinsel yönelim ve engellilik durumlarına bakmaksızın yüksek öğrenim topluluğumuza katılmak ve geliştirmek isteyen tüm bireylere değer vermektedir.

Misyon ve vizyon

Niels Brock, Danimarka iş dünyasına gerekli rekabet yeterliliklerini sağlayan ilgili eğitim fırsatları sunmak için çaba göstermektedir.

Misyon

Niels Brock olarak, ilgili eğitim fırsatlarını geliştirirken ve sunarken iddialı ve ısrarcı olmayı taahhüt ediyoruz:

  • Danimarka iş dünyasına doğru yetkinlikleri sağlamak
  • Bireysel öğrenciler için fırsatları optimize eder.

Bu Niels Brock'un Danimarka'nın rekabet gücüne katkısıdır.

115401_20180620_NielsBrock_Copenhagenlife_146.jpg

Vizyon

Niels Brock'un tutkusu, Danimarka'daki en uluslararası ve yenilikçi işletme fakültesi olmaktır - öğrencilerin öğrenme sürecini optimize eden ve kolaylaştıran çalışanlarımız için tanınmıştır.

Yasal Durum ve Akreditasyonlar

Niels Brock Copenhagen Business College , Devletin Mesleki Eğitim ve Öğretim ve Konsolidasyon Yasası uyarınca onaylı mesleki lise eğitim ve öğretim programları sunan resmi olarak onaylanmış bir Danimarka meslek kolejiydi. 12 Kasım 2969, 2017

Niels Brock, uluslararası eğitim veren bir okul olarak çalışmaktadır.

  • Deicesfort Üniversitesi, Leicester, İngiltere ile bir franchise anlaşması
  • Middlesex Üniversitesi, Londra, İngiltere ile bir Franchise anlaşması
  • Amerikan Bağımsız Üniversiteler ve Okullar Akreditasyon Kurumu (ACICS) tarafından Akreditasyon

Amerikan Lisans Programı; İşletme BSc, İşletme içinde Danimarka Lisans Derecesi ile karşılaştırılabilir olarak kabul edilmektedir. Sonuç olarak, İşletme Yüksek Lisans mezunları Danimarka kurumlarında lisansüstü programlarına başvurabilirler. Daha fazlasını buradan okuyun:

Lütfen, Niels Brock's BSc Programında (ACICS tarafından onaylanmış) başka bir kuruma kabul edilmek üzere kazanılan kredileri uygulamanın, yalnızca öğrencinin başvurduğu üniversite veya kolej tarafından verilen bir karar olduğunu lütfen unutmayın. Niels Brock, Lisans Programında kazanılan kredilerin aktarılabilirliği ile ilgili hiçbir beyanda bulunmaz.

Niels Brock - Kopenhag İşletme Fakültesi, her yıl bir dizi değerlendirme ve akreditasyon belgesi sunmaktadır. Öğrencilerin mümkün olan en iyi eğitim ve öğretimi almalarını sağlamak istiyoruz. Akreditasyonlarımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yetkilendirilmiş üye, ACICS

Niels Brock Copenhagen Business College , Niels Brock Copenhagen Business College Lisansı Amerikan Lisans derecesini almak için Bağımsız Kolejler ve Okullar Akreditasyon Konseyi tarafından onaylanmıştır. Bağımsız Kolejler ve Okullar Akreditasyon Konseyi (ACICS), Amerikan Yüksek Öğretim Akreditasyonu Konseyi ve Amerikan Eğitim Bakanlığı * tarafından ulusal (Amerikan) tanınmış bir akreditasyon kurumu olarak listelenmiştir. ACICS tarafından onaylanmış programlar için değerlendirmelerimizi, katalogumuzu ve CAR'ı burada bulabilirsiniz.

* Eğitim Bakanlığı ACICS'in tanınmasını Aralık 2016'dan Nisan 2018'e kadar durdurdu.

115400_NielsBrock_SunnyCopenhagen035.jpg

Fakülte

Copenhagen Business College, Kopenhag'ın tam kalbinde, ana istasyon Nørreport, ana alışveriş caddeleri ve ünlü liman "Nyhavn" dan birkaç adım uzaklıktadır. Fakülte binası yakın zamanda yenilenmiş klasik bir üniversite binasındadır.

Akademik alanlarında lider olmasının yanı sıra, öğretim üyelerimizin birçoğu analistler, yöneticiler, danışmanlar, girişimciler, yatırımcılar, danışmanlar, yönetim kurulu üyeleri, yazarlar ve yöneticiler olarak iş tecrübesine de sahiptir.

Toplantı odaları

Grup çalışması için bir toplantı odası rezervasyonu yapmak istiyorsanız, Ön Büro ile iletişime geçin.

Kütüphane ve Açık Öğrenme Merkezi

Uluslararası Öğrenciler İçin Kütüphane ve Açık Öğrenim Merkezi, binanın zemin katında, 1-3 arası Bispetorvet'te bulunmaktadır.

Kütüphane, Copenhagen Business College'da verilen derslerle ilgili veya bunlarla ilgili materyallerde uzmanlaşmıştır. Koleksiyon çeşitli ders kitapları, gazeteler, akademik literatür, süreli yayınlar ve veritabanları içermektedir. Tüm öğrenciler, personel ve öğretim üyeleri kütüphaneyi kullanabilirler.

Kütüphanede bilgisayarlar ve internete erişimin yanı sıra gruplar halinde çalışmak ve çalışmak için yerler vardır.

İnternet ve basılı fotokopi olanakları

Fakültede kablosuz internet bağlantısı sağlanmıştır, böylece öğrenciler web'e dizüstü bilgisayarlarından ve akıllı telefonlarından erişebilirler.

Fotokopi makineleri ve yazıcılar, öğrencilerin belgeleri yazdırmasını, kopyalamasını ve taramasını sağlayan bodrumda bulunur.

115399_NielsBrock_SunnyCopenhagen096.jpg

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Niels Brock Copenhagen Business College

Middlesex Üniversitesi, Londra, İngiltere ve Niels Brock Copenhagen Business College , bu Uluslararası İngiltere Konaklama ve Turizm İşletmeciliği dalında lisans derecesi ... [+]

genel bakış

Middlesex Üniversitesi, Londra, İngiltere ve Niels Brock Copenhagen Business College , bu Uluslararası İngiltere Konaklama ve Turizm İşletmeciliği dalında lisans derecesini sunmaktadır. Program, misafirperverlik ve turizm veya bununla ilgili çalışmalarda iki yıllık yüksek öğrenim derecesi veya diploma eklemesi olarak tasarlanmıştır.

İngiltere'den onaylı bir BA edinin

Bu bir yıllık kontör BA, Uluslararası Otelcilik ve Turizm İşletmeciliği dalında lisans derecesine sahip uluslararası lisans derecesine sahip uluslararası işletme kariyerinize başlamanızı sağlar.

Neden Top-Up BA alıyorsunuz?Danimarka Kopenhag'da yaşıyor, çalışıyor ve çalışıyorİki yıllık derecenizi İngiltere'nin onayladığı programla tamamlayınGlobal kariyerinize akredite bir BA derecesi ile başladıDanimarka'nın en eski işletme fakültesi Niels Brock Copenhagen Business College eğitim alın... [-]
Danimarka Copenhagen
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Niels Brock Copenhagen Business College

De Montfort Üniversitesi ve Niels Brock Copenhagen Business College , Niels Brock Copenhagen Business College bölümündeki İngiliz kontör BA'nın (Hons) üç uzmanlık akışını ... [+]

De Montfort Üniversitesi ve Niels Brock Copenhagen Business College , Niels Brock Copenhagen Business College bölümündeki İngiliz kontör BA'nın (Hons) üç uzmanlık akışını sunar. Bu program, iki yıllık bir yüksek öğrenim derecesi veya diploma eklemesi olarak tasarlanmıştır. Üç akış Finans, Pazarlama ve Stratejidir

İngiltere'den onaylı bir BA edinin

Bu bir yıllık kontör BA, uluslararası ticari kariyerinize İşletme dalında lisanslı bir lisans derecesiyle başlamanızı sağlar.

Neden Top-Up BA alıyorsunuz?Danimarka Kopenhag'da yaşıyor, çalışıyor ve çalışıyorİki yıllık derecenizi İngiltere onaylı bir programla tamamlayınGlobal kariyerinize akredite bir BA derecesi ile başladı3 akış arasından seçim yapın: Pazarlama, StratejiDanimarka'nın en eski işletme fakültesi Niels Brock Copenhagen Business College eğitim alın... [-]
Danimarka Copenhagen
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

Niels Brock Copenhagen Business College

Deicester Üniversitesi, Leicester, İngiltere ve Niels Brock Copenhagen Business College , bu 3 yıllık programı sunmaktan mutluluk duyuyor. ... [+]

genel bakış

Deicester, Leicester, İngiltere ve Niels Brock Copenhagen Business College , bu 3 yıllık programı sunmaktan mutluluk duyuyor

Birleşik Krallık onaylı İşletme Lisansları Bilim Lisansına katılın

Bu üç yıllık Bachelor of Science, her iki Muhasebe uzmanlığı ile uluslararası iş kariyerinize başlamanızı sağlar

Neden Kopenhag'da BSc (Hons) Business Studies almalısınız?Danimarka Kopenhag'da yaşıyor, çalışıyor ve çalışıyorİngiltere'de akredite edilmiş bir programdan derece alınAkredite edilmiş bir BSc (Hons) ile küresel kariyerinize KickstartÜç akış arasında seçim yapın: MuhasebeDanimarka'nın en eski işletme fakültesi Niels Brock Copenhagen Business College eğitim alın... [-]
Danimarka Copenhagen
Ekim 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Welcome to Copenhagen Business College