VUZF University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

KISA VUZF University


114504_261-1024x255.jpg

VUZF01

VUZF University , Bulgaristan'ın başkenti Sofya kentinde bulunan özel bir yüksek öğretim kurumu. Bulgaristan Cumhuriyeti'nde finans, sigorta, yönetim ve pazarlama alanında uzmanlaşmış ilk özel üniversitedir. 2002 yılında Millet Meclisi Kararı ile kurulmuştur. Son beş yılda, eğitim programını finans, inovasyon, işletme ve girişimcilik çalışmaları üzerine yoğunlaştırdı.

VUZF, İktisat uzmanlığı alanında lisans, yüksek lisans ve doktora derecesi programları sunmaktadır. Lisans ve yüksek lisans programlarında çalışma programları düzenli, yarı zamanlı ve uzak öğrenme formlarında sunulmaktadır. Doktora programlar düzenli, yarı zamanlı ve ayrıca bireysel hazırlık şeklinde sunulmaktadır. Üniversite, Ulusal Değerlendirme ve Akreditasyon Kurumu tarafından verilen tüm ulusal akreditasyonlara (kurumsal ve program akreditasyonu) ve İngiliz Akreditasyon Konseyi tarafından verilen İngiliz akreditasyonuna sahiptir. Bu, üniversitenin Birleşik Krallık'taki yükseköğretim kurumlarına uygulanan tüm standartlara uygun olarak eğitim süreci, öğretim üyeleri, personel ve tesislerin yüksek kalite standartlarını entegre ettiğini onaylar.
Son 16 yıl boyunca VUZF, İşletme ve Ekonomi alanındaki en iyi Bulgar üniversitelerinden biri olarak kendini kurmayı başardı. Bulgaristan Üniversitesi Sıralama Sisteminin 2018'deki son baskısı, bu alandaki 26 Üniversiteden profesyonel ekonomi alanında ilk 5'de VUZF oldu.

VUZF'un misyonu, çağdaş uygulamanın ihtiyaçlarına uygun olarak teorik ve pratik bilgi geliştirmek için finans, işletme ve girişimcilik alanlarında yüksek nitelikli uzmanlar hazırlamaktır. Üniversitenin akademik politikası, Avrupa'nın en iyi eğitim uygulamalarını birleştirmeyi amaçlamaktadır. Bir yandan, asıl amacı, iş dünyası ile çok iyi bir işbirliğini sürdürerek yüksek kaliteli çalışmalar ve öğrencilerin kariyer başarısını sağlamaktır. Üniversite mezunlarının yaklaşık yüzde 90'ı, özel finans sektörünün yanı sıra işletme girişimlerinde edinilen büyük bir alanda çalışmaya başlar.

VUZF University temel güçlü yönleri:

Sunulan programlarda teorik ve pratik bilgiler arasında güçlü bir bağlantı sağlayan ekonomi alanında uzmanlaşma

Önemli işletme ve yönetim tecrübesi ile mükemmel akademik kadro

Hem lisans hem de lisansüstü düzeyde sunulan geniş program portföyü

Eğitimde yeniliğin hızlı bir şekilde uygulanmasına olanak sağlayan, yeni programlar ve kurslar açılması konusunda güçlü bağlarla birlikte esneklik

Butik üniversite, bireysel tedavi, öğrencinin memnuniyeti ve çalışma deneyimine odaklanmak

Çok sık, VUZF University öğrencileri kendi işlerini VUZF University . Onlara yardım etmek için, üniversite çeşitli branşlarda eğitim ve mesleki ve kişisel gelişim fırsatları ile ilgili ücretsiz danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Öte yandan, VUZF University , Avrupa'nın önde gelen üniversiteleri ile orantılı olarak üst düzey bir eğitim sunmaktadır. VUZF'un kalkınma politikasındaki temel önceliklerden biri, kanıtlar ve yabancı üniversitelerle işbirliğinin farklı lisans, yüksek lisans ve lisansüstü programlar içerisinde uygulanmasıdır. VUZF University , Avrupa'da ERASMUS kapsamında 20 üniversiteyle VUZF University ve önde gelen Avrupa ve dünya üniversiteleri ile sağlam bir işbirliğine sahiptir.

114501_12670173_10153334358623314_3374912197086528175_n-Copy.jpg


Öğretim görevlileri, üniversitenin sunduğu çalışma programlarının kalitesine önemli bir katkı sağlar. Öğretim üyeleri, kapsamlı eğitim ve pratik deneyime sahip, ülkedeki en seçkin araştırmacılar arasındadır. Öğretim elemanlarının birçoğu profesyonel toplumda şirketlerin CEO'ları, şirket sektöründeki yöneticiler ve devlet otoriteleri başkanları (örneğin eski bakan, mali düzenleme başkanı, ulusal parlamento üyeleri) olarak da iyi bir konumdadır. VUZF University hakkında daha fazla bilgiyi web sitesinde bulabilirsiniz: www.vuzf.bg

Konumlar

Sofya

Address
1 Gusla Str., Ovcha Kupel District
1618 Sofya, Sofya ili, Bulgaristan
web sitesi
Telefon
+359 2 40 15 807; +359 2 40 15