Resmi açıklamayı okuyun

Paraíba Vadisi Üniversitesi - 1992 yılında MEC tarafından tanınan Univap, bir topluluk kar amacı gütmeyen, öğretim, araştırma ve uzantısıdır. Univap tarihi Paraíba Vadisi hukuk Fakültesi kurulması ile 1954 yılından itibaren başladı.

Sonra diğer fakülteler hızla çok sayıda sanayi gelişiyle birlikte büyüyen başta São José dos Campos bölgenin ihtiyaçlarına, nedeniyle ortaya çıkmıştır. Bugün Üniversitesi Hukuk Okulları, Sağlık Bilimleri, Mühendislik, Mimarlık ve Kentsel Planlama, Eğitim ve Sanat ve Sosyal Bilimler ve İletişim tarafından yönetilen bilginin çeşitli alanlarda, 40'dan fazla yüksek lisans programları vardır. Bir üniversite olarak da Sürekli Eğitim ve Lisansüstü Strikto sensu, altı yüksek lisans programı ve üç doktora dereceleri sunmaktadır.

Univap Üniversitesi en büyük altyapı Kampüsü Urbanova en vardır: Araştırma ve Geliştirme (IR-GE) Enstitüsü, 44 laboratuarları sağlar, yüksek hassasiyet ve kesme kenarı cihazları ile donatılmış; Serpentarium toplayan Doğa Study Center, Kelebek Bahçesi ve Fidanlık Şifalı Bitkiler ve Astronomi ve Uzay Fiziği Gözlemevi. Şu anda üç São José dos Campos (Urbanova ve Castejón) kampüsleri, 2 ve Campos 1 Jordao (Platanus) do vardır.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)

UNIVAP mezun Kimya Mühendisi Lisans sanayinin tüm sektörlerde çalışmak yanı sıra yönetmek sağlamak ve mevcut pazarda yer alan çeşitli dönüşüm süreçlerini araştırma bilgis ... [+]

UNIVAP mezun Kimya Mühendisi Lisans sanayinin tüm sektörlerde çalışmak yanı sıra yönetmek sağlamak ve mevcut pazarda yer alan çeşitli dönüşüm süreçlerini araştırma bilgisine ekleme ilgilenir profesyonel kültürlü olduğunu çalışması.

yeterlilik: kimya mühendisi

Saat: 3840 saat (en az 5 yıl)

mezunlarının Profili

Tabii Egress onları absorbe yeni teknolojiler geliştirmek ve belirlenmesi ve sorunların çözümünde, onun siyasi yönlerini dikkate kritik ve yaratıcı hareket sağlayan profesyonel bir profil sağlamaya çalışır etik vizyon talepleri, ekonomik, sosyal, çevresel ve kültürel toplumun. Ayrıca sürekli mesleki gelişim duruş geliştirmek istiyor.... [-]

Brezilya São José dos Campos
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku