Resmi açıklamayı okuyun

Sorocaba Üniversitesi - Uniso Topluluk Üniversitesi, bölgesel, mezhepsel olmayan, kalite, ilk tohum Felsefe, Fen ve Sorocaba Edebiyat Fakültesi, iki ders ile 1954 yılında etkili bir şekilde çalışabilmesi için başladığı, 1951 yılında kurulmuş olup: Pedagoji Neo-Latin harfleri ve sadece 27 öğrenci ve.

Bugün Uniso 60'dan fazla lisans var, mezuniyet sonrası kurslar ve sıkı anlamda ve uzatma kursları sunmaktadır. Talebeleri Sorocaba yaklaşık 100 km'lik bir yarıçap içinde yer alan 70 ilden gelen ve üç kampüste yayılmış: University City Öğretmen Aldo Vannucchi, 1999 yılında açıldı; Felsefe Fakültesi, Fen Edebiyat 1954 yılında kurulmuş Trujillo kampüs; Seminer kampüs 1994 yılından bu yana.

Toplum, hem yönetime özelliği, topluma ait değil devlet veya özel bir: Milli Yükseköğretim bünyesinde, Uniso Üniversitesi olarak tasarlanmıştır. Danışman - Bu nedenle, sekiz kategorize üyelerin sorocabana toplum tarafından Sorocaba Başpiskoposluğu Başpiskoposu başkanlığında ve entegre yetkileri Koruyucusu Yüksek Kurulu, yanı sıra, onu yönetmek için, Uniso Üniversitesi Konseyi de dahil olmak üzere, iç panoları vardır Kurumun liderleri, öğretmenler, öğrenciler ve personelin oluşan, kendi Maintainer İdare, Belediye Sarayı, Belediye Sarayı, Brezilya Barolar Birliği temsilcileri - Brezilya Barosu ve São Paulo State Industries Center - Ciesp. Topluluk olmanın Uniso sıkı yönetim ve sürekli güncellenen yoluyla, etkin bir şekilde hizmet etmek için vardır.

Sigara mezhepsel vücut Maintainer Sorocaba Piskoposluk tarafından kurulmuştur rağmen, yani, Uniso Katolik Kilisesi ait değil ya da akademik öneri onun tarafından bağlı olduğu, ancak Hristiyan değerler esinlenmiştir.

Bölgesel, ama onun evrensel karakterini kaybetmeden, Uniso özellikleri ve Sorocaba bölgenin ihtiyaçlarına özenli. Bu bölgede, Uniso giderek üreten ve bölgesel toplumun temel beklentilerinin operasyonalizasyon güçlü bir ajan olarak sosyal etkinliği ile, bilginin yayılması, eklenir.

Yani değil sadece niceliksel büyüme ile ilgili kurumların değerlendirilmesi kriterlerine rehberliğinde kendi pedagojik proje ile bilgi ve tutarlılık evrenselliği sürekli ve önemli başarı için arama tarafından ölçekli Kalite.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Universidade de Sorocaba (UNISO)

Reklam başlıca ders iletişim, tasarım, üretim ve geliştirme ve imaj tanıtımı için reklam kampanyaları ve iletişim projeleri yürütmek için hazırlanmış birçok çağdaş iletiş ... [+]

Reklam başlıca ders iletişim, tasarım, üretim ve geliştirme ve imaj tanıtımı için reklam kampanyaları ve iletişim projeleri yürütmek için hazırlanmış birçok çağdaş iletişim senaryolarında bir dönüştürücü şekilde hareket uzmanları ve araştırmacılar, yetiştirmektir ürün ve hizmetler.

Uygulama alanı Reklam Profesyonel eğitimli ve araştırmacı ve öğretmen olarak hem de akademik kariyer uyarılmış ve bu şekilde reklam iş piyasasının farklı alanlarda çalışmak için bir: Hizmet, Planlama, Araştırma, Medya, Yaratıcı ve Üretim. Reklam ayrıca sanayi kuruluşları, ticari, hizmet sunumu pazarlama iletişimleri sektörlerde ve medyada hareket, yanı sıra Dijital TV, Web, mobil sistem ve mobil sistemleri gibi çeşitli dijital haberleşme sistemleri, hareket edebilir iletişim yayın. ... [-]
Brezilya Sorocaba
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
8 - 12 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade de Sorocaba (UNISO)

Küresel kalkınma yönetici için işletmelerin gündelik gerçekliğine uygulama ile sağlam bir teorik temeli sunan rekabetçi bir profesyonel pazarın ihtiyaçlarını karşılamak i ... [+]

Küresel kalkınma yönetici için işletmelerin gündelik gerçekliğine uygulama ile sağlam bir teorik temeli sunan rekabetçi bir profesyonel pazarın ihtiyaçlarını karşılamak istiyor.

Uygulama alanı Geleneksel sanayiler ve finans sektörünün, ticari işletmeler, kamu sektörüne hizmet sunumunun gelen işletmelerin birçok farklı türde, oluşur.

Diferansiyel Yönetim ders 1966 yılından bu yana Sorocaba öğrencileri ve bölgeyi oluşturan 47 yıllık bir geleneği vardır. Şu anda da bölgede, daha fazla 1800 öğrenci ve iyi MEC minimum gereksinimleri üzerinde personel Masters ve Doktorlar% 72 ile yüksek nitelikli bir öğretim vardır ve Uniso gelen öğrenciler en fazla sayıda kurs olmak. Zorunlu staj ek olarak, STK'lar veya destek kuruluşlar eylemler aracılığıyla toplumsal bir karakter tasarımı, geliştirilmesi ve yaşama şansına sahip olacak. ... [-]
Brezilya Sorocaba
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku