Resmi açıklamayı okuyun

Yüksek nitelikli profesyonellerden eğitim adanmış yarım yüzyıl emek piyasasında çalışmak üzerine Marilia Üniversitesi (Unimar) sahiptir. Bugün ülkenin önde gelen eğitim kurumlarından biri olarak öne çıkıyor ve üçüncü bin Brezilya'nın en büyük özel eğitim üniversitesi olacaktır.

Çeşitli alanlarda kanıtlanmış deneyimi, bilginin bir jeneratör merkezi olarak bu önümüzdeki yıllarda birkaç kuşaklara aktarılması ve şekillendirme liderlerle.

Geçmiş

Eski sadece 9 yıl - - zaten nüfus endekslerinin şaşırtıcı artışın da dahil olmak üzere sanayi ve tarımsal ticari gelişimi için umutları, vardı şehir ne zaman kurum, 1938 yılında, Marilia geldi.

Bu vesileyle, Profesör Glicerio Povoas İktisat seyrini yüklü sonra Marilia Ticaret Akademisi denilen Ticaret Alta Paulista Okulu, oluşturulmasını başardı. Daha sonra 30 Aralık 1956 tarihinde, bugün UNIMAR tutar Marilia Eğitim Derneği açtı. O zamandan beri büyüme ülkelerinin evrimi takip, doğal oldu.

Unimar öğretim, araştırma ve yayım yoluyla bilginin merkezi jeneratör gibi, gelişimini izlemek olmuştur ve toplumun dönüşüm süreçlerine katılan.

Böylece, sonuç farklı olamazdı: ilk okul 1938 yılında, biraz üzerinde 50 metrekare ile bugün kurumu ülkenin en modern ve donanımlı üniversite kampüsünde biri ile tam bir altyapıya sahiptir.

Misyon

MİSYON teşvik, bilgi sağlayamıyoruz, ulusal topluluk dahil, etik ve profesyonel yetkili kültürü, kurtarma ve insani dayanışma için devam eden arama kolektif bilinç geliştirmek amacıyla alışverişini oluşturacak şekilde Marilia Üniversitesi vardır.

Görünüm

Yüksek öğretimde bir ulusal referans bir kurum olmak ve öğretim, araştırma ve yayım mükemmeliyet yayıcısı olarak kabul edilmektedir.

Değerler

Müşteri, Kalite ve Güvenilirlik, Taahhüt, Yenilik, Etik, Sosyal Sorumluluk, Sürdürülebilirlik, Güvenlik Saygı.

Gol

Öğretim Kalite sürekli arama yenilikçi, müşteri odaklı, insanları ve sonuçları olmak.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Universidade de Marília (UNIMAR)

UNIMAR Yönetimi Kursu sosyal sorumluluk ve taahhüt etik girişimcileri, hazırlama, sistemik görünümden örgütleri yönetmek mümkün kılan, profesyonel ayrılmaz oluşumunu teşv ... [+]

Kurs

UNIMAR Yönetimi Kursu sosyal sorumluluk ve taahhüt etik girişimcileri, hazırlama, sistemik görünümden örgütleri yönetmek mümkün kılan, profesyonel ayrılmaz oluşumunu teşvik misyonu ile 1974 yılı Ocak ayında başlayan Sürekli öğrenme.

Kariyer

İdare tarafından alınan mesleki eğitim aşağıdaki alanlarda hareket sağlayan, küresel bir vizyon ve iş dünyasının belirli bilgi garanti: yönetim, danışmanlık ya da danışmanlık; Ticari, sınai, mali, agropastoral, hizmetler - bankalar, finansal vb;. hastaneler, klinikler, laboratuarlar ve ilaç firmaları; kooperatifler; alan öğretim; şirketler ve devlet kurumları: federal, eyalet ve belediye; otelcilik ve turizm. Bu anlamda, biz sürekli yeni alanlar eklemek için izin yönetimin kariyer dinamik olduğunu görebilirsiniz. Profesyonel Yönetim varlığı, ister sanayide, finans kuruluşlarında, ticaret hala olup olmadığını, bir organizasyon kazanmak için gereken varlık olabilir.... [-]

Brezilya Marília
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku