Resmi açıklamayı okuyun

Kurum yaklaşık 50 yıldır, akademik bilgisi yapımı konusunda endişe tarihinin getiriyor ve öğrenme sürecini kolaylaştırmak için hazırlıklı olun. Sosyal ilgi değerleri öğretme modern anlayışı usta, bireysel farklılıkları saygı ve kültürel çeşitliliğin birlikteliği zenginleştirerek ile karakterize bir evrende içinde, kolektif eylem ve disiplinler arası proje teşvik etmektedir.

Univille onun bakış açısı artar zaman saygı ve farklılıkları kabul farkındadır. Hayat gibi çoğul, fikirler, kültürler, inançlar çeşitliliği ve bilgi ile çevre dengesi ve fırsatlar evreni sağladığını anlıyoruz.

Üniversite bilgelik zorlukları ve bilgi aktarımını aşılmasında, zamanla kazanılır inanıyor, bu nedenle kendi deneyimlerini yaşamak ve her şekilde bir bilginin bolluk keşfetmek için insanları teşvik eder.

Univille, her gün, tanışma ve amaçlarına ulaşmak için insanları teşvik eder. Fikir ve kültürlerin çeşitliliği ile, varlık ve onun nedeni vardır her şey o insanların keşfetmek ve onların gerçek amacını inşa edebilirsiniz inandığını kavrar.

Üniversite doktora kolej oluşumunu tefekkür ve Santa Catarina kuzeyindeki tek üniversitedir. Tarihin 50 yıl içinde, öğretim ve yerel toplumun ana zorlukları oluşturan görüş olarak referans olarak rolünü pekiştirmiştir.

Çok Univille seni ol!

Misyon, Vizyon ve İlkeler

Misyon

, Toplum için insani ve mesleki eğitim referansı teşvik öğretim, araştırma ve yayım çalışma ve sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmaktır.

Görünüm Bu ulusal öğretim, araştırma ve uzantısı, sürdürülebilir, yenilikçi, uluslararası ve referans bir kolejde olarak kabul edilmektedir.

Kurumsal Değerler ve İlkeler

Vatandaşlık: özerkliği, bağlılık, motivasyon, esenlik ve sorumlu demokratik katılım, kişisel ve sosyal kalkınmayı teşvik.

Entegrasyon: kooperatif ve iç ve dış toplulukları ile işbirliği eylem ortak yararını oluşturmak.

Yenilik: oluşturmak ve iç ve dış ortamlara sürdürülebilir çözümler bilimsel bilgiyi dönüştürmek için güç sosyoekonomik gelişimine katkıda bulunur.

Çevresel sorumluluk: yaşam kalitesi lehine çevresel denge taahhüt kaynakların ve eylemlerin yönetimi.

Hedefleri

Üretmek ve sosyal iyiliği amaçlayan bilimsel, teknolojik, sanatsal ve kültürel yaymak. Erişilebilirlik ve kurumda öğrencinin konaklama genişletmek için, sorumlu yenilik. Çalışma hayatının kalitesini artırmak isteyen yönetim eylemleri üstlenmek. Eğitim süreçleri, araştırma ve yayım yeni kavram ve teknolojileri entegre edin. Geliştirilmesi ve iç ve dış toplulukları ile, kritik soruşturma ve interaktif ruhunu geliştirmek.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

Her akademik girişimci ruhunu çağıran, kritik vatandaşlar ve etik duruşunu Form. ... [+]

DERS HAKKINDA Her akademik girişimci ruhunu çağıran, kritik vatandaşlar ve etik duruşunu Form. Örgütsel sistemlerin oluşturulması, sevk ve idaresi rolüyle katkıda bulunmaktadır. Sabit pazar değişiklikleri izleme sürdürülebilir kalkınma için akademik egzersiz profesyonel özellikler sağlar.

Titrasyon: Lisans

Süre: 4 yıl

Müddet: Sabah veya Gece

Uzman Profili:

Akademik anlayış, bilimsel, teknik, sosyal ve ekonomik üretim ve yönetim sağlar. Karar verme, uygun gelişim ve kalite yönetimi için kişisel / mesleki güven uyarır.

Uzmanlık profesyonellerin çeşitli yönetici mesleki alanlarda adaptasyon imkanı ile esnek şekillendirme yeni bilgilerin asimilasyon, başlatır.... [-]

Brezilya Joinville
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

Tabii Üretim Mühendisliği Univille iş, ekonomi ve mühendislik bilgilerini birleştiriyor. ... [+]

DERS HAKKINDA Tabii Üretim Mühendisliği Univille iş, ekonomi ve mühendislik bilgilerini birleştiriyor. Öğrenci bir şirketin gelişmiş üretkenlik teşvik, planlama dağıtmak ve üretim sistemlerini yönetmek için hazırlanmıştır. Üretim mühendisi sanayi ve şirketlerin temel parçası olmanın, tasarım, fizibilite ve yarar mal operasyonda yapan.

Titrasyon: Üretim Mühendisi

Süre: 5 yıl

Müddet: Sabah veya Gece

ÇALIŞMA ALANLARI

İş Kapsamı:

Üretim süreci; Sanayi yönetimi; Kalite yönetimi; İstatistiksel Proses Kontrol.

Eğer çalışma olacak bazı içerik:

Bilim ve malzeme teknolojisi; Endüstriyel... [-]
Brezilya Joinville
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku