Resmi açıklamayı okuyun

Üniversite Vale tarafından yapılan bölgesel kalkınmaya bağlılık Rio Doce (Univale) faaliyetlerinde yansır yapmak. Günlük, Univale toplum ihtiyaçlarını karşılamak için çalışır, ihtiyaç kimliğini Community College pekiştiren. Yani o, sosyal, ekonomik ve çevresel sürdürülebilirlik tanıtımı için yerel üretim sektörünün bir ortağı olarak niteleyen nasıl.

hala Teknoloji Univale Minas embriyo Enstitüsü (MIT), Percival Farquhar Vakfı (FPF) idi 1967 yılında kuruluşundan bu yana Yükseköğretim Kurumu (HEI) yapı tarihinin mevcuttur. Univale geleceği konusunda gözlerle, bölgesel senaryoda konsolide üniversite vermek mümkün, uzun öncülerinden için istenen rüya başarı yansıtır.

Öğretim, Araştırma ve Yayım her zaman iş piyasası için vasıflı işçilerin eğitimi üzerine odaklanmıştır Univale temelini oluşturur. Bu amaç doğrultusunda bir akademik yapı sunan Univale uzatma kursları ve geniş anlamda mezun sunan fazla 27 lisans programlarına tutar.

Univale hala iki yüksek lisans programları vardır. 2005 yılında başlatılan Biyolojik Bilimler MSc, Enfeksiyon ve Paraziter Hastalıklar konsantrasyonu İmmünopatoloji kendi alanı olarak vardır. Ama Mekansal Entegre Yönetimi Master 2008 yılında başlatılan ülkede avangard öncü disiplinler arası yaklaşımla Univale vizyon ve eşsiz yansıtır.

bölgesel ihtiyaçlara her zaman dikkatli, spor ve kültürel eğitimin bir teşvik Univale Üniversitesi, her zaman büyümeyi teşvik etmek için bölgesel yönleri üzerinde duruldu. projeler ve topluluk eylem programları ve hizmetleri ile Univale gerçekliğin dönüşümüne yol açan bir yol inşasına katkıda bulunur.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Univale Elektrik Mühendisliği ders modern kimya laboratuarları, Fizik, Elektronik, Malzeme ve Elektrik Ölçümler, Elektrik Makineleri, Endüstriyel Enstrümantasyon, Otomasy ... [+]

elektrik mühendisliği

Univale Elektrik Mühendisliği ders modern kimya laboratuarları, Fizik, Elektronik, Malzeme ve Elektrik Ölçümler, Elektrik Makineleri, Endüstriyel Enstrümantasyon, Otomasyon, Teknik Çizim ve Bilgisayar ve Bilgi Teknolojileri bulunmaktadır.

1 dönem öğrencileri bu yana Akademik Ticaret mevcut projeleri, bilimsel makaleler lider, her yıl düzenlenmektedir. Araştırma ve Ders Çalışma sonu üretim süreçlerini iyileştirmek, eğitim kitleri oluşturarak, çeşitli şirketler tarafından tanınır. öğretmenler rehberliğinde, öğrenciler de bölgenin muhtaç kişilere toplum sosyal projeler yürütüyoruz.

profesyonel profil

Univale Elektrik Mühendisliği ders mezunları girişimci var; akademik ve araştırma geliştirme çalışan, mesleğin farklı sektörlerde, her büyüklükteki kamu ve özel şirketlerde çalışabilecek olmanın yanı sıra.... [-]

Brezilya Vali Valadares
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
10 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Ülkemizin ekonomik ve mali destek için son derece önem taşıyan bu profesyonel oluşumu ile ilgili tüm yönleriyle Univale yenilik Yönetim yeni ders. ... [+]

Ülkemizin ekonomik ve mali destek için son derece önem taşıyan bu profesyonel oluşumu ile ilgili tüm yönleriyle Univale yenilik Yönetim yeni ders. yanı sıra yenilikçi ve sürdürülebilir İK, pazarlama, üretim, lojistik, eşitlik ve kalite olarak bütünsel bir vizyon geliştirmek hazırlamak stratejik eğitim ve mevcut etik, ek olarak, yeni ders Maliye ana vurgu vermek için büyük bir boşluk ile geliyor şirketlerde Brezilya ve projelerde mevcut tıkanıklık. Diğerleri, bir iş veya projenin temel engellerin yanı sıra, hareket yalın, verimli, yenilikçi ve karlı yeni bir yönetim, modelini öneren önce Böylece, yeni profesyonel yönetim, tespit etmek mümkün olacaktır.... [-]

Brezilya Vali Valadares
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Yarı zamanlı
8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku