Resmi açıklamayı okuyun

UNISANTA: BÜYÜK SAHİL ÜNİVERSİTE Paulista

Milli Eğitim Bakanlığı (MEC) Mükemmellik Yükseköğretim Kurumları seçkin gruba dahil, University Santa Cecilia (Unisanta) lisans ve yüksek lisans, altyapı onların pedagojik projenin kalitesi ve parlak performansını yineledi onların Aktif öğretmenler, öğrenciler, mezunlar ve çalışanlar. Brezilyalı üniversitelerin sadece% 9'u bu grubun parçasıdır.

1961 yılından bu yana, mütevazı okul sonrası-lisans anaokulundan, yaklaşık 15.000 öğrenci ile, Kompleks Eğitim Santa Cecilia, Santos eski ve ülkenin en önemli biri yavaş yavaş döndü ve yaklaşık 100 yerleşik alanı bin metrekare.

Ekoloji ve Kıyı Sistemleri: Şu anda, Üniversite pelerinler tarafından oybirliği ile kabul geleneksel ve kısa (sınıf ve mesafe) ve çok sayıda uzatma kursları, geniş anlamda, MBA ve yüksek lisans olmak üzere 37 lisans dersleri, sunuyor ve Makina Mühendisliği profesyoneller.

İki usta, ülkenin şu anki ihtiyaçlarını karşılayacak. Ekoloji Master, çevre alanında ve sürdürülebilir kalkınma ve mühendislik öncesi tuz ve Brezilya ekonomisinin diğer umut verici ekonomik sektörlerin giderek karmaşık talepleri için mühendisler yetiştirmektir.

Ama Unisanta deneyimi alanında master gibi USP ve AB kurumlarının Politeknik Okulu ile kurumlararası anlaşma olarak daha önce, saygın kurumlarla ortaklıklar yoluyla olduğunu.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Hedeflenen eğitim amaçlayan, piyasa ihtiyaçlarına uyum için, kurs, kurumsal kredi teknolojileri elektrikli araçlar, araştırma enstitüleri ve diğer üniversitelerde Brezily ... [+]

ÖĞRETMENLER ENERJİ imtiyaz ÇALIŞMALARI İÇİN POPÜLER

Unisanta Elektrik Mühendisliği Ders yeni teknolojiler, üretim, iletim ve elektrik dağıtım alanlarını kapsayan vb rüzgar, güneş, biyokütle gibi yenilenebilir yeni enerji kaynakları entegrasyonu dikkate dahil edilmesi ayarlanmıştır Bu bağlamda, bu tesisler projelerin, elektrik şebekeleri, elektrikli makine ve güç ekipmanları, koruma ve kontrol sistemlerinin analizi ile ilgili kavramsal ve pratik mesleki eğitim uygulamaları üzerinde duruluyor.

Hedeflenen eğitim amaçlayan, piyasa ihtiyaçlarına uyum için, kurs, kurumsal kredi teknolojileri elektrikli araçlar, araştırma enstitüleri ve diğer üniversitelerde Brezilya'da ve yurtdışında anlaşmaları ve değişim vardır. ... [-]

Brezilya Santos Dumont
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Yarı zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Makine mühendisi, planlama ve üretim malzemeleri, özellikle metaller, parçaların ve montajların denetiminde profesyonel çalışma olduğunu. ... [+]

Makine mühendisi, planlama ve üretim malzemeleri, özellikle metaller, parçaların ve montajların denetiminde profesyonel çalışma olduğunu. Ayrıca, basınç ve ısı ve hidrolik, pnömatik ve termal enerjinin bir varyasyonunu kullanır.

Bu nedenle mezunlar için öğrenciler ve iş için staj için fırsat çıkıyor engin potansiyel faaliyetleri ile profesyonel olduğunu.

Ilk dönem bu yana, öğrenciler dönem sonunda bir tartışmalı yarışma ile biten gibi pedal dört bisiklet tasarımı ve yapımı gibi pratik faaliyetlere katılmak. Fiziksel kavramları lâzımdır katılımcıların özveri ve çalışmaları gerektirir ama çok ciddi bir konudur.

Kurs boyunca, etik ilkeleri değerlemesi seminerler ve karar vermede entegrasyon ekibi, eleştirel düşünme ve sorumluluk geliştirmek için tartışmalar vardır. ... [-]

Brezilya Santos Dumont
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku