Resmi açıklamayı okuyun

Misyon

USU'nun misyonu, Aziz Angela karizmaları köklü gerçekler ve bugünün dünyasının karmaşıklığı dikkatli insan ve etik oluşumu ile Hıristiyan değerleri, esinlenerek özerklik, özgürlük için eğitmek için servis sloganı olarak (hizmet verecek).

İlkeler

• öğretim, araştırma ve yayım ayrışma, Federal Anayasa'nın yanı sıra yüksek öğretim, araştırma ve yayım ve insan bilgisinin etki Rehberin Kanunu ve Milli Eğitim Üs formu profesyonel personelin eğitimi şart koşulduğu üzere.

• hizmet - kendi varoluş için bu hizmeti veren, insan, aile, toplum ve kilise hizmetine yerleştirilen üniversite "hizmet".

• bilginin yayılmasında ÖZGÜRLÜK inşaat ve özerklik.

• örgütlü toplumun bütün örneklerini SAYGI.

Değerler

• Üretim, korunması ve bilginin iletişim ve yetkin ve kararlı sosyal hizmet uzmanının eğitim hizmet sunumu ve taahhüt KALİTE.

• ETİK, tüm ilişkilerde tartışmalar demokratik yaşamın bir araçtır çoğulcu bir ortam uyguladı.

• insan çeşitliliğine, kültürel ve doğa koruma ve Brezilya kültürünün yayılması için saygı.

• TAAHHÜT kurumu ile üniversite topluluğu.

• Yenilik ve etik tabi yaratıcılık.

• katılımcı yönetim, dinamik ve kararlı şeffaf daha iyi çalışma koşulları ve yaşam kalitesi ile diyalog.

• finansal istikrar ve kurumun yönetim kapasitesi ile kurumsal faaliyetlerin geliştirilmesi Sürdürülebilirlik, verimlilik, etkinlik ve etkililik.

• ISONOMY Kurum Birimleri verilen tedavi.

• Planlama ve üniversite yaşamının sürekli değerlendirilmesi.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Universidade Santa Úrsula (USU)

Biyolojik Bilimler Kursu, Rio de Janeiro'da birçok alanda önemli bir nitelik süreç olarak çevreye giren yüksek bilimsel verimlilik ile çok yetenekli profesyoneller, Doğa ... [+]

Biyolojik Bilimler Kursu, Rio de Janeiro'da birçok alanda önemli bir nitelik süreç olarak çevreye giren yüksek bilimsel verimlilik ile çok yetenekli profesyoneller, Doğa Bilimleri alanında bir öncü.

Santa Ursula Üniversitesi'nde (USU) Biyoloji tecrübe, uluslararası saygın, sağlık ve çevre de mesleki yeterlilik ülkemizde en iyi hazırlanmış kurumlarından biri olarak Üniversite diyor.

Profesyonel mümkün olacak USU mezun: insan sağlığı ve ekosistem, bitki ve hayvan sağlığı klinikleri, hastaneler, laboratuvarlar, merkezler ve araştırma kurumları ve üretim şirketleri ve hayvanat bahçelerinde teşhis ile ilgili görev ve sorumluluklarını gerçekleştirme; Plan, yeni teknikler ve metodolojiler, mevcut kurallar ve protokoller yanı sıra kalite güvencesi ile uygunluk göre Sağlık Biyoloji içinde projelerini rehberlik ve değerlendirmek, geliştirmek; verimlilik, kalite, maliyet azaltma ve temiz teknolojilerin kullanımı amaçlayan, bağlamsallaştırılmış ve farklı sosyoekonomik gerçeklerine adapte yöntem ve metodoloji geliştirilmesini isteyin.... [-]

Brezilya Rio de Janeiro
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade Santa Úrsula (USU)

Universidade Santa Ursula Elektrik Mühendisliği lisans derecesi Güç Sistemlerinde bilgi ile kültürlü mühendis yetiştirmeyi amaçlamaktadır. ... [+]

Sunuş

Universidade Santa Ursula Elektrik Mühendisliği lisans derecesi Güç Sistemlerinde bilgi ile kültürlü mühendis yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

diyerek, endüstriyel ve sistemleri veya geleneksel kaynaklardan ekipman ve elektrik kontrolü, yanı sıra tüm üretim aşamaları, iletimi, dağıtımı, kullanımı ve enerji tasarrufunu ölçülmesinde (tasarımdan bakım) Elçilerin yanı sıra alternatif kaynaklar güç sistemleri alanında ilgilidir.

USU Elektrik Mühendisleri toplumun gelişmesinde mevcut iş ve gelecekteki pazar ve katılımın uygun oluşturmayı amaçlamaktadır güncellenen topluluk kaliteli bir kurs sunmaktadır.

Kurumsal değerler etmeye sürekli yüz ve asimile ve yeni teknolojiler geliştirmek için, sorunları çözmek ve yeteneği ile birleştiğinde bilimsel, insancıl, ekonomik, mali ve sosyal çevre kapsayan kapsamlı bir eğitim sunmaktadır Elektrik Mühendisliği, ders tasarımında mevcut güncellenmesi ve geliştirilmesi.... [-]

Brezilya Rio de Janeiro
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Yarı zamanlı
10 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku