Resmi açıklamayı okuyun

CEUBAN - Merkez Unified Bandeirante Beden Eğitimi Santos Sivil Toplum eski adı altında 20 Haziran 1968 tarihinde faaliyetlerine başlamıştır.

Brezilya Futbol Kulübü tesislerinde çalışan Beden Eğitimi, Fakültesi - • Nisan 1969 yılında onun ilk öğretim oluşturuldu. Şu anda, Beden Eğitimi Fakültesi - FEFIS Kampüsü II (Av yüklenir. Eksileri. Nebias, 536); 1972: •, o "Prof. Dr. Eğitim ve İnsan Bilimleri Koleji işletmeye başladı Laertes de Carvalho "Pedagoji ve Sosyal Bilgilerde sunan kurslar. Aynı yıl, o Uluslararası Ticaret, ülkedeki ilk böyle ders ağırlıklı İşletme ve İş İdaresi dersleri ile, Santos İş ve İdari Bilimler Okulu başladı; • 1976 yılında, kurum Santos Diş Hekimliği Fakültesi Protez, endodonti, ortodonti ve pediatrik diş hekimliği alanlarında Dişhekimliği seyrini ve uzmanlık sunan yarattı. Diş Hekimliği, bugün, Fakültesi 12 alanlarında uzmanlaşmış kursları sunmaktadır ve günde 500 prosedürlerin ortalama ulaşan topluma diş bakımı için klinikler çeşitli güveniyor; • 80'li yıllarda, UNIMES İdari ve Ticari Bilimler Fakültesi akademik ve idari yapısı içinde, Ekonomi (86) çalışmaya başladı. Hatta 1986 yılında, İktisat Fakültesi ile Santos İşletme ve İdari Bilimler Fakültesi birleşme kurulması, organizasyon yapısında değişiklik yaptı. Bu koalisyon Muhasebe Okulu görünür; 1992 yılında • Bölgede, ders Pazarlama başka öncü kursu sunmaya başladı. 1996 yılında Ulaştırma ve Lojistik ağırlıklı İşletme ders kurdu. Bu yıl aynı zamanda Gıda Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Üretim Mühendisliği (Kimya) sunan, Mühendislik ve Teknolojik Bilimler Okulu başladı; • Yine 1996 yılında, Veteriner Fakültesi, yanı sıra şu anda Campus IV Morro da Nova Cintra tesislerinde çalışır Veteriner (Hovet), ilk Üniversite Hastanesi başladı; • 1997 yılında, bu Kanunun onun Okulu açıldı. Aynı yıl (97), kurum Tıp Fakültesi Sağlık Bilimleri Fakültesi faaliyetlerine başlamıştır. Tıp bölgedeki öğretim, araştırma ve sürekli tıp eğitimi entegre etmek isteyen bir bilgi jeneratör çekirdeği haline gelmiştir. 2001 yılında, sağlık alanında faaliyetlerini konsolide, 2002 den teklif edildi Hemşirelik oluşturuldu.

lisansüstü derste, özellikle sağlık sektörü için hedeflenen özel derslerin yanı sıra, Banka, ayrıca konsolide edilmiş yeni ders bilgi kursları başladı. Buna ek olarak, UNIMES Hukuk Fakültesi tarafından sunulan Kanun ve Diffuse Felsefe ve Toplu Haklar alanında yüksek lisans derecesi (kesinlikle konuşma mezunu) sahiptir.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Universidade Metropolitana de Santos (UNIMES)

Yönet dikkate profesyonel bilgi kendi bölgelerinde, ülke ve dünya ekipler, ekonomik, politik ve sosyal kalkınma alarak planlamak, düzenlemek, doğrudan ve kontrolü, mevcut ... [+]

Yönet dikkate profesyonel bilgi kendi bölgelerinde, ülke ve dünya ekipler, ekonomik, politik ve sosyal kalkınma alarak planlamak, düzenlemek, doğrudan ve kontrolü, mevcut ve bir örgütün yönetimi için gerekli olan kaynaklar hakkında kararlar etmektir.

doğrudan ve kontrolü, planlama, organize etmek, yönetici hazırlıklı olmak zorundadır:

amaç ve hedeflerin oluşturulması; Analiz etmek, anlamak ve sorunları çözmek , Mali, teknolojik ve insan olarak hem de organize etmek ve kaynak ayırmak; , Iletişim yönlendirme ve insanları motive lider; müzakere; kararlar verin; Kontrol, ölçüm ve değerlendirilmesi.

idarenin iyi bir performans profesyonel de yöneten durumun sistemik ve küresel bir bakış alarak, kararlar mümkün, kişilerle ilgili müzakere ve iletişim ve yetenekli iyi bir lider, ne olabilir bağlıdır.... [-]

Brezilya Santos Dumont
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku