Resmi açıklamayı okuyun

Misyon, Vizyon ve Değerler

Metodist Hıristiyan ilkeleri üzerine bir felsefe ve vatandaşlık inşası için bir taahhüt tarafından yönlendirilen eğitim faaliyetlerini yönlendirir.

Misyon

Etkilemek ve bilgi ve etik değerlere dayalı yaşam kalitesini geliştirerek katkıda bulunmak güç egzersiz, insanların oluşumunda etkili katılın.

Görünüm

Ulusal ve uluslararası, esnek, yaratıcı ve yenilikçi uygulamaları ile kaliteli hizmet ve sosyal alaka için tanınan bir öğrenme topluluğu, bina, eğitim başvuru ol.

Temel Değerler

Gerçeklik gelişimin kritik farkındalık; , Adalet ve dayanışma, ve uygulama duygusunu Gelişmekte çalışma ilişkilerinde de dahil olmak üzere; Yansıtıcı uygulama Hıristiyan maneviyat kapsamı üzerinde duruldu; Toplumsal ve bireysel çıkarların geliştirilmesi bilinci toplumsal ilişkilerin dengesi eşit derecede öneme sahiptir; Yenilikçilik ve yaratıcılık etiği, inşaat ve bilginin toplumsallaşması tabi.

Geçmiş

Eğitim bağlılık ilk Metodist eğitim kurumunda, 1748 yılında İngiltere'de Kingswood Okulu kuruluşundan itibaren Methodist Kilisesi çalışmalarını işaretlenmiş. Geçtiğimiz 255 yıl boyunca, bu eğitim meslek çeşitli eğitim kurumları Methodist sürekli aktivitenin bir asırdan fazla dahil Brezilya, tecelli edilmiştir.

São Paulo Methodist University tarihi 1938 yılında, do Campo Sao Bernardo Methodist Kilisesi İlahiyat Fakültesi kuruluşundan bu yana 70 yılı aşkın süredir takip edilmiştir. Anda, Methodist Kilisesi sadece of Minas Gerais ve Rio Grande bulunan iki teolojik eğitim merkezleri, do Sul birleştirme almıştı. İlk do Campo São Bernardo belediyesinde inşa - - Bu yeni oluşturulan üniversiteye ilgi oldu başlıca merkezlerinden biri olarak yapılandırılmış bir bölgede mevcuttu, sosyal, politik ve ülkenin ekonomik.

40'lı imzalanan eğitim bağlılığını güçlendirmek için, kurum kendi eğitim meslek ile uyum içinde, bir daha cesur bir proje için gitti. Profesyonel ve nitelikli öğretmen ve yeterli altyapının varlığı ulusal akademik dünyada ekleme güçlendirilmesini sağlamıştır. Yükseköğretim Methodist Enstitüsü - Böylece, 1970 yılında, o IMS oluşturuldu.

Eğitim programının konsolidasyon ve yıllar içinde elde mükemmellik ile, IMS, ülkenin en prestijli yüksek öğrenim kurumları arasında entegre edilmiştir. Bu teklif kolej ve kursların sayısının artırılması, 1997 yılında izin durumunun Üniversitesi fethetti. Bugün, Methodist São Bernardo üç kampüsleri Campo (Rudge Ramos, Vergueiro, Plateau) do vardır. Büyük bir yeşil alanı bulunmaktadır toplam alanı, daha fazla 117.000 metrekare vardır. Öğrenciler uygulamaya Üniversitesi üç kampüste yayılmış sınıfta edinilen bilgiye yanı sıra, kütüphane ve salonlar koymak, böylece Methodist, laboratuvarlar, çağdaş deneysel ve klinik kurumlar arasında yaklaşık 70 boşluk vardır.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Universidade Metodista de São Paulo (UMESP)

Tabii Methodist Ekonomisi MEC son değerlendirmede notu 4 (aralık 1-5) aldı ve Brezilya gerçekliğin çalışma ve sosyal bütüne ekonomik olguları birbirine bağlayan ilişkiler ... [+]

boyunca

Tabii Methodist Ekonomisi MEC son değerlendirmede notu 4 (aralık 1-5) aldı ve Brezilya gerçekliğin çalışma ve sosyal bütüne ekonomik olguları birbirine bağlayan ilişkilerin öneminin farkında taahhüt profesyonelleri yetiştirmek istiyor ve bu ilişkilerin bir ajan olarak özellikle de rolü. Böylece, öğrenciler sağlam teorik tarihsel ve aletsel eğitim almaktadır.

kurumun felsefesine göre, eğitim teknik etiği birleşip kamu veya özel sektörde çeşitli alanlarda çalışmak öğrencileri hazırlamak istiyor. Tabii ki, geceleri sınıfları ile, dört yıl içinde tamamlanabilir.

Araçlar

Tabii Internet erişimi ve benzeri kurumların veritabanının multimedya özellikleri, ergonomik sandalyeler ve simülasyon yazılım ve araştırma ve bilgisayar laboratuvarı derslik bulunmaktadır. Öğrenciler ayrıca Kütüphane geniş ve güncellenmiş koleksiyonu var.... [-]

Brezilya São Paulo
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Yarı zamanlı
8 - 8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Institucional Metodista