Resmi açıklamayı okuyun

40 yılı aşkın bir süredir, Ibirapuera Üniversitesi, profesyoneller yetiştirmektir gelecekteki fırsatları için geçmişte edinilen deneyim sağlam bir temel, mevcut gerçeklik uygulaması ve dikkat sunuyor.

Değişikliği icat ve çözümler önermek mümkün olanlar: Gol liderlerini yetiştirmektir.

Tarihin yıl öğrenci, personel ve öğretmenlerin binlerce yenilikçi bir eğitim projesinde yer alan ve piyasa taleplerine ve toplumsal değerlere dayalı, eğitim liderleri odaklı olduğunu ortaya koymaktadır.

Üniversite Ibirapuera tarafından sunulan eğitim mükemmellik kanıtlamak Örnekler boldur. Bunlar akademik araştırma alanında, üniversite faaliyet dayanaklarından biri yapılan yatırım ve teşvik sayılabilir. Kurum Ulusal Araştırma Konseyi ve Teknoloji (CNPq) sertifikalı öğretmenler araştırmacılar tarafından oluşturulan gruplar tutar.

Biz de Hukuk ve Diş Hekimliği Yüksek Lisans dersleri, burunları tarafından önerilen hem vurgulayabilirsiniz.

Bu Üniversitesi'nin kliniklerinde düşük gelirli insanlara ücretsiz bakım sağlayarak sosyal sorumluluk söz etmek mümkün değildir.

Öğrencinin oluşumu ile Ibirapuera Üniversitesi'nin endişe vurgulayan biz kurum yenilikçi öğretim yatırım ve insani ve genel eğitimin disiplinler arası vizyonu ile öğrencileri yanı sıra lisans dersleri, teknolojik dersler ve uzatma sunar sayabiliriz.

İster aynı zamanda onun geleceği lideri. Üniversite Ibirapuera akademik ve mesleki yaşamda başarının sağlanmasına yardımcı olmaya hazırdır.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Universidade Ibirapuera (UNIB)

Inşaat mühendisi tasarımları, yönetir ve bir inşaat veya yenileme izler tüm aşamaları. ... [+]

Müfredat Matrix:

Inşaat mühendisi tasarımları, yönetir ve bir inşaat veya yenileme izler tüm aşamaları. Bu kullanılan malzemelerin mukavemet hesaplanması, bina istikrar ve güvenliğini sağlamak için ona kalmış.

Profesyonel örneğin sorumludur, binalar, tüneller, otoyollar, havaalanları ve su tesisatları, endüstriyel, ulaşım ve trafik yapımı.

Piyasa ısıtılır. Gayrimenkul ve altyapı yatırımları büyüme dönemlerinde, iyi fırsatlar vardır.

Tabii ruhu Öğrenci Girişimci ötesinde, gerekli multidisipliner arka plan geliştikçe Üniversitesi Ibirapuera, profesyonel tamamen eğitilecektir. Öğrenciler sınıfta planlama, tasarım, inşaat ve teknolojik araştırma alanlarında faaliyetleri gerçekleştirmek için öğrenirler.... [-]

Brezilya São Paulo
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Yarı zamanlı
10 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade Ibirapuera (UNIB)

Bir şirketin verimliliğini artırmak için insan kaynakları, mali ve maddi kaynakları yöneten mühendislik dalıdır. ... [+]

Müfredat Matrix:

Bir şirketin verimliliğini artırmak için insan kaynakları, mali ve maddi kaynakları yöneten mühendislik dalıdır.

Üretim Mühendisi verimliliğini artırmak ve maliyetleri düşürmek sanayi üretim hatları tasarımı ve geliştirilmesi için profesyonel sorumludur.

Tabii kaynakları yönetimi kapasitesini ve ruh Öğrenci Girişimci geliştikçe Üniversitesi Ibirapuera, profesyonel tamamen eğitilecektir.

Sen iş ve endüstri, iş, ekonomi, finans yaşamı, kaynakların maliyet kullanımı, insan gücü yönetimi, planlama ve üretim süreçlerinde kontrolü, seçimi ve ürünün çıkışı, tarımsal üretim ve işleme yönetiminin organizasyonel gelişim çalışabilir.... [-]

Brezilya São Paulo
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Yarı zamanlı
10 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku