Resmi açıklamayı okuyun

tarafından 1902 yılında kurulan Candido Mendes Üniversitesi sponsoru Eğitim Brezilyalı Derneği, ülkedeki yükseköğretimin en eski özel kurum, Rio de Janeiro Ticaret Akademisi ile birlikte Candido Mendes de Almeida Kont. 1919 yılında Siyaset Bilimi ve Rio de Janeiro'nun Ekonomi, Brezilya ekonomisinin ilk lise Okulu kuruldu.

Akademi 50'li yıllarda, olur, lise adanmış Ticaret Meslek okulu Candido Mendes,. Aynı yılda, Candido Mendes de Almeida Genç Carmo Manastırı, Praça XV de Novembro merkezli Kanun Candido Mendes Fakültesi, hukuk bilimleri alanında bir mükemmellik standardı oluşturulması ve adli uygulama öğretim öncü olma oluşturur. çalışmaları, usta-lisans sonrası adanmış IUPERJ ve Siyaset Bilimi ve Sosyoloji sonra, doktora - 60'lı yıllarda, şimdiki rektör, Candido Mendes Üniversitesi Araştırma Rio de Janeiro Enstitüsü açtı. IUPERJ geliştirilen öğretim ve araştırma programının kalitesi, ulusal ve uluslararası tanıma sahip.

1970'li yıllarda, daha sonra Fakültesi Candido Mendes Ipanema genişler ve Campos dos Goytacazes ve Nova Friburgo kampüslerinin doğuran teknik ve bilimsel eğitim ve iş idaresi kursları programlar geliştirir. Ayrıca Ipanema, Kültür Merkezi Carioca kültürünün referans noktası olmuş ve sinema, tiyatro, görsel sanatlar, şiir, video ve uzatma eğitim alanlarında bir takım girişimler öncülük Candido Mendes, oluşturuldu.

1997, yıl içinde Candido Mendes Tijuca Merkezi'nin birimleri dahil, oluşturulan Sosyal ve Beşeri Bilimler Uygulamalı, yeni kurslar ve kampüslerde konusunda uzmanlaşmış bir üniversite olarak, başkanlık kararnamesi ile akredite edilmiştir (Pius X) Niterói ve Araruama, Rio de Janeiro eyaletinde ve Vitória'da, Espírito Santo ek Padre Miguel, Jacarepagua ve Meier,. 2001 yılında, Edebiyat Enstitüsü, geniş bilimsel araştırma programı ile, öğretim, araştırma ve uzantısı entegre doğar. Sosyal Bilimler, Tarih, Edebiyat, Fotoğraf, Sanat ve Kültür, Turizm ve Uluslararası İlişkiler lisans ve lisans ve lisansüstü formları çalışmaları ve lisansüstü derslerin iki merkezi ekler.

o merkezleri ve araştırma enstitüleri, yedi master programları ve iki doktora yanı sıra kurslar onlarca tutarak, tarihsel araştırma faaliyetleri ve lisansüstü mükemmelliği kararlıdır bir kurum olduğu için Candido Mendes Üniversitesi kendi yaşıtları arasından sıyrılıyor sensu mezuniyet sonrası. Altı dergi yayınlamaktadır.

Kurum, 2011 yılında başlayan, açılan, örneğin Rio de Janeiro farklı bölgelerinde, yeni kampüsler, Santa Cruz ve Bangu, Batı Bölgesinde ve kentin kuzeyinde bulunan Penha birlik birimleri.

sıralı ve teknolojik açıdan 21 lisans ve diğerleri ile 15 adet toplam yayılmış, daha Bilimleri alanında ulusal ve uluslararası referans olarak kendisini kurmuştur gelenek ve mükemmellik bir yüzyıldan daha tarafından desteklenen Candido Mendes Üniversitesi faaliyetleri, Beşeri ve Sosyal birlikte 20.000'den fazla öğrenci ve 1.000 öğretmen ve araştırmacılar.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Universidade Cândido Mendes

Muhasebe Bilimleri Ucam ders katı teorik ve muhasebe ve idari teknik eğitim sahip, danışmanlık ve uzmanlık, özellikle endüstriyel, ticari segmentlerde ve denetim hizmetle ... [+]

Tanıma / Akreditasyon

14/10/1952 Kararname 31594

amaç

Muhasebe Bilimleri Ucam ders katı teorik ve muhasebe ve idari teknik eğitim sahip, danışmanlık ve uzmanlık, özellikle endüstriyel, ticari segmentlerde ve denetim hizmetlerinde, kamu ve özel alanlarda hareket edebiliyoruz profesyonelleri yetiştirmeyi hedeflemektedir muhasebe.

Saat Denetlenen eğitim 300 saat ve tamamlayıcı etkinlikleri programın 200 saatlik: ders yükü de dahil olmak üzere, H, 3320 / A ihtiva eder.

Kayıt R $ 865,92

Aylık ödeme R $ 39.36 / crd

koordinasyon Monica Brandão Marques

müddet Gece

[-]
Brezilya Rio de Janeiro
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade Cândido Mendes

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü uluslararası bölgesi işletmelerinin diğer olasılıklar arasında kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları, içinde kolaylık ... [+]

Uluslararası ilişkiler

Tanıma / Akreditasyon

Çözünürlük 13 13/12/2001

amaç

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü uluslararası bölgesi işletmelerinin diğer olasılıklar arasında kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları, içinde kolaylıkla çalışmasına yetenekli profesyoneller yetiştirmeyi amaçlayan Uluslararası Müzakere, üzerinde durularak Uluslararası İlişkiler lisans derecesini korur. fakülte uluslararası konularda kapsamlı bilgi ve analiz önemli deneyim ve araştırma ile öğretmen ve doktorların oluşmaktadır.

Saat

ders yükü 2400 s / A içermesidir

Kayıt R $ 1.091,00 ... [-]

Brezilya Rio de Janeiro
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Yarı zamanlı
8 - 8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku