Resmi açıklamayı okuyun

Küçük bir hazırlık kursu ile faaliyetlerine başlayan Mogi das Cruzes, Braz Cubas, kentinde 1940 yılında doğan şu anda sınıf ve uzaktan eğitim modaliteleri arasında yaklaşık 20.000 öğrenci bulunmaktadır.

1965 yılında Hukuk Fakültesi ulaşana kadar piyasada 75 yılda, kurum, spor kursları, orta düzey ticaret dahil olmak üzere çeşitli dönüşümler, konut, uğramıştır.

1985 yılında, Federal Eğitim Kurulu tanıyana dek eğitim politikası tarafından uyarılan Yükseköğretim, pazarın taleplerini ve ihtiyaçlarını karşılamak, ülke ve Braz Cubas boyunca büyüdü, fiziksel alan ve sosyal hem de büyümeye devam Üniversite olarak Kolejler Braz Cubas sonra Federasyonu.

önemli haberler yetkili uzmanları ve kalifiye işgücü piyasasının oluşturulması, Mogi das Cruzes bölgesini değer ve Brezilya eğitime iyi hizmet uzun bir kariyer ödül geldi.

Misyon

Bugün farklı bir öğrenme yoluyla yeteneklerini uyandırarak değerlemesi insanlar, yarın için insanı geliştirmektir.

Görünüm

bir öğretim kurumu öğrenme odaklı olarak kabul edilmesi.

Değerler

Vatandaşlık, insanlaştırma, bilgelik, alçakgönüllülük ve şeffaflık.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Universidade Braz Cubas (UBC)

Üretim Mühendisliği Tabii ki profesyonel üretim mühendisi, çeşitli pazar segmentlerinde faaliyet izin verdiğinden uygulamalar mümkündür profesyonellerin geniş yelpazesi s ... [+]

Üretim Mühendisliği Tabii ki profesyonel üretim mühendisi, çeşitli pazar segmentlerinde faaliyet izin verdiğinden uygulamalar mümkündür profesyonellerin geniş yelpazesi sunmaktadır derstir. çalışılan konular arasında uzmanlık o profesyonel geniş bir alanı sağlayan mühendislik, süreçler, yönetim, kalite ve size daha fazla esneklik sağlar bilginin diğer birçok alanda bu vardır.

tüketim malları ve hizmet tüm üreticiler kendi birimlerinde hareket bu alanda bir profesyonel olması için yeteneği var. imalat mühendisi büyük bir istihdam ima çeşitli faaliyetlerden sorumlu şirketlerin herhangi bir segment, çalışabilir.

[-]
Brezilya Mogi das Cruzes
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
10 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade Braz Cubas (UBC)

eğitim öğrencileri, tasarım, denetim ve ev ve binalar, hidrolik su şebekeleri ve kanalizasyon yollar, köprüler, tüneller, kurulum ve kullanım inşaat denetimi sağlar. ... [+]

eğitim öğrencileri, tasarım, denetim ve ev ve binalar, yollar, köprüler, tüneller, kurulumu ve su şebekeleri ve kanalizasyon suyunun operasyon inşaat denetimi, projenin güvenliği, sağlamlığı ve dayanıklılığı sağlamak sağlar. ofis ve şantiye: İki İnşaat Mühendisi işyeri olduğu söylenebilir.

inşaat mühendisi binalar, köprüler, evler, su şebekeleri, tüneller, viyadükler ve ofisler, fabrikalar, inşaat şirketleri, kamu hizmeti, özel kurumlar, kalkınma bankalarının yapımında çalışacak olup olmadığını, inşaatlar adamıştır biridir ve yatırım

[-]
Brezilya Mogi das Cruzes
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
10 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku