Resmi açıklamayı okuyun

Kalite Unaerp

1924 1 Haziran tarihinde kuruldu Ribeirão Preto bölgesinde • İlk üniversite, • Aralık 1985 yılında Üniversitesi olarak MEC tarafından tanınmıştır. • Sınıf ve uzaktan öğrenme yöntemleri ve öğretim altyapısı, araştırma ve laboratuvarlar, ekipman, kütüphane ve teknoloji kaynaklarının derece lisans dereceleri ve yüksek öğretim teknolojisi ile Guaruja Ribeirão Preto kampüsünde ve merkezli Campus. UPA, 30 sosyal yardım programları, klinikler, laboratuarlar, hastane kendisinde ve hastanelerde topluma yapılan 500.000 aramaları • ve şehir ve bölge UBDS.

Misyon

Oluşturun ve teşvik etmek ve ulusal ve uluslararası bağlamlarda sürekli etkileşim korurken araştırma, öğretim ve yayım yenilik özgürlüğü ile, etik ve Hıristiyan ilkelere dayalı bireyin ve toplumun gelişmesine, katkıda bilgiyi yaymak.

Geçmiş

UNAERP - Ribeirão Preto Üniversitesi Ribeirão Preto bölgesinde yüksek öğretimin ilk kurum oldu. 1. kurulmuştur. Haziran 1924 Toplum Okul PHARMACIA ve Ribeirão Preto Dişhekimliği Fakültesi, idealist sağlık profesyonelleri, aydınlar ve eğitimciler bir grup olarak uygulanması bugün çok zengin kahve sermaye, sosyal, eğitsel ve kültürel kalkınmayı teşvik etmek amaçlanmıştır beri Profesör Electro Bonini (1913-2011), yönetimini devraldı zaman ana şeker kamışı Polo País.Daquele vizyoner ilk proje, UNAERP yörüngesi, 1950'lerin sonundan bu yana güçlü bir büyüme vardı.

Organizasyon yapısı

Ribeirão Preto Üniversitesi yönetimi, öğretim, araştırma ve yayım faaliyetlerini koordine tüm entegre aktif varlıkların oluşmaktadır. Yükseköğretim Konseyi, Şansölye, Dean, Grup Müdürü, müdürleri, Koordinatörler ve kolej bulunmaktadır.

Altyapı

Ribeirânia Mahallesi yüklü Ribeirao Preto, kampüs karargahı ve Guaruja, Koyu mahallede ikinci kampüs: Unaerp iki kampüsü vardır. Kampüsleri etkinleştirmek ve hak planlanmaktadır ve öğretim, araştırma ve uzantısı yanı sıra hizmet alanlarını desteklemek için klinikler, laboratuarlar, kütüphane, derslik, hizmet ve toplantı salonları, akademik ve idari sektörleri ile donatılmış, yaşam ve eğlence vardır üniversite hayatı.

Böylece, burada yaşayanlar akademik altyapı, araştırma ve yayım daha vardır. Kampüs Ribeirão ve Kampüs Guaruja fakülte, personel ve öğrenciler yanı sıra, topluluk üyeleri de arama kampüsleri katılmak, çünkü kim yıl boyunca kendi transit binlerce insanın refahını arttırmak için boşluk ve bakım planlanmaktadır hizmet ve olanaklar.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Universidade de Ribeirão Preto 

Unaerp Uluslararası İlişkiler ders bütünleşik bir şekilde analiz edebilir profesyoneller yetiştirmek için yapılandırılmıştır, siyasi, ekonomik, ticari, ülkeler, şirketler ... [+]

MEC değerlendirmesinde üst işaretleri, Kavram 5 ile Sahası 2015 yılında RUF göre Ribeirão Preto ve özel kurumlar arasındaki bölge ve São Paulo 12. rotası nedeniyle 1 Elbette. Unaerp Uluslararası İlişkiler Öğrencinin bilgi ve komple mezuniyet genişletmek için eğitimin en az 100 saat ve tamamlayıcı faaliyetleri 100 saat yapmak. 500'den fazla kayıtlı kurum ve öğrencileri teşvik ortaklıklar Brezilya'da ve yurtdışında fırsat kovalamaya. teknik ziyaretler ve Avrupa ve Latin Amerika'da öğretmenler tarafından izlenir akademik geziler. Böyle diğerleri arasında teknik ziyaretler, konferanslar, sempozyumlar, bilimsel araştırma, kültürel etkinlikler gibi ders dışı aktiviteler. Unaerp koleksiyonuna eğlence, spor, birlikte yaşama ve geniş erişim için alanlarda konfor ve erişilebilirlik sağlayan çeşitli servislerle komple altyapı ile sosyal ve kültürel bir arada yaşaması için tasarlanmış iki kampüsü, bakımı, kalite akademik hayat ile öğrencilere umurunda kütüphane ve çevrimiçi veritabanları. ... [-]
Brezilya São Paulo Ribeirao Preto
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Yarı zamanlı
4 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku