UNINORTE - Centro Universitário do Norte

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yönetim, Teknoloji ve Turizm Bilgi İşlem: Kuzey University Center (UniNorte) Manauara Yükseköğretim Kurumu (İMES) ve sadece üç kursları adı ile 1994 yılında kurulmuştur. ICESAM ve Reklamcılık uzmanlık alanı olan sosyal ve Medya Hizmetleri kursları uygulamak için - 1998 yılında, o Amazonas Yükseköğretim Kültür Enstitüsü yaratmak için faaliyetlerini genişletti. Bu dönemde, UniNorte Kolejler gol fantezi adı vardı.

Bu bir üniversite merkezi olarak akreditasyona sahip, 2004 yılında, isim Koleji Gol UniNorte Şimdi 50'den fazla lisans derslerinden yol verdi. Dört yıl sonra, kurum 29 ülkede mevcut ve çevrimiçi sınıf derslerini ve teklif 80 kurumlarda 1 milyon öğrenci ile yüksek öğretimde küresel bir ağdır lideri, Laureate International Universities (LIU) bir üyesi oldu .

Bugün, UniNorte şehir merkezinde bulunan 14 akademik birimlere bölünmüş ve geleneksel ve teknoloji mezuniyet 50'den fazla kursları sunmaktadır; Uzatma dersleri veren ve lider Brezilyalı üniversiteleri ile işbirliği içinde geniş anlamda ve Strikto sensu mezun yanında.

UniNorte bugün akademik yapısı dört farklı okullara ayrılmıştır: Arts and Humanities; Sağlık Bilimleri; Tam ve Dereceleri. Bu tür değişim için Uluslararası Ofisi olarak öğrencinin eğitimi için önemli avantajlara sahiptir; Öğrenci ve devlet laboratuarları mezun olmadan önce staj ve iş UniNorte şirketleri.

Genç bir kurum olmasına rağmen, UniNorte bu alanda önemli bir rol oynayan önemli bir eğitim kurumu uzmanları gibi sosyal tanıma kazandı. Kurum tarafından düzenlenen çeşitli kursları profesyonel kadro mezunları emerler.

Bu yol gösterici ilkesi ile, değerleri, beceri ve daha iyi çalışma koşulları ile ona vatandaşlık izin yeteneklerin kazanılması için sürdürülebilir bir kalkınma modeli için arama kalitesi yüksek öğrenim sağlama misyonuna sahiptir.

Konumlar

Manaus

Address
Av. Leonardo Malcher, 853 - Centro
Manaus, Amazonas Eyaleti, Brezilya