Resmi açıklamayı okuyun

Universidade de Caxias do Sul - UCS, topluluğa ait bir kurum olarak nitelendirilen Brezilyalı bir yüksek öğretim kurumudur. Faaliyetleri doğrudan ülkenin en güneyindeki Rio Grande do Sul eyaletinin kuzeydoğu bölgesini kapsamaktadır . "Consórcio das Universidades Comunitárias Gaúchas" ın üyesi olan Fundação Universidade de Caxias do Sul'un bir parçasıdır - COMUNG (Rio Grande do Sul eyaletindeki topluluk yüksek öğrenim kurumlarına üye olan bir dernek); ABRUC (Brezilya'daki topluluk yüksek öğrenim kurumlarına üye olan bir dernek) "Associação Brasileira das Universidades Comunitárias" üyesi; "Conselho de Reitores das Universidades Brasileiras" - CRUB (Brezilya Üniversiteleri Başkanları Konseyi); ve "La Grande do Sul'daki Yüksek Öğrenim Kurumu Forumu" na ("Üst Düzey Gaúchas Enstitüsü" ne) teşekkür ederiz. 1 Uluslararası düzeyde UCS, "Portekizce konuşan üniversiteler birliği" olan AULP (Association for Portuguese-speaking Universities) üyesi; "Organização Universitária Interamericana" - OUI; ve "Red Latinoamericana de Cooperación Universitaria" - RLCU (Latin Amerika Ağına Üniversite İşbirliği Ağı) gibi pek çok ülkenin katılımıyla gerçekleştirildi. 1967'de kurulan Universidade de Caxias do Sul, bölgedeki en eski üniversitedir. Topluluğun toplu bir gayreti üzerine kurulmuştur ve halen yüksek öğrenime sosyal kalkınmanın kaynağı olarak inanan farklı toplum kesimlerinin bağlılığına ve katılımına göre yürütülmektedir. Destekleyici Kuruluşun yönetim kurulunda kamu yetkilileri - şehir, eyalet ve federal düzeyden - ve sivil toplum gruplarını temsil eden kuruluşlar tarafından temsil edilmektedirler. 2

Misyon ve Rehberlik İlkeleri

Universidade de Caxias do Sul'un farklı faaliyet alanlarında başlattığı eylemi yönlendiren misyon ve rehberlik ilkeleri, akademik çevrenin kurumun gelecek on yıl boyunca uygulanacak eylem planlarını belirterek katılımcı bir süreçten geçerek kendi ve benzersiz kimlik.

odak

Bilgi

Vizyon

Bilgi açısından sürdürülebilir kalkınmada önemli olmak.

Misyon

Kaliteyi ve sürdürülebilir kalkınmayla alakalı bilgiyi üretmek, sistemleştirmek ve sosyalleştirmek.

Prensipler

 • İnsanlara Saygı - İnsanlar her zaman birey ve vatandaş olarak değer verilir ve saygı duyulur.
 • Sosyal Sorumluluk - Ortak varlık, Üniversitenin eylemlerini yönlendiren kriter olacaktır.
 • Kurumsal Uygunluk - UCS, personelinin yapısının kalıcı bir nitelik arar; örgütsel süreçlerin yanı sıra programlar ve eylemler.
 • Kurumsal Çıkarın Yaygınlığı - Kurumsal çıkarlar, çeşitliliğin bir arada bulunmasını sağlayan bireysel olanları üst üste koymalıdır.
 • İnovasyon - Bilimsel yenilik, teknolojik ve kültürel işbirliği arayışı kurumun faaliyetlerini yönlendirmelidir.
 • Yerel ve Küresel Dahil Olma - Üniversite, yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası planlara eş zamanlı katılım arayacaktır.
 • Demokratik Yönetim - Üniversite, akademik çevrenin planlama ve yönetim süreçlerine katılımını istemek suretiyle demokratik deneyimi teşvik edecektir.
 • Çevreye Duyarlılık - Üniversite, hayatı koruma nihai hedefi ile sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunan eylemleri teşvik etmeli ve bunlara katılmalıdır.
 • Özerklik - Üniversite, misyonunun yerine getirilmesini sağlamak için gerekli eğitimsel ve bilimsel, idari, disiplinli ve finansal ve varlık yönetimi özerkliğini muhafaza edecektir.
 • Sürdürülebilirlik - Üniversite, etkin ve etkili bir yönetim vasıtasıyla ekonomik, sosyal ve çevresel sürdürülebilirlik arayacaktır.

3

Program dili:
 • Portekizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Universidade de Caxias do Sul

Turistler ve onların hareketleri; turizm işletmelerinin yönetimi; turizm ve boş zaman misafirperverliği ilişkileri; kamu yönetimi, planlama ve turizm sosyo-ekonomik, kült ... [+]

Sunuş

Caxias Üniversitesi Sul Üstün Ağırlama Kursu (1978) sunan öncü yapılmış olan Brezilya'da Konukseverlik ve Turizm alanında bir referans yok. alanda deneyimi fazla üç yıl içinde, Caxias Üniversitesi Sul, Minnesota, şimdi mükemmellik ülkenin merkezlerinden birine sahip bu sektörün gelişimini teşvik, otelcilik ve turizm içinde yeni kurslar ve girişimleri ekledi yapmak . UCS de üretmek ve yayıncısı (EDUCS), bilginin bu alana adamış bilimsel çalışmaların bir koleksiyon aracılığıyla kullanılabilir hale getirmek için ilk kurumlardan biri olma sıyrılıyor.

çalışma nesnesi

Turistler ve onların hareketleri; turizm işletmelerinin yönetimi; turizm ve boş zaman misafirperverliği ilişkileri; kamu yönetimi, planlama ve turizm sosyo-ekonomik, kültürel ve çevresel etkileri.... [-]

Brezilya Caxias Sul yapmak
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade de Caxias do Sul

Uluslararası Ticaret disiplinlerarası bir eğitim takip öğrenciler için oluşturulmuştur. Tarih, coğrafya, kültür, dil, ekonomi, yönetim, hukuk, lojistik ve finans ile ilgi ... [+]

Uluslararası Ticaret

İdari işlemler uluslararası düzeyde yönetim ve dünya pazarında kuruluşların dahil edilmesi.

Dünya vatandaşları

Uluslararası Ticaret disiplinlerarası bir eğitim takip öğrenciler için oluşturulmuştur. Tarih, coğrafya, kültür, dil, ekonomi, yönetim, hukuk, lojistik ve finans ile ilgilenen. Farklı kültürler ve dünyayı görme farklı şekillerde riskleri almaya istekli ve açık kendi şehir ve ülke sınırları ötesinde yatıyor bilmeden ilgilenen, proaktif meraklı öğrenciler. Öğrenciler öğrenmek ve taahhüt edebiliyoruz.

Öğrencilerin en farklı profiller için uygun alan profesyoneller, eylem geniş bir alan vardır. Bu tür gümrükleme ve lojistik gibi teknik alanı kapsar; alım ve yurt dışında malların satışı ile ilgili müzakere alanı; Finans bölgesi, bankalar; Gümrük vergisi gibi kamu sektörü; uluslararası bir iş yöneticisi olarak girişimcilik; Böyle üniversiteler ve sanayi ve ticaret destekleyecek kurumlar olarak uluslararası ilişkiler kurumlarına danışman olarak; diğer olasılıklar arasında. ... [-]

Brezilya Caxias Sul yapmak
Mart 2020
Portekizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade de Caxias do Sul

Üçlü adam / çevre / kalkınma ile ilgili araştırma, planlama, tasarım ve yönetim konuları. Plan, proje ve önleyici faaliyetleri ve / veya insan faaliyetlerinden kaynaklana ... [+]

Çevre Mühendisliği

Üçlü adam / çevre / kalkınma ile ilgili araştırma, planlama, tasarım ve yönetim konuları.

Oyun alanı

Plan, proje ve önleyici faaliyetleri ve / veya insan faaliyetlerinden kaynaklanan çevresel etkileri incelten ve denetim faaliyetlerinin uygulanmasında hem özel şirketler, kamu, yerel, eyalet ve federal kurumlar. Danışmanlık ve danışmanlık hizmetleri.

Profesyonel ne yapar?

Çalışmalar, geliştirir ve çevre üzerindeki insan eyleminin olumsuz etkilerini azaltmak için özel teknolojiler kullanmaktadır. Çevresel etki ve su, hava ve toprak kalitesinin korunması çalışmalar yürütmektedir. Hazırlayın ve planları, programlar ve su kaynakları, sanitasyon, atık arıtma proje yönetimi ve kirlenmiş ve bozulmuş alanların geri kazanımı uygulamak. Bu sürdürülebilir kalkınma uygulamaları ile de ilgilenir.... [-]

Brezilya Caxias Sul yapmak
Mart 2020
Portekizce
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Universidade de Caxias do Sul - 2014