Resmi açıklamayı okuyun

1962 yılında düzenlendi, Minas Gerais Mühendislik Fakültesi - FEAMIG - mühendislik öğretiminde bir ulusal referans olduğunu. Şu anda, üniversite Mühendislik Etüt, İnşaat Mühendisliği ve Mühendislik Üretim ve İş Güvenliği Mühendisliği, Yol Mühendisliği, Kalite Mühendisliği, Çevre Mühendisliği ve Kırsal Mülkiyet Geo-referans olarak sensu mezuniyet sonrası kursları lisans dersleri sunmaktadır .

Kolej Eğitim Enstitüsü Cândida de Souza tarafından yapılmaktadır. Öğretim, bilimsel araştırma ve yayım entegre, FEAMIG öğrencilerine tam bir eğitim, bilimsel, teknolojik, idari, hümanist, etik ve sosyal bilerek katılaşmış sağlar. Bu amaçla, Fakülte bilimsel başlatma programları, ders, kurs ve öğretmenlerin çalışmalarını koordine ve öğrencilere destek vermek Koordinasyon Kurulu, ek olarak Merkezi, Eğitim Rehberlik staj vardır. Pazarın ihtiyaçlarına ve toplumun kalıcı çözümler geliştirmek mümkün vasıflı profesyoneller FEAMIG hedefi eğitin.

2009 yılında 2012 yılında, Etüt Mühendisliği Ders Tanıma Yenileme emri yayınlandı, Üretim Mühendisliği tabii Tanıma Yenileme sırası. 2013 yılında MEC tarafından notu 4 elde İnşaat Mühendisliği, ve İzni Kursu Çalışma kararname yayımlandı.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)

FEAMIG İnşaat Mühendisliği Ders bilgisi ile çalışarak Civil Engineer eğitim amaçlamaktadır. ... [+]

Sunuş

Inşaat mühendisi inşaat ve endüstriyel tesisat sektöründe çalışmaktadır. Bu tasarımlar, profesyonel yönetir ve evler, binalar, karayolları, demiryolları, havaalanları, su temini ve sanitasyon sistemleri, limanlar, nehirler, kanallar, barajlar, hendekler, drenaj, sulama, köprü ve diğer yapıların eserleri inceler. Onun performansı da toprak ve toprak altı, denetim ve denetimler, bütçeler, çalışma yalıtımı, havalandırma analizini içerir ve ayar temellerini yazın.

Olasılıklar bu aralık göz önüne alındığında, FEAMIG İnşaat Mühendisliği Ders matematik ve temel bilimler, mühendislik araçları, proje yönetimi ve üretim ve inşaat mühendisliği teknolojisi uygulamasında güçlü bir temel kurmak istiyor. Ayrıca, geniş bir temel eğitim, kurs, genel olarak topografya, coğrafi kodlama ve inşaat çalışmalarının konsantrasyonunun imkanı sunuyor.... [-]

Brezilya Belo Horizonte
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Yarı zamanlı
6 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)

Kelime aslen ölçme ölçmek ve arazi demarcating demektir. Ancak, Mühendis Surveyor işi artık tarım toprakları sınırlıdır, kendi alanında çok geniştir. ... [+]

Kelime aslen ölçme ölçmek ve arazi demarcating demektir. Ancak, Mühendis Surveyor işi artık tarım toprakları sınırlıdır, kendi alanında çok geniştir. Ölçme Mühendislik çeşitli dallarında mevcut ve Surveyor Mühendisi katılımı tamamlanma ölçümü planlamadan, birçok proje esastır.

Mühendis Surveyor mühendislik şirketleri, sanayi, inşaat sanayi, enerji ve eğitim ve araştırma kurumlarında çalışmak üzere etkindir. Ağır sanayi, ölçme büyük bir izleme araçları ve büyük yapılar, parça ve makinelerin, mevduat ve bunların üretim izleme ölçümü doğru konumlandırma kontrol edilmesidir.

Surveyor Mühendis için nitelikli ve verilerin topométricos anketler, jeodezik, gravimetrik, hidrolojik, hidrografik, fotogrametrik, batimetrik ve fotoğraf davranın. Bir uzman bilirkişi, diğer etkinlikler arasında çevre koruma, sağlık sistemleri, sulama ve drenaj, bölgelerinin sınır olarak, grafikler ve altyapı işleri, davalar için topografik planlar hazırlar. Inşaat işleri, ulaşım, tüneller, boru hatları, yol geometrisi projelerinin, kentsel ve kırsal yerleşmelerin kira, yanı sıra çizme ve bölme yapar. Ayrıca ayrımcılık, paylaşım arazi, kentsel ve kırsal özellikleri, anketler, beceri, değerlendirmeler, tahkimin Georeferencing ile çalışır. Her zaman etik ve güvenliği kaydolma, yollar, demiryolları, su yolları, limanlar, havaalanları, tüneller, yeraltı madenlerini, boru hatları, baraj, sorunları raporları ve teknik danışmanlık inşa etmek için fiziksel mekan izler.... [-]

Brezilya Belo Horizonte
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku