Resmi açıklamayı okuyun

Teknoloji Senai Enstitüsü (IST) Tekstil ve Konfeksiyon CETIQT Senai tekstil ve hazır giyim üretim zinciri uygulanan bilgi üretiminin en büyük Latin Amerika merkezidir.

Eğitim, Yenilik, Uygulamalı Araştırma ve Teknoloji alanlarının ilişkiyi tarafından oluşturulan dinamik bağlantı IST Senai CETIQT danışmanlık ve inovasyon projeleri, tekstil zinciri ve yapım en iyi teknoloji, laboratuvar hizmetleri, insan kaynakları eğitimi veren veriyor .

Performans ve eylem bu satırların kavşakları yüksek standart oluşturma ve Brezilyalı sanayinin rekabet gücünün artırılması hedeflenen teknoloji ve yenilik hizmetleri arzının artırılması hem birbirine değer katmak.

IST Senai CETIQT ortamları ve öğretim amaçlı ve hizmetler için tam laboratuvarları bulunmaktadır. Onun pilot tesisler süreç ve ürün yenilik projeleri geliştirmek için mümkün kılar, hem de entegre eğitim projelerinin gelişimini teşvik, sanayi üretim ortamını yeniden. Her zaman son derece uzmanlaşmış öğretim üyeleri tarafından izlenen, en çok aranılan ve piyasada profesyoneller saygı formu.

Performans

Üretim zincirinin şirketleri sadece destekleyen prospektif çalışmalar ve araştırmalar bir dizi için her başarılı iş arkasında değil, aynı zamanda Eğitim Teknolojileri Hizmetleri ve Yenilik kendi ürüne.

Öğrenim

Esnek eğitim stratejileri ve ileri teknoloji altyapısı ile IST Senai CETIQT ulusal hizmet Ağı ile ilk eğitim kursları ve sınıf yöntemleri ve e-öğrenme (mesafe) sürekli teknik, lisans, uzatma ve lisans sunuyor, Her devlet Senai Bölgesel Bölümleri (RDs), artı ülke genelinde sanayi ihtiyaçlarına özel olarak formüle ve hedeflenen programlar aracılığıyla.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)

Kimya mühendisi kimya sanayi tüm aşamaları katılabilir profesyonel, nihai ürüne proje dizaynı, aynı zamanda araştırma ve sosyo-çevresel konularda. ... [+]

Ders ve diferansiyel Üzeri

Not 4 MEC tarafından yapılmıştır, ders, proje geliştirme sektörlerinde faaliyet gösteren, yeni ürünler ve kimyasal süreçleri geliştirmek ve kimyasal veya biyokimyasal sürecin iyileştirilmesi ile üretim sağlamak için öğrencilere olanak sağlar. Kimya mühendisi kimya sanayi tüm aşamaları katılabilir profesyonel, nihai ürüne proje dizaynı, aynı zamanda araştırma ve sosyo-çevresel konularda.

2010 yılında kuruluşundan bu yana Kimya Mühendisliği CETIQT Senai ders pazar ihtiyaçlarına ayak uydurmak amaçlamaktadır. 2013 yılından itibaren, yeni ızgara ile, ders belirli disiplinlerde iş yükünü artırarak, eğitim Mühendisi üzerinde daha büyük bir odaklanma sunuyor. ... [-]

Brezilya Rio de Janeiro
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Faculdade Senai-Cetiqt (SENAI-CETIQT)

Seçiminden: - Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen mükemmellik derecesi ile Tanınan MEC, ders Tekstil Mühendisi, bir tekstil sanayi ve giyim üretim ve hizmet sunumun ... [+]

Ders ve diferansiyel Üzeri

Seçiminden: - Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen mükemmellik derecesi ile Tanınan MEC, ders Tekstil Mühendisi, bir tekstil sanayi ve giyim üretim ve hizmet sunumunun tüm aşamalarında çalışmak mümkün olacak profesyonel bir oluşturur üretim süreçleri ile, nihai ürünün kalite kontrol ve pazarlama için en uygun hammaddeler,.

Bu dersin amacı gibi ürünler, süreçler ve hizmetler ile ilgili sorunların çözümüne uygun yetenekleri, beceri ve tutumlarla mühendisler yetiştirmektir: tasarım, geliştirme ve insanlar, malzeme, ekipman ve bilgilerin entegre sistemleri yönetmek; Belirtmek tahmin ve sonuçlar bu sistemlerden elde edilecek değerlendirmek ilke ve mühendislik analiz ve tasarım yöntemleri ile birlikte temel bilimler bilginin elde kaynakları ve becerileri kullanma.... [-]

Brezilya Rio de Janeiro
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

SENAI CETIQT Institucional