Resmi açıklamayı okuyun

FASM Foto

Faculdade Santa Marcelina - FASM, Yükseköğretim Kurumu olarak bir, Brezilya'da ve Apostolik Anayasa'da bir üniversiteler özellikle Apostolik Anayasada evrensel düzeyde Kilise'nin resmi belgelerinde Katolik ve Katolik Kolejleri olarak Yükseköğretim Mevzuatında onun temeli vardır Yüce Başpiskopos John Paul II - Katolik üniversitelerin ve Aziz Marcellina Sisters Uluslararası Enstitüsü belgelerde Kuralları ve Standartlar, Hıristiyan eğitim faaliyetlerini, sosyal ve kültürel geliştirmek. 1929 yılından bu yana, kuruluşundan tarihi, günümüz dünyasının ihtiyaçlarına açık gençler için bir seçenek, öncelik, misyonunu üstlenmiştir. Bu Federal Kararname 2,708 / 34 tarafından tanındı. Mevcut mevzuata göre faculdade Santa Marcelina Görüş sayılı 1043/80 ve 31 Ağustos 1981 Bakanlar sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 519 tarafından kabul edilmektedir.

FASM bilimsel, teknolojik, sanatsal, kültürel, siyasi ve sosyal faaliyetlerin gelişimi için yetkili uzmanları oluşturan misyonunu gerçekleştirmektedir.

Görünüm

Marcelinas, meslekten olmayanlar ile birlik içinde, kat aşağıdaki belirtileri etik ahlaki değerlere ve Hıristiyan dayalı, ailenin ruhu içinde eğitim, kültür, sağlık ve sosyal bakım mükemmelliği sağlamak hedefleniyor.

Misyon

Bütünüyle insan eğitimi sunan bir araç ve çevre gibi İncil'in ışığında ve bilim toplumu dönüştürmek.

İlkeler

Kutsal Yazılar uyarınca Mesih İsa'ya iman İnsanlık onuru Kilisesi ve Cemaati Majisteryum'un Sadakat ve itaat Hayat tanık Aile ruhu Sertlik ve yumuşaklık Etik, hakikat ve şeffaflık Kez belirtilerini İzle Çeşitlilik içinde birlik

Değerler

Eylem ve tefekkür Adanmışlık ve bağlılık Resepsiyon ve bakım Kardeş bir arada yaşama İşbirliği ve dekolmanı Sadelik ve tevazu Adalet ve dürüstlük Hayat tutarlılık Sevinç ve coşku hizmet Bilimsel ve kültürel güncelleme Mesleki yeterlilik Sürdürülebilirlik: Ekonomik, sosyal ve çevresel

Birimler

Keklik ve Itaquera: faculdade Santa Marcelina iki birimleri vardır.

Keklik

Kekliklerde, kurslar Moda, Müzik, Görsel Sanatlar, Görsel Sanatlar Uluslararası İlişkiler, Müzik lisans ve lisans sunmaktadır. Bir lisansüstü Moda ve Tasarım kursları sunmaktadır; Tasarım aksesuarları; Parfüm kültürü; Popüler şarkı: oluşturma, müzik üretimi ve performans; Öğretme / öğrenme; Uygulama Öğretimi; Heykel ve kurulumu; İş Stratejik Yönetim Strateji ve Global Riskler ve MBA MBA.

Itaquera

1999 yılından bu yana, Itaquera São Paulo Doğu Bölgesi, aktif FASM da. Bu ünitede, tıbbi kurslar düzenlenmektedir; İdare; Muhasebe; Hemşirelik; Beslenme; Hemşirelik; Fizyoterapi ve Tıbbi Radyoloji Teknolog. Lisansüstü okulda, onlar Decisorial Mali İşler kursları sunulmaktadır; Kalite Yönetimi; İş yönetimi; Ekonomik Mali Yönetim Şirketleri; Yoğun Bakım Hemşireliği; Neonatoloji Hemşirelik; Obstetrik; Çocuk Hemşireliği; Hemşirelik Hizmetleri Birimler yönetimi; Acil ve Aciliyet; Radyoloji; Bilgisayarlı Tomografi ve Manyetik Rezonans; Radyasyon ve Sağlık.

Program dili:
  • Portuguese (Brazil)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Faculdade Santa Marcelina (FASM)

Tabii onlar uluslararası arenada analiz, danışmanlık ve iş için eğitilmiş dersin sonunda böylece, yeni küresel yapılar, anlama, analiz ve düşünmek öğrencileri hazırlamakt ... [+]

Sunuş

Brezilya'da Uluslararası İlişkiler derslerin büyüme sonrasında, 1999 yılında düzenlendi, FASM uluslararası ilişkiler ders, São Paulo kentinde öncülerinden biri oldu ve bugün çalışan başarısı ve eğitim uzmanları bir on yıl daha var Araştırma alanları, dış ticaret, lojistik, finans, strateji, sivil toplum örgütleri ve diplomasi.

Tabii onlar uluslararası arenada analiz, danışmanlık ve iş için eğitilmiş dersin sonunda böylece, yeni küresel yapılar, anlama, analiz ve düşünmek öğrencileri hazırlamaktır.

FASM mezun Internationalist ya akademi ve araştırma, giderek küreselleşen dünyada olanaklarını anlamak ve söz konusu spesifik konular için hibe teklif edebilir işgücü piyasasında, hükümetler veya stratejilerin olsun üçüncü sektör olarak adlandırılan.... [-]

Brezilya São Paulo
Mart 2020
Portuguese (Brazil)
Tam zamanlı
8 hukuk lisans derecesi bulun
Kampüs
İngilizce Devamını oku